IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: madkiw »

LinkPL pisze:Z daleka ... jeździł jakiś gówniarz, bo kto inny jeździłby samochodem bez lewego migacza w błotniku ?? Ta boazeria w środku zawsze rzuca mnie na kolana ...

Wystawił 15, bo wydaje mu się, że przyjedzie głupi i kupi ...

Pozdro
Link
Też mi się tak wydaje, ale że amatorem jeszcze jestem jeśli chodzi o tą markę to pytam :)
swiezy88
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2014, o 13:48
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: swiezy88 »

http://otomoto.pl/lexus-is200-full-opcj ... 53098.html

Jakby ktoś chciał obejrzec ten samochod to nie warto drogi, rdza na dachu w 4 miejscach a zderzak ledwo sie trzyma, 6 szyb a 3 rozne rodzaje szkoda drogi i czasu a pozatym srodek wyglada na 400tys nie polecam
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Yarecki »

lukasz32 pisze:
Yarecki pisze:Dziś będąc na stacji diagnostycznej przyjechał handlarz tym IS200 http://allegro.pl/lexus-is200-automat-a ... 34645.html z grubsza się przyglądnąłem ( bo w rodzinie ktoś się takim autem interesował - niestety zrezygnował) i zrobił na mnie niezłe wrażenie, lakier ori wnętrze ładne, pod spodem też ładnie, bez większych na pierwsze spojrzenie wad auto jakich niewiele, oczywiście do głębszej weryfikacji.
Gdyby ktoś szukał takiego IS200 z AT to warto się przyjrzeć, przednie tarcze złom - spory próg, tyłu nie oglądałem bo to w locie było, opony zimowe ale jakieś średnio markowe.
Na zdjęciach robi wrażenie niemal idealne. Fotel kierowcy również nie jest zniszczony. Lakier niemal jak z salonu ;)

owczar pisze:Yarecki, fajna sztukę wypatrzyłeś :ok:

Na pewno handlarz go ładnie wypucował, ale auto wygląda jak nowe. Jasne skóry w takim stanie świadczą o tym, że auto jest naprawdę zadbane.

No i jeszcze super zestawienie kolorystyczne :)
Plany się wywracały bratu kilka razy, miał być potworek 4.3 w nowej budzie ale na obecną chwile rozsądkiem auto zostało zakupione dla niego w postaci pierdziwozu IS200 z AT ( z linku) :ok:
Powiem jedno, każdy kto szukał takiego iS'a byłby głupcem gdyby go nie wziął, całe auto w oryginale, pod spodem cacy, stan adekwatny do przebiegu który jest raczej mocno realny. AT chodzi ok
Teraz trochę serwisu, nowe "fluidy", rozrząd świeczki, LPG i sobie pośmiga mam nadzieje bezproblemowo :LEXUS: :ok:
Każdy kto chce kupić w znośnym stanie takie auto nie kupi go za 14K to już wiem.
Plusem było też to że furacz był na miejscu i nie trzeba było robić wycieczek.
Wiem, że to nie ten temat ale gdzie w sensownej kasie kupić ori rozrząd do tego, byłbym wdzięczny za info nawet na PW.
burdygal
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 21:28
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: burdygal »

Piękny i super wyposażony, normalnie pozazdrościć !!!

Na temat sprzedawców i fotografów z Płocka krążą niemal legendy :)
Najbardziej mnie u nich wqrza mycie silnika i komory.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Yarecki »

burdygal pisze:Piękny i super wyposażony, normalnie pozazdrościć !!!

Na temat sprzedawców i fotografów z Płocka krążą niemal legendy :)
Najbardziej mnie u nich wqrza mycie silnika i komory.
Hmm temat był kiedyś nagłośniony ja twierdzę, że okolice Poznania, Radomia są znacznie gorsze.
Jak widać warto poszukać choć ten zakup to zupełny przepadek, wpadł ładny w ręce to szkoda było nie wziąć, choć cena nie był atrakcyjna dla tych co szukają Is'a za 12K :biggrin2:
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

To gratki dla brata :0 Do takiego zadbanego auta aż miło się wsiada. :)

A odnośnie tych wszystkich okazji cenowych. Ostatnio coraz głośniej jest o przekrętach handlarzy itd. Turbo kamera nagłaśnia wiele spraw... Ostatnio był np ciekawy reportaż o autach z Francji- wyjaśnili skąd się biorą w PL auta tańsze niż za granicą. Warto się uświadomić zanim w przekonaniu, że łapiemy Pana Boga za nogi kupimy ulepa... Ja też zapłaciłem więcej niż ceny rynkowe w PL, ale jestem chociaż pewny tego co kupiłem :)
Awatar użytkownika
Pepe_GD
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pepe_GD »

Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Pepe_GD pisze:http://olx.pl/oferta/lexus-is200-warsza ... 59c1058257

a co powiecie o tym egzemplarzu?
Po fotelu i kierze widać że przebieg nie oryginalny ale tak to wygląda spoko i masz rozrząd z głowy
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
lukasz32
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 2 cze 2013, o 21:44
Model Lexusa: g35
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lukasz32 »

michalllw pisze:
Pepe_GD pisze:http://olx.pl/oferta/lexus-is200-warsza ... 59c1058257

a co powiecie o tym egzemplarzu?
Po fotelu i kierze widać że przebieg nie oryginalny ale tak to wygląda spoko i masz rozrząd z głowy
Ja bym poszukał daty produkcji na owej książce serwisowej. Pewnie 2012 ;)
Awatar użytkownika
Pepe_GD
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pepe_GD »

To że przebieg może mieć nieoryginalny to biorę pod uwagę ;). Na zachodzie taki przebieg to i w 2-3 lata można wykręcić ;). Jutro zapytam o vin i spróbuje auto sprawdzić ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości