Is250C na co zwrócić uwagę przed zakupem

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Is250C na co zwrócić uwagę przed zakupem

Postprzez Andmat » 18 sie 2019, o 11:32

Cześć
Pytanko odnośnie Is250c. kumpel chciałby sobie takiego zakupić i poprosił mnie o zapytanie na ten temat. Na tę chwilę nie ma wybranego jakiegoś konkretnego ale chciałby wiedzieć na jakie potencjalnie problematyczne sprawy powinien zwrócić uwagę. silnik, skrzynia biegów no i oczywiście składany dach. Ma się martwić że któryś z tych elementów może mu sprawić problemy ? Może jest ktoś kto użytkuje takiego wtedy mogliby się wymienić telefonami to dowiedziałby się z pierwszej ręki o wadach i zaletach..
Andmat
Lex user

Model Lexusa: Kiedyś RX 400h a obecnie NX300h

Re: Is250C na co zwrócić uwagę przed zakupem

Postprzez ledziu » 18 sie 2019, o 15:08

Andmat napisał(a):Cześć
Pytanko odnośnie Is250c. kumpel chciałby sobie takiego zakupić i poprosił mnie o zapytanie na ten temat. Na tę chwilę nie ma wybranego jakiegoś konkretnego ale chciałby wiedzieć na jakie potencjalnie problematyczne sprawy powinien zwrócić uwagę. silnik, skrzynia biegów no i oczywiście składany dach. Ma się martwić że któryś z tych elementów może mu sprawić problemy ? Może jest ktoś kto użytkuje takiego wtedy mogliby się wymienić telefonami to dowiedziałby się z pierwszej ręki o wadach i zaletach..

Nechanicznie zwykły lex, wersja fl bez tupowych bolączek przed lifta, blacharsko wiadomo, wersja 250 jedzie normalnie, spalanie koło 9-11l, środek bardzo dobrze spasowany, do 150kmh przy otwartym dachu jest ok.powyżej wiunie :biggrin2: , przy zakupie uważałbym na poprawność mechaniki dachu. Jak coś to możecie wpaść w okolice Wawy to Wam pokaże 250c.

Reasumując is250c fajny, stabilny rynkowo samochód na żywo wyglądający 100x lepiej niż na zdjęciach. Idzie się w nim zakochać. :biggrin2:
No i nie jest to propozycja dla miłośnika disco polo ;)
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez Andmat » 18 sie 2019, o 19:13

Dzięki za info. Tak w sumie myślałem że nie ma się czego bać jak nie będzie poskładany z dwóch. Kumpel się troche kręcił za jakimś cabrio i te co oglądał (BMW Mazda czy MB) raczej nie podpasowały mu. Jak mu pokazałem na zdjęciach IS250C to się trochę podjarał. Kabriolet chodzi mu po głowie z tego co pamiętam z 5 lat ale do tej pory nie znalazł nic za co skłonny byłby zapłacić ten worek pieniędzy jaki chcieli ich właściciele. Zobaczymy co tam jeszcze wymyśli :)
powiem mu też o Twojej ofercie odnośnie obejrzenia. Zobaczymy co powie,chociaż u nas w Łodzi jest jeden do obejrzenia. Nie wiem z jaka historią ale firma która go sprzedaje serwisowała mi dość długi czas mojego RX400h i robili to bardzo profesjonalnie. Pewnie odkupili go od któregoś ze swoich klientów.. :-)
Napisz jeszcze prosze z którego roku masz IS z jakim przebiegiem i ile lat go już ujeżdżasz.
Andmat
Lex user

Postprzez ledziu » 19 sie 2019, o 12:24

Andmat napisał(a):Kumpel się troche kręcił za jakimś cabrio i te co oglądał (BMW Mazda czy MB) raczej nie podpasowały mu. Jak mu pokazałem na zdjęciach IS250C to się trochę podjarał. Kabriolet chodzi mu po głowie z tego co pamiętam z 5 lat ale do tej pory nie znalazł nic za co skłonny byłby zapłacić ten worek pieniędzy jaki chcieli ich właściciele. Zobaczymy co tam jeszcze wymyśli :)

U mnie była taka sama historia ale bardziej poskładana... :biggrin2: generalnie kumpel zastanawiał się nad bmw/mb cuś w ten desen tylko że doświadczenia z markami premium EU troszku go onieśmielały :biggrin2:

Andmat napisał(a):Kabriolet chodzi mu po głowie z tego co pamiętam z 5 lat ale do tej pory nie znalazł nic za co skłonny byłby zapłacić ten worek pieniędzy jaki chcieli ich właściciele. Zobaczymy co tam jeszcze wymyśli :)

Przetestowałem rózne cabrio w tym sc430 i... cena 250c jest adekwatna do wozu.

Andmat napisał(a):Napisz jeszcze prosze z którego roku masz IS z jakim przebiegiem i ile lat go już ujeżdżasz.

Rok hmm 2011r albo 10. Przebieg 70k.km.
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez Andmat » 19 sie 2019, o 17:21

Ok. dzięki za informację. ja nie namawiałem go za bardzo na lexa bo nie wiedziałem że ma w ofercie cabrio :) Ja se swojego doświadczenia wiem że nie powinien narzekać na Lexusa
Andmat
Lex user

Powrót do Lexus IS