IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ArtIS »

Zdecydowana większość ludzi sugeruje brać automat.

Co do samochodów to one są wystawiane przez dealerów Lexusa, będących partnerami w handlu „Lexus Polska”, także to tylko taki trik na stronie www.

Doświadczenie mam jedynie serwisowe i to tylko na terenie Warszawy - generalnie żenada. Kilka razy musiałem się skarżyć do Toyota Motor Poland by dealer łaskawie chciał mi zrobić akcje w moim IS259 - zawsze jakieś tłumaczenia, typu „z USA to nie robimy”....

Myśle ze należy sprawdzać jakby się kupowało u „Mirka” z placu. Ot poczucie, że od dealera na pewno super - często prosta droga do zguby :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

ArtIS pisze:Zdecydowana większość ludzi sugeruje brać automat.

Co do samochodów to one są wystawiane przez dealerów Lexusa, będących partnerami w handlu „Lexus Polska”, także to tylko taki trik na stronie www.

Doświadczenie mam jedynie serwisowe i to tylko na terenie Warszawy - generalnie żenada. Kilka razy musiałem się skarżyć do Toyota Motor Poland by dealer łaskawie chciał mi zrobić akcje w moim IS259 - zawsze jakieś tłumaczenia, typu „z USA to nie robimy”....

Myśle ze należy sprawdzać jakby się kupowało u „Mirka” z placu. Ot poczucie, że od dealera na pewno super - często prosta droga do zguby :)
Ja bym tak nie dramatyzował bo jest wiele szczegółów które powodują iż jest pewna niechęć do aut z USA i od strony ideologicznej i realnej czyli stanu tego co płynie z USA.
Do tego jak odcedzimy naszych polskich kupcufff którzy potrafią dać się we znaki nawet najtwardszym psychicznie sprzedawcom to może tak źle nie będzie :biggrin2:

Sprzedawałem przez aso Puławska starego Lexa i uważam że został sprawdzony super to samo tyczy się kilku dziadkowych Toyot i aso Toyoty.
dancyk3
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2020, o 17:38
Model Lexusa: IS250 MK2 2008
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dancyk3 »

Panowie, czy ktoś zna lub widział auto z ogłoszenia?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... DciEU.html

bo jest kawałek drogi, a zdjęcia chyba robione były telefonem stacjonarnym a nie czymś co się do tego nadaje :{
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

A nie lepiej pogadać z właścicielem poprosić o dokładne zdjęcia już po samej rozmowie będziesz wiedział czy ktoś coś kręci czy mówi prawde poproś o win . Bo jak czytam jak dla niektórzy przekreślaja auto bo zderzak źle spasowany i błotnik malowany to az coś się robi ..
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

tomek808 pisze: . Bo jak czytam jak dla niektórzy przekreślaja auto bo zderzak źle spasowany i błotnik malowany to az coś się robi ..
Albo zdjęcia kiepskie :biggrin2:
Xaoo
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 6 sie 2019, o 19:20
Model Lexusa: IS
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Xaoo »

Na ile legitne jest te ogłoszenie? Z tego co jest napsiane to kupiony w salonie w Polsce.
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 9f8a144e07 trochę mało przejechane jak na 2007r (130kk), ale wygląda interesująco. Ciekawe jak długo postoi na otomoto.
KrisH-71
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2014, o 19:17
Model Lexusa: brak
Skąd:: Wawa/Józefów
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: KrisH-71 »

dancyk3 pisze: a zdjęcia chyba robione były telefonem stacjonarnym a nie czymś co się do tego nadaje :{
ładne zdjęcia mają handlarze z Ostrowii, Gubina, Płocka ;)
S-Max 2.0 TDCI, P 207 1.4 16V + lpg
kitin
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2020, o 16:59
Model Lexusa: -
Skąd:: RCE
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kitin »

dancyk3 pisze:Panowie, czy ktoś zna lub widział auto z ogłoszenia?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... DciEU.html

bo jest kawałek drogi, a zdjęcia chyba robione były telefonem stacjonarnym a nie czymś co się do tego nadaje :{
Na alle masz to samo ogłoszenie. Są tam zdjęcia w lepszej jakości.
dancyk3
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2020, o 17:38
Model Lexusa: IS250 MK2 2008
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dancyk3 »

Dobra Panowie :d nie drzyjcie aż tak łacha ;) chodziło mi bardziej czy ktoś zna to auto bo już kilkukrotnie właściciel pisał/ mówił przez tel że jest igiełka, wybrałem się na wycieczkę a tam paździerz i to w bardzo słabym stanie.
Jak tak dalej pójdą moje poszukiwania to zmarnuje cały pozostały urlop na oglądanie po całej Polsce..
Bejo250
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, o 15:23
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Przemęt
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bejo250 »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... D0fUq.html
Witam serdecznie. Czy ktoś był oglądać lub interesował się autem z tego ogłoszenia ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości