IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
dab1978
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 15 sie 2013, o 19:17
Model Lexusa: is200 był...
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dab1978 »

Widuję tego "ceglastego" dość często w Gliwicach, wygląda całkiem OK...jednak cena trochę wysoka. przyjezdzac i ogladac, moze akurat...
IS sprzedany, jest Mazda 626 2.0 benzyna kombi
Jacek91
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2014, o 18:16
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Jacek91 »

Dzięki za odpowiedź w sprawie tego TTE. Waszym zdaniem jest sens szukania samochodu za zachodnią granicą? Nasze allegro, oto moto czy olx ofertami nas nie zalewają.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Jacek91 pisze:Dzięki za odpowiedź w sprawie tego TTE. Waszym zdaniem jest sens szukania samochodu za zachodnią granicą? Nasze allegro, oto moto czy olx ofertami nas nie zalewają.
Jest sens tylko nie zraź się że auto z DE będzie miało większy przebieg niż te w PL i będzie w tej samej cenie lub droższe :biggrin2:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Dokładnie, lepsze można kupić na pewno, tańsze już niekoniecznie. Te zadbane egzemplarze się cenią. Te tanie kupują i picują handlarze.

Najlepiej znaleźć kilka sztuk godnych uwagi i zacząć wycieczkę od tego najciekawszego :)
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Mój kolega będzie sprzedawać fajne is200 compressor 205km za 5000 euro. 2002 polift , 170tyś przebiegu, srebrny, zawieszenie koni+eibach i to jest dobra cena ale w PL ktoś przekalkuluje że auto ma 12 lat, duży przebieg bo przecież można znaleśc ogłoszenia w których auto ma 120tyś przebiegu no i ta cena kosmiczna czyli 21+opłaty a jeszcze sprowadzenie z Berlina :doh: Kompresor zamontowany jakieś 10 tyś temu wyciągnięty z auta które miało 13t0 tyś temu, jeździłem tym i super się zbiera. Jak ktoś chce porządne auto to pisać na PW to podam kontakt do gościa
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomekb »

2 lub 3 lata temu ten is300 biały był wystawiony z tego co pamiętam
kale
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 9 maja 2014, o 23:18
Model Lexusa: brak jeszcze, narazie Toyota
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kale »

owczar pisze:Dokładnie, lepsze można kupić na pewno, tańsze już niekoniecznie. Te zadbane egzemplarze się cenią. Te tanie kupują i picują handlarze.

Najlepiej znaleźć kilka sztuk godnych uwagi i zacząć wycieczkę od tego najciekawszego :)
Tak jak kolega pisze. U Hansa będziesz miał większy wybór dobrych i w miarę pewnych sztuk, ale tańszych egzemplarzy to tam raczej nie będzie. A przynajmniej przeglądając portale z ogłoszeniami (Polskie i Niemieckie) i porównując te same parametry nie znalazłem tańszych. U Niemców możesz dostać IS-a z 2004 i 2005 a w Polsce 2004 bardzo rzadko się zdarza a 2005 to jeszcze nie widziałem.
A tak w ogóle to witam wszystkich. Forum przeglądam już jakiś czas ale to mój pierwszy post.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Ja pojechałem po swojego lexa 800km do niemiec i kupiłem pierwszego, którego oglądałem. Auto było dokładnie takie jak było napisane w ogłoszeniu i takie jak sprzedawca mówił przez telefon. W Polsce są same igły u handlarzy (- mam jakąś alergię na to słowo), świecą się od plastmalu jak psie jajca i ociekają plakiem ;)
Choć na pewno sortując cenę od najwyższej też można ciekawą sztukę i w PL znaleźć.
rad84
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2014, o 17:07
Model Lexusa: brak
Skąd:: Elblag/o
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rad84 »

Biały IS 300:
http://olx.pl/oferta/lexus-is-300-CID5- ... 36c526be98

Uderzony w tylni bok, zostało to jeszcze naprawione w USA- ale niby zaczyna wychodzić fachowa robota i trzeba poprawić.
Do wymiany niby kable do świec.
Pewnie po oględzinach na miejscu coś by jeszcze wyszło.
Przebieg ok.200K.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

rad84 pisze:Biały IS 300:
http://olx.pl/oferta/lexus-is-300-CID5- ... 36c526be98

Uderzony w tylni bok, zostało to jeszcze naprawione w USA- ale niby zaczyna wychodzić fachowa robota i trzeba poprawić.
Do wymiany niby kable do świec.
Pewnie po oględzinach na miejscu coś by jeszcze wyszło.
I tak okazja dla mnie, układ elektryczy pewnie zdupczył się od źle zainstalowanego gazu a blacha no to życie, prędzej czy poźniej każde auto wyk...rwi :laugh1:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości