IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: madkiw »

Czyli jak się spodziewałem, cóż ja mam za daleko żeby sie przejechać, ale ktoś bliżej może sprawdzić :)
79k3
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 26 paź 2014, o 14:04
Model Lexusa: is300
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: 79k3 »

sebeq
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 10 lip 2014, o 05:52
Model Lexusa: SC300 IS300
Skąd:: Bartoszyce
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebeq »

Witam wszystkich, poszukuję is300 w sedanie . Wpadł mi w oko ten lex http://dag-auto.otomoto.pl/lexus-is-lex ... 11258.html , niby z jednej strony maska nie ustawiona na ząbek ale poza tym wygląda bardzo ładnie. Dzwoniłem koleś zachwalał ,dywaników nie ma oryginalnych założonych ale podobno są , tymczasowe włożone pod wsiadającą klientele żeby nie upaprali. Czy ktoś oglądał ? Wiem że stoi tam dość długo ale może warto się przejechać za tą kase ? Niestety mam ok 400km w jedną stronę . Jakieś sugestie koledzy ?


Pozdrawiam
sebeq
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DanLexus »

sebeq pisze:Witam wszystkich, poszukuję is300 w sedanie
Jeśli szukasz w sedanie to ten był oglądany przez jednego forumowicza, opis znajdziesz jedną lub dwie strony wcześniej.

http://otomoto.pl/lexus-is-is-300-z-nie ... 49980.html
Supras are just a hatchback SC300
sebeq
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 10 lip 2014, o 05:52
Model Lexusa: SC300 IS300
Skąd:: Bartoszyce
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebeq »

Hej , ten temat przeczytałem gdzieś od 50 strony :) opis widziałem . Ten za Słupcy też mam na oku . Do Piaseczna mam jednak sporo bliżej.


Pozdrawiam
sebeq
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: madkiw »

http://olx.pl/oferta/idealny-lexus-is20 ... a254a7ea43

Może ktoś mieszka w pobliżu i jest w stanie obejrzeć? Byłbym wdzięczny. Ja z Wrocławia a jechać żeby znaleźć kupę szpachli to mi się średnio uśmiecha.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
fila
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 24 lis 2014, o 17:52
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: fila »

Witam wszystkich.
Od pewnego czasu nosze się z zamiarem kupna IS-a w wersji sport cross. Samochód jakiego szukam ma być raczej z przeznaczeniem miejskim i od czasu do czasu jakiś mały wyjazd gdzieś w Polskę.
Wybór padł na Lexa, ponieważ z tego co wyczytałem IS-y są raczej bezawaryjne. Nie chodzi mi tez o jakiekolwiek modyfikowanie Lexusa, ponieważ w garażu mam już jeden samochód do zabawy :)

W związku z powyższym chciałbym was poprosić o radę dotycząca 2-ch jakie udało mi się w necie wygrzebać. Niebieski z komisu w Rzeszowie po przeczytaniu waszych opinii raczej odpada.

http://otomoto.pl/lexus-is-stan-bdb-zad ... 06550.html

Czy ktoś oglądał na żywo ten z Gdańska? Jak go oceniacie?

http://olx.pl/oferta/lexus-is-200-sport ... 007a6f73fa
Czy tego ktoś oglądał?

Mieszkam w Warszawie i chciałbym możliwie jak najmniej odbyć wycieczek które mnie rozczarują :szok:

Bardzo dziękuję za pomoc :piwko:
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dawid0ss »

fila pisze:Samochód jakiego szukam ma być raczej z przeznaczeniem miejskim
Odpuść sobie IS200 w takim razie. Auto bardzo dużo pali i seria ma dość wysoko moment obrotowy. To auto rozwija skrzydła właśnie w trasie. Do miasta poszukałbym jednak czegoś innego.
Pzdr
Awatar użytkownika
fila
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 24 lis 2014, o 17:52
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: fila »

DawidOss no tak ale duzo pali tzn ile? 12-13l/100km? Jeżeli tyle to dam rade. Obecnie mam EVO które pali naprawde duzzzo i Focusa MKIII ale on idzie w odstawkę. Pracuje z domu miesiecznie robie max 500-600km, evo odpada ze względu na zakuty silnik który trzeba rozgrzewać, metalowe sprzegło po którym noga mnie boli :laugh1: No i moja dziewczyna boi sie do niego wsiadać (ostatnio sie poplakala) :fiu: . IS mk I jest naprawdę ładnym samochodem. Spalanie jestem w stanie przeżyć byle by sie nie sypał bo nie mam juz siły walczyc po nocach z kolejnym samochodem. Nie wiem czy dobrze wybrałem ale jezeli nie to za sprowadzenie na ziemie bede wdzieczny.

PS. dzieki za opinie :)
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dawid0ss »

fila pisze:DawidOss no tak ale duzo pali tzn ile? 12-13l/100km?
Mój po Wawie przed uturbieniem zapijał 14,5l/100km (za dużo się stoi w korkach). Natomiast w Płocku mi wychodził z reguły około 12 litrów.
fila pisze:IS mk I jest naprawdę ładnym samochodem.
Tu się zgadzam w 100% :-D

Tutaj będzie dużo zależało od poprzednich właścicieli. Polacy bardzo często sami psują samochody, bo serwisują je na częściach od poldka. No i jakby nie patrzył, te auta mają w końcu już 11 lat i więcej.
Zatem powodzenia w poszukiwaniu tej bezawaryjnej sztuki :-) Pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości