Stare zapytania o is-y - Temat zostanie zablokowany

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Docent
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 25 paź 2013, o 19:07
Model Lexusa: nie lexus... z20net
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Docent »

forest pisze:nie jest "MAXYMALNA OPCJA", ale jak auto nie bite to warto.
na klapie brak emblematu IS200 i do ceny dolicz oplaty, całość nie powinna przekroczyć 18k.

a co to dokladnie sa za oplaty? i ile wynosza?
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Stare zapytania o is-y - Temat zostanie zablokowany

Post autor: forest »

opłata celna (akcyza) ~500zl. trudno oszacować, dużo zależy od modelu, ceny na umowie, rocznika, wartości pojazdu
opłata skarbowa ~160zł.
rejestracja 270zł.
opłata recyklingowa 500zł.
tłumaczenie dok. 50zł.
pierwszy przegląd 100zł.

no i ubezpieczenie ;)

nie pamiętam DOKŁADNYCH opłat, ale całość nie przekracza 2k.
SC430 '2002
Agam
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 8 lis 2013, o 12:58
Model Lexusa: nie mam jeszcze
Skąd:: Sopot
Kontakt:

Re: Stare zapytania o is-y - Temat zostanie zablokowany

Post autor: Agam »

Koledzy co powiecie o tym ogłoszeniu http://moto.gratka.pl/tresc/lexus-is-ii-xe20-220-16192600.html, jest godne uwagi? Warto jechać i oglądać, a może ktoś już oglądał i podzieli się informacjami.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Stare zapytania o is-y - Temat zostanie zablokowany

Post autor: ledziu »

Agam pisze:Koledzy co powiecie o tym ogłoszeniu http://moto.gratka.pl/tresc/lexus-is-ii-xe20-220-16192600.html, jest godne uwagi? Warto jechać i oglądać, a może ktoś już oglądał i podzieli się informacjami.
Następna Twoja wizyta na forum będzie w dziale "oszukano mnie" a post będzie taki "byłem czujny, coś we mnie wstąpiło" :biggrin2:
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Post autor: Rici »

Prosze nie umieszczać w tym temacie nowych ogłoszeń. Wstawiamy w temacie dotyczacym danego modelu.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Venom91x
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 20 paź 2013, o 18:12
Model Lexusa: is200/is300
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Stare zapytania o is-y - Temat zostanie zablokowany

Post autor: Venom91x »

http://tablica.pl/oferta/lexus-is200-ko ... 20d2dd4248
co do tego kompresorkowego to ogladalem go(co prawda na szybko) i mocno napalony bylem ale mimo to czar prysl
to zaczne od wygladu :
przedni zderzak inny odcien i uszkodzony and opadniety troche do dolu szczeliny masakra:P ale do ogarniecia, troche i maska tez ,lewa przednia lampa mocno przetarta (nie wiem czy da rade spolerowac)
lewy blotnik (patrzac od przodu ) nie nadaje sie do malowania ,chyba zeby ho mocno wyklepac i pare cm szpachli (wgniotki wielkosci piesci) ,nie pamietam czy tez drzwi nie zachaczone .
Z tyly peknieta lampa i chyba zderzak (na zdjeciach nie ma tego )
auto bylo mocno uwalone wiec nie widzialem wszystkiego napewno
A zdjecia tak zrobione ze nic nie widac^^na zywo to duzo gorzej wyglada

Pan mi powiedzial ze w zimie i w deszcz nim nie jezdzi... i powiem ze na takich oponach tez bym w deszcz nie jezdzil ,opony odrazu out
Zawieszenie podobno bylo jakies super twarde teraz orginalne i uwaga - pierwszy raz sie spotykam : sprezyny spiete jakimis zapinkami ze jest obnizony i to sporo

Srodek to tez porazka buda niby ma 211 tys a wyglada jak by miala 300+ . Kierownica i galka mocno wytarte (pan dodal ze kiera 50zl kosztuje ,no ale to km nie odejmie) na fotelach welur wytarty z tylu tez fredzelki pod dupka powstaly .

Co do silnika ciekawa sprawa Mowil ze wymienil na inny bo w starym byl pasek zerwany i podal ze ten nowy ma 140kkm ( a w ogloszeniu ostatnio dodal ze ma 130kkm)
wyciek z pod pokrywy (twierdzi ze mial uszczelke wymienic)
Co do pracy silnika nie wiele wiem bo czasu nie mial i raz mnie przewiozl no ale za krotko zebym mogl cos wiecej napisac
kompresorek fajny dzwiek ma i nawet wciska w fotel tylko zastanawia mnie jedno czemu ta rurka od niego jest spawana na kazdym zdjeciu byly jednolite wygiete rurki a tu jakis ulep?

PAn mowil ze jedzie do 220 i nie chce wiecej i cos sugerowal na dyfer czy cos tam ... nie pamietam
tez szepnal ze linka od kompresorka chyba do wymiany bo cos mu tam raz spadla ale tez nie wiem o co dokladnie chodzi

Gaz niby mu znajomy zalozyl (butla od jego starego auta) niby staga ale ciekawe co tam siedzi i jak zrobione
powiedzial ze 4 miesiace jezdzi a jeszcze nie wystrojony

I pokazal mi zdjecie jak na 2 bokiem pali gume (wiec dobrze upalany byl:P)
w tydz zszedl z ceny 2k :)
samego kompresorka nie sprzeda bo wie ze mu wtedy ten ulep nie zejdzie
raczej typowy handlowiec:P

Ja sobie odpuscile choc napalony na kompresor jestem zbyt duzo niewiadomych

ALe jak ktos sie zna z lublina zeby ocenic silnik i reszte to chetnie bym go jeszcze raz obejrzal bo musze sie jeszcze przejechac to moze nabiore checi na jego odbudowe:)
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Stare zapytania o is-y - Temat zostanie zablokowany

Post autor: Rici »

Proszę czytać opisy tematów. ten temat jest juz nieaktywny , utworzone zostały nowe tematy przypisane do modeli.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości