IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mikrus »

Damian91 pisze:IS 200 od pierwszego właściciela za chore pieniądze :biggrin2:

http://otomoto.pl/oferta/lexus-is-is200 ... y9yYB.html
Panie piknie tylko dlaczego przy tym przebiegu już nie ma osłony ze znaczkiem VVT-i? :( Ja u siebie ponad 200 tys i osłona nówka. No i te materiałowe siedziska w tej cenie... Ideał.
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dS »

Kogoś chyba słońce mocno pogrzało. 30k zł za prawie 16 letniego IS200 i to w najbiedniejszej wersji. 17-18k zł bym zrozumiał jeśli to co napisane w ogłoszeniu to nie bajki. Ale 30k? To gruba przesada. Za mniej jeden z forumowiczów kupił GS300 z przebiegiem 28 000km !!!, gdzie nawet pod maską auto wyglądało jak nowe .
A co do plastików to zapewne rozpadły się przez to że te km zrobione były głównie w mieście więc temperatura w komorze silnika była znacznie wyższa niż podczas jazdy w trasie co poskutkowało szybszym rozpadnięciem.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Aleksanderu
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 15 mar 2015, o 22:20
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Legionowo/Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Aleksanderu »

Auto w ubiegłym miesiącu było sprzedawane przez komis na ostrobramskiej za 20k. Było wtedy na czarnych blachach. Teraz wróciło z nowymi plus cena 10 k większa.
Awatar użytkownika
Damian91
Lex Driver
Posty: 451
Rejestracja: 4 lut 2015, o 17:31
Model Lexusa: IS300 SC
Skąd:: Pruszków/Warszawa
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Damian91 »

Sorry za OT Ale jest temat o tym GS ? :D
Awatar użytkownika
Ar3cki
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 4 lip 2015, o 10:53
Model Lexusa: IsT
Skąd:: Oln
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Ar3cki »

Ludzie mają tupet, ale jest więcej osób które twierdzą że za dobre Is200 z 99r trzeba dać minimum 19, gdzie moim zdaniem to szaleństwo. Polift tak, ale nie za 99r.
Widzisz i nie grzmisz !
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dS »

Damian91 pisze:Sorry za OT Ale jest temat o tym GS ? :D
Chyba nie.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Marionet
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2015, o 14:38
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WAW
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Marionet »

Na początku chciałbym sie przywitać z forumowiczami, pasjonatami Lexów. Witam ;) !

Czy ktoś może mi powiedzieć cos więcej na temat tego egzemplarza ? Dzis będę go oglądał i pytanie na co zwrócic szczegółna uwagę, pojęcie ogólne jakies posiadam nie będzie to pierwszy samochód który kupuje ale na pewno pierwszy Lex, w każdej marce jest cos na co trzeba spojrzeć odrobinę dokładniej. Prosze o pomoc.

http://otomoto.pl/oferta/lexus-is-lexus ... y8KaP.html

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Oliwier
Lex Driver
Posty: 604
Rejestracja: 24 lip 2014, o 07:10
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Chojnice/GD
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Oliwier »

Marionet pisze:Na początku chciałbym sie przywitać z forumowiczami, pasjonatami Lexów. Witam ;) !

Czy ktoś może mi powiedzieć cos więcej na temat tego egzemplarza ? Dzis będę go oglądał i pytanie na co zwrócic szczegółna uwagę, pojęcie ogólne jakies posiadam nie będzie to pierwszy samochód który kupuje ale na pewno pierwszy Lex, w każdej marce jest cos na co trzeba spojrzeć odrobinę dokładniej. Prosze o pomoc.

http://otomoto.pl/oferta/lexus-is-lexus ... y8KaP.html

Pozdrawiam.
Wydaje mi się ze sprzedający ostatnio pisał na forum ze ma go na sprzedaż , i to nie w jednym wątku :P plus próbuje nawet sprzedać na części, cena raz 6900 raz 5900 raz 4900 , pisze ze lusterka i licznik przystosowany do zarejestrowania , ale o lampach nie wspomina więc wnioskuję ze są Uk co daje do myślenia dlaczego w polifcie są przedliftowe oraz poduszka w kierownicy również z przedlifta ...cofnij się pare postów , jest o nim mowa :)
https://www.facebook.com/JZS147pl
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mikrus »

Marionet pisze:Na początku chciałbym sie przywitać z forumowiczami, pasjonatami Lexów. Witam ;) !

Czy ktoś może mi powiedzieć cos więcej na temat tego egzemplarza ? Dzis będę go oglądał i pytanie na co zwrócic szczegółna uwagę, pojęcie ogólne jakies posiadam nie będzie to pierwszy samochód który kupuje ale na pewno pierwszy Lex, w każdej marce jest cos na co trzeba spojrzeć odrobinę dokładniej. Prosze o pomoc.

http://otomoto.pl/oferta/lexus-is-lexus ... y8KaP.html

Pozdrawiam.
Dwie strony wcześniej:



Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post przez Lexus-is200-waw » 25 sie 2015, o 00:33
Hey, lusterka są przystosowane, obydwa mają wgląd na martwe pole, świateł nie wymieniałem.... Licznk jest i w milach i w KM.
Technicznie jest w bardzo dobrym stanie... Przyjechałem nim z UK... Jakieś małe mankamenty ma jak to paro letni samochod, parkingówki i tak dalej... Tarcze faktycznie nawiercane, jest to element tej limitowanej serii, zawieszenie też jest utwardzone, czerwone sprężyny, nie zagladałem jakiej marki ale trzyma się idealnie... Rozrządu nie wymieniałem a nie wiem kiedy był poprzedni robiony... Ja nim zrobilem już z 2500 mil i jest super... Dokumenttów nie tlumaczylem .. Z tego co wiem to swiatla tylko musze zmienic i drugie przeciwmgielne podlaczyc. Bo nie wiem dlaczego ale w europie obowiazuje prawe przediwmgielne.... Chociaz ja uwazam ze lepiej przediwmgielne z lewej... Ale to juz nie moj deal :laugh1: :sarcastic:
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
darek007
Lex user
Posty: 160
Rejestracja: 1 sie 2015, o 23:35
Model Lexusa: IS200
Skąd:: śląsk
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: darek007 »

Gdyby ktoś pytał o tą sztukę:
http://otomoto.pl/oferta/lexus-is-lexus ... ya44z.html
Byłem, widziałem, ale tylko z zaewnątrz.
Lakier - nie miał zarysowań, odprysków czy skaz. Jedynie dwa czy trzy odpryski były widoczne na słupku lewy przód. Zapewne od kamienia. Pozostałe rzeczy wyglądały ok.
Pasowania też były w porządku, szczeliny wszędzie równe więc czy były składane czy nie to juz po grubszej analizie.
Spojrzałem też pod spó, wyglądało że rdzy nie ma. Wszystkie mocowania tylengo zdrerzaka całe, nie wyglądały jakby były ruszane. rdzy pod podwoziem nie było. Tył nadkola też zdrowe. Tak somo progi. Jedynie zarysowania to przy klamkach, jaby ktoś zawsze pazurami walił przy chwytani za klamki - zwłaszcza na lewych tylnich zdrzwiach - ale do spolerowania.

Wnętrze: wyglądało na czyste bez przetarć. Kierownica również ok.jedynie do czego można było sie doczepić to delikatna biała plama średnicy monety dwugroszowej na tylnym siedzeniu. Reszta - ciężko powiedzieć - nie otwierałem drzwi.

Z WAD:
Zaczyna odpryskiwać lakier z felg. Nie jest tego dużo ale jednak jest - ale to pierdoła.
No i największa rzecz to lewy tył - drzwi, rant, i trochę błotnika. Od ewidentnie niewielkiej stłuczki parkingowej lub obsiery. Lakier zszedł i pojawiła sie rdza (widać to na zdjęciu). Czy do usuniecia nie wiem ale mi nie chciałoby sie w to bawić bo wiem że za dwa trzy lata znowu sie tam pojawi. Więc jak ktoś chce może negocjować cene bo na prawdę jest co.
Tyle odemnie jak na pierwsze oględziy Lexusa IS200.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości