IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
paaawel5
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2011, o 18:02
Model Lexusa: brak
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: paaawel5 »

http://otomoto.pl/lexus-is200-xenon-sko ... 31441.html

Widzę że ten stoi już trochę w necie może ktoś widział/oglądał już ??
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: baniaq »

adrionn91 pisze:http://otomoto.pl/lexus-is200-C31737243.html
Co o nim myślicie ?
Haha, wrócił! Jak zapowiadali!
Tutaj mój opis

Same uszkodzenia blacharskie nie były złe - tragiczny był (i pewnie JEST) stan techniczny samochodu.
Galeria z tego, jak auto wyglądało gdy je oglądałem
paaawel5 pisze:http://otomoto.pl/lexus-is200-xenon-sko ... 31441.html

Widzę że ten stoi już trochę w necie może ktoś widział/oglądał już ??
Tego też znam (i niestety też poznałem jego właściciela). Niby 100% bezwypadek, ale jednak z przodu malowany zderzak, błotnik i chyba maska. Jak ja kupowałem to chcieli za niego 26k, właściciel (po wyjęciu z komisu) chciał za niego 23.5k. Pewnie teraz to się zmieniło. Auto było sprowadzone - dokładnej lokalizacji nie pamiętam, ale facet kupił je od handlarza już zrobione w Polsce a potem strasznie się dziwił, że było coś robione przy blacharce. Nie mówię że jest złe. W swoim czasie nie było warte swoich pieniędzy, teraz pewnie też nie.

Zresztą w tym samym czasie ten sam facet miał do sprzedania "igłę" 147 (tylko poza komisem, bo ciągle nią jeździł). To dopiero był pasztet. 20kkm przebiegu (WTF?), poprzedni właściciel do kościoła tylko jeździł, a on zrobił nim 2 trasy nad morze - zaczęło się coś sypać w przednim zawieszeniu i chciał jak najszybciej sprzedawać - okazało się że auto było malowane całe, cały zawias przedni wymieniany i przerdzewiały, a maska wzięta z jakiegoś dawcy i tylko spolerowana. Oczywiście po raz kolejny się zdziwił, że to taki ulep, bo przecież kupił od handlarza jako bezwypadkowy... No i elektronika w ogóle nie działała. Podczas jazdy próbnej zgasł i już nie raczył odpalić. Potem właściciel odczynił jakieś czary i odpalił na dotyk.
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
paaawel5
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2011, o 18:02
Model Lexusa: brak
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: paaawel5 »

baniaq dzięki za informacje :)
Masakra - widzę, że czy mając 30 - czy 50 tys kupno auta to dalej loteria - naprawdę ciężko coś sensownego trafić każdy igła każdy 150 tys przebiegu jeżdżony okazyjnie do kościoła w niedziele
a wszystko w realu wygląda tak jak na reklamie https://www.youtube.com/watch?v=fIYlqHvP-t0
co za kraj ....
DNL
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2013, o 18:13
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DNL »

Co sądzicie o tym egzemplarzu - http://otomoto.pl/lexus-is200-C31661072.html ? Magiczne 173 tys przebiegu ale według mnie nic złego ze zdjęć o nim nie można wywnioskować. Chyba że coś przeoczyłem.
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: baniaq »

Kiepsko spasowna tylna klapa z prawej strony i zderzak. Między zderzakiem a klapą jest znacznie większa szpara niż z drugiej strony. W bagażniku podłoga też krzywo położona, może coś tam wadzi. Prawy przedni fog matowy, a lewy błyszczący.
Przebieg całkowicie nierealny. Jego kierownica jest dużo bardziej wytarta niż tego za 10k z postu wyżej, a tamten też był raczej cofany (bo jak byłem oglądać tego srebrnego i pojechałem na jazdę próbną, to chłopaki cofali licznik w bumie o 200kkm)
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: turkus »

Ja tylko dodam od siebie, że te kierownice się nie wycierają za zbytnio - w moim przy przelocie ponad 220 tys. wytarcie jest zerowe. Auto z taką kierownicą jak powyżej mniej niż 300 tys nie ma na pewno nastukane, chyba, że ktoś tę kierownicę zmieniał, ale po co zmieniać na wyglądającą tak?
Awatar użytkownika
Rafał
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 26 sie 2013, o 21:13
Model Lexusa: duży i ciężki
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Rafał »

baniaq pisze:Kiepsko spasowna tylna klapa z prawej strony i zderzak. Między zderzakiem a klapą jest znacznie większa szpara niż z drugiej strony.
To może być kwestia samego zderzaka, jeśli jest lekko opadnięty z prawej. Szczeliny między klapą a błotnikami wyglądają na równe.
Prawy przedni fog matowy, a lewy błyszczący.
Raczej zaparowany 8-)

Co do przebiegu to zgadzam się z przedmówcami (kierownica, fotel i podłoga pod nogami kierowcy).
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: turkus »

Fotel jak fotel, alcantara jest wybitnie niefotogenicza i może na focie wygladać na ściurana jeśli jest zaczesana w zła stronę
Awatar użytkownika
Rafał
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 26 sie 2013, o 21:13
Model Lexusa: duży i ciężki
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Rafał »

Już gdzieś o tym pisałaś i -z całym szacunkiem - widać różnicę między źle zaczesaną a taką która się łuszczy :)
DNL
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2013, o 18:13
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DNL »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości