IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
adamkow
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2014, o 11:13
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Mieczownica
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adamkow »

Witam,
do raffi80
mieszkam blisko słupcy i jeżeli ci zależy mogę tego IS 300 obejrzeć. pozdrawiam
Awatar użytkownika
cdexnh
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 cze 2013, o 22:54
Model Lexusa: is200 sc compressor
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cdexnh »

Niemen82 pisze:Witam

Szukam i szukam w Polsce dobrego egzemplarza i coraz bardziej sie przekonuje że to na prawdę ciężkie zadanie.
Dziś wykopałem z czeluści internetu kilka ciekawych ogłoszeń.
Powiedzcie co o nich sądzicie.
Sam skłaniałbym się przy tym zielonym sprowadzonym z Niemiec a wy co sądzicie ? Po którego warto jechać ?

http://olx.pl/oferta/lexus-is-navi-alu- ... ca11cdcd19
http://olx.pl/oferta/lexus-is200-sprzed ... 2f65d75e0c

Ten też wygląda na pierwszy rzut oka ok choć jak na mój fundusz trochę drogi bo chciałem jeszcze LPG zainstalować :)
http://olx.pl/oferta/lexus-prawdopodobn ... 2f65d75e0c

http://olx.pl/oferta/lexus-is200-sport- ... 426b860a35
fundusz funduszem tylko zebys sie nie zdziwil jak drugie tyle dolozysz zeby pojezdzic :)
raffi80
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: raffi80 »

adamkow pisze:Witam,
do raffi80
mieszkam blisko słupcy i jeżeli ci zależy mogę tego IS 300 obejrzeć. pozdrawiam
Byłbym Ci za to bardzo wdzięczny :-) Czekam w takim razie na Twój "raport" :-)


Pozdrawiam :)
adamkow
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2014, o 11:13
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Mieczownica
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adamkow »

a miales jakies klopoty ze swoim lexem jak kupiles ze tak piszesz? ;)
adamkow
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2014, o 11:13
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Mieczownica
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adamkow »

raffi80 pisze:
adamkow pisze:Witam,
do raffi80
mieszkam blisko słupcy i jeżeli ci zależy mogę tego IS 300 obejrzeć. pozdrawiam
Byłbym Ci za to bardzo wdzięczny :-) Czekam w takim razie na Twój "raport" :-)


Pozdrawiam :)
ok jezeli jutro gosciu bedzie mial czas to sie z nim spotkam i ci wszystko napisze. na czym ci najbardziej zalezy podczas ogledzin?
paaawel5
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2011, o 18:02
Model Lexusa: brak
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: paaawel5 »

http://otomoto.pl/lexus-is-200-skora-xe ... 75715.html

Może ktoś z Państwa widział /zna??
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: madkiw »

Hehe, miałem właśnie pytać czy ktoś ma doświadczenia z tym sprzedawcą i widział może tego Lexa :) za sam opis należy mu się flaszka. Tylko żeby nie było że jak już sie przyjedzie to dostaniemy tekst w stylu Panie co tu sprawdzać przecież napisałem że w super stanie :biggrin2:
raffi80
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: raffi80 »

adamkow pisze:
raffi80 pisze:
adamkow pisze:Witam,
do raffi80
mieszkam blisko słupcy i jeżeli ci zależy mogę tego IS 300 obejrzeć. pozdrawiam
Byłbym Ci za to bardzo wdzięczny :-) Czekam w takim razie na Twój "raport" :-)


Pozdrawiam :)
ok jezeli jutro gosciu bedzie mial czas to sie z nim spotkam i ci wszystko napisze. na czym ci najbardziej zalezy podczas ogledzin?
Nie chodzi mi o przeglądanie każdego centymetra z lupą jak to niektórzy z forum czynią - używka to używka, w dodatku cena niska. Mógłbyś sprawdzić książkę serwisową, poprosić o pokazanie wszystkich możliwych faktur za części i naprawy, sprawdzić czy nie ma ognisk korozji (zwłaszcza przy nadkolach), ocenić stan tapicerki, poprosić o odpalenie silnika i może przejechać się chociaż kawałek żeby się przekonać jak żwawy motor, jak zawieszenie, hamulce i czy skrzynia ok. Z góry dzięki!
adamkow
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2014, o 11:13
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Mieczownica
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adamkow »

Byłbym Ci za to bardzo wdzięczny :-) Czekam w takim razie na Twój "raport" :-)


Pozdrawiam :)[/quote]
ok jezeli jutro gosciu bedzie mial czas to sie z nim spotkam i ci wszystko napisze. na czym ci najbardziej zalezy podczas ogledzin?[/quote]

Nie chodzi mi o przeglądanie każdego centymetra z lupą jak to niektórzy z forum czynią - używka to używka, w dodatku cena niska. Mógłbyś sprawdzić książkę serwisową, poprosić o pokazanie wszystkich możliwych faktur za części i naprawy, sprawdzić czy nie ma ognisk korozji (zwłaszcza przy nadkolach), ocenić stan tapicerki, poprosić o odpalenie silnika i może przejechać się chociaż kawałek żeby się przekonać jak żwawy motor, jak zawieszenie, hamulce i czy skrzynia ok. Z góry dzięki![/quote]

Witam. Wiec tak jestem po oględzinach...IS 300 ślicznie wygląda, a jak jeździ...rewelacja :) jakbym jeszcze raz podejmował decyzję o zakupie ISa zdecydowanie IS 300 jest kolosalna różnica między IS 200 a 300. Więc po kolei...Właściciel bardzo miły i wydaje się uczciwy. Wizualnie bardzo ładny lexus...lakier czysty zadbany. Na zdjęciach sprzedający ma udokumentowane co było robione wiec...przedni zderzak polakierowany( był porysowany), około 1/3 prawego przedniego nadkola od strony lampy polakierowane (wgniotka) i tylne lewe drzwi wymienione ( na starych wgniota parkingowa) a cała reszta karoserii w oryginalnym lakierze sprawdziłem czujnikiem. Seryjne naklejki ochronne na nadkolach tylnych. Zero rdzy. Naprawdę zadbany i bezwypadkowy egzemplarz. Co do wnętrza jak na lexusa przystało zadbane i niezniszczone. Książka serwisowa do 2008 lub 2010 już teraz nie pamiętam, a później wydruki tuv do ostatniego przeglądu. Chyba w 2012 roku hamulce były wymienione. Przebieg według mnie udokumentowany i prawdziwy. I teraz najlepsze co mnie spotkało podczas oględzin...jazda. Coś wspaniałego jak ten motor pracuje, po prostu trzeba się przejechać :) Napisze krótko...stan techniczny auta pod każdym względem idealny. To chyba na tyle...ale napisałem wypracowanie :P pozdrawiam
Snogu
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2014, o 17:37
Model Lexusa: Będzie LS 200
Skąd:: Jasło
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Snogu »

paaawel5 pisze:http://otomoto.pl/lexus-is-200-skora-xe ... 75715.html

Może ktoś z Państwa widział /zna??
madkiw pisze:Hehe, miałem właśnie pytać czy ktoś ma doświadczenia z tym sprzedawcą i widział może tego Lexa za sam opis należy mu się flaszka. Tylko żeby nie było że jak już sie przyjedzie to dostaniemy tekst w stylu Panie co tu sprawdzać przecież napisałem że w super stanie
Tego lexusa osobiście nie widziałem ale widziałem resztę lexów jakie posiadają i jak szybko do nich podchodziłem tak szybko odchodziłem. Wszystkie malowane z kilogramami szpachli, środki zniszczone itp. Plusem jest to, że silniki nie myte. Jedynie ten czarny lexus (BANDYTA Z NIEMIEC) co go mają w swojej ofercie jest w ori lakierze lecz środek jest strasznie zniszczony (przebieg na moje oko to lekko 400tyś) i dwumas prawdopodobnie do roboty bo słyszałem lekki metaliczny dźwięk na biegu jałowym (nie jechałem nim). Więc po tym również nie spodziewałbym się fajerwerków ale mogę się mylić :) Trzeba by podjechać i obejrzeć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości