Rozkodowanie Vinu,proszę o pomoc czy warto?

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Moderator: klexus

Rozkodowanie Vinu,proszę o pomoc czy warto?

Postprzez Lexus is200 » 28 sty 2014, o 03:13

Witam, jadę obejrzeć jutro ten model: is350
http://auto.plius.lt/skelbimai/lexus-is ... 81214.html
auto bylo uderzone, może ktoś wie dokladnie ,albo doszedł czy to bylo konkretne uderzenie, i czy warto brac ten egzemplarz?Dziekuję za pomoc i pozdrawiam:)
Lexus is200
Lex user

Model Lexusa: Lexus is250 07

Re: Rozkodowanie Vinu,proszę o pomoc czy warto?

Postprzez Lexus is200 » 28 sty 2014, o 03:21

JTHBE262665006006-vin
Lexus is200
Lex user

Postprzez borys88rr » 28 sty 2014, o 08:25

borys88rr
Lex user

Model Lexusa: is200

Postprzez Lexus is200 » 28 sty 2014, o 23:12

dzięki bardzo borys:), a więc byłem dzisiaj obejrzeć te auto, własnie wracam, Dolina miał rację ,że ciekawy , bogaty egzemplarz,zadbany, ale są male usterki typu zderzak przedni bumper, popęknaty przy lampach niedaleko, i zerwany lekko z uchwytów(niby żona tydzien temu-krawęznik -niski auto-i wiadomo)ale auto jest jakąś specjalną białą folią obklejone za 1200euro od roku, i nie wiem jak to naprawic w razie czego , czy to nie bd droga sprawa przy wymianie zderzaka przedniego, błotnik tył końcówka jakos się z lewej strony nie schodzi ładnie do błotnika tył pod koniec odstaje, może też z zaczepu wyrwana , oraz podświetlenie ,, LEXUS'' na progu od drzwi kierowcy sie nie świeci przy otwarciu, a od pasażera tak, aaa o roleta powinna chyba sie opuszczac jak sie wsteczny wlaczy i chowac jak na Drive wrzuci tak?bo sie nie chowała, mówił właściciel, ze pierwszy raz mu sie to zdarzylo dziś, hmm....
pas tylni za kierowca nie chcial sie zapiac ,moze jakas blokada?nie wiem, a i niby wersja jest prestige, ale w kamerze cofania nie bylo zadnych zielonych i czerwonych lini, bo chyba czujników nie ma, tylko karkę cofania tak tlumaczyl to normalne?ogolnie, auto jezdzone 3 lata po Litwie, wymieniane tylko oleje, filtry itp.., niby nic wiecej sie nie dzialo, nawigacja mapy europy sa 2014roku, i reszta ok, co sądzicie czy warto?niby byl uszkodzony jak z USA zjechal tylko zderzak i blotnik ale nic wiecej, Pan z rodzina temu zmienia auto na większe chyba RX350 , temu sprzedaje, a do tej pory jezdzil z rodzina i malym dzieckiem, o czym świadczyl fotelik z tylu au
Lexus is200
Lex user

Postprzez Lexus is200 » 28 sty 2014, o 23:53

Panowie wyrazi się ktoś o tym aucie bardziej co myślicie?
Lexus is200
Lex user

Postprzez turkus » 29 sty 2014, o 09:34

Na stacje diagnostyczna z nim, co więcej można powiedzieć. Fotelikami dla dzieci sobie oczu nie daj zamydlic, standardowa sciema.
turkus
Lex Driver

Model Lexusa: is 300 SC

Postprzez Yarecki » 29 sty 2014, o 09:47

Lexus is200 napisał(a):dzięki bardzo borys:), a więc byłem dzisiaj obejrzeć te auto, własnie wracam, Dolina miał rację ,że ciekawy , bogaty egzemplarz,zadbany, ale są male usterki typu zderzak przedni bumper, popęknaty przy lampach niedaleko, i zerwany lekko z uchwytów(niby żona tydzien temu-krawęznik -niski auto-i wiadomo)ale auto jest jakąś specjalną białą folią obklejone za 1200euro od roku, i nie wiem jak to naprawic w razie czego , czy to nie bd droga sprawa przy wymianie zderzaka przedniego, błotnik tył końcówka jakos się z lewej strony nie schodzi ładnie do błotnika tył pod koniec odstaje, może też z zaczepu wyrwana , oraz podświetlenie ,, LEXUS'' na progu od drzwi kierowcy sie nie świeci przy otwarciu, a od pasażera tak, aaa o roleta powinna chyba sie opuszczac jak sie wsteczny wlaczy i chowac jak na Drive wrzuci tak?bo sie nie chowała, mówił właściciel, ze pierwszy raz mu sie to zdarzylo dziś, hmm....
pas tylni za kierowca nie chcial sie zapiac ,moze jakas blokada?nie wiem, a i niby wersja jest prestige, ale w kamerze cofania nie bylo zadnych zielonych i czerwonych lini, bo chyba czujników nie ma, tylko karkę cofania tak tlumaczyl to normalne?ogolnie, auto jezdzone 3 lata po Litwie, wymieniane tylko oleje, filtry itp.., niby nic wiecej sie nie dzialo, nawigacja mapy europy sa 2014roku, i reszta ok, co sądzicie czy warto?niby byl uszkodzony jak z USA zjechal tylko zderzak i blotnik ale nic wiecej, Pan z rodzina temu zmienia auto na większe chyba RX350 , temu sprzedaje, a do tej pory jezdzil z rodzina i malym dzieckiem, o czym świadczyl fotelik z tylu au

Kolejną sprawą jest to co tam siedzi pod tą folią, bo to może być dobry kamuflaż. Skoro wydech nie chodzi się jak powinien, pasy i jakieś inne dziwne rzeczy nie działają jak należy to bym mocno auto prześwietlił by stało później workiem niespodzianek.
Ja mam auto sporo starsze, i wszystko w wyposażeniu działa zgodnie z przeznaczeniem.
721 843 762
Yarecki
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez Lexus is200 » 29 sty 2014, o 09:58

w Sobotę biorę auto do ASO do Lexa ale tam na miejscu w Vilnie i zobaczymy jak bd wszystko git to wezmę:)tylko cholera jak sprawdzic stan lakieru itp, i co pod folia nie zdzierajac jej, ah:( jakies pomysly?
Lexus is200
Lex user

Postprzez KRYSPIN BACK » 29 sty 2014, o 10:35

Lexus is200 napisał(a):w Sobotę biorę auto do ASO do Lexa ale tam na miejscu w Vilnie i zobaczymy jak bd wszystko git to wezmę:)tylko cholera jak sprawdzic stan lakieru itp, i co pod folia nie zdzierajac jej, ah:( jakies pomysly?

Jako że kilka aut już okleiłem i kilka sprawdzałem oklejonych przed zakupem to mogę Ci co nieco podpowiedzieć.

Auto z folią (używałem 3M i na tej podstawie dalsze parametry) i oryginalnym lakierem będzie miało około 230-270 mikronów. (na wyobleniach może być mniej)

Zatem zaopatrz się w miernik i obmierz dokładnie auto czy nie posiada np. wgniotek i zagniotek szpachlowanych mikrony stanowczo pójdą w górę.

I tak w zasadzie jest ryzyko że po ewentualnym zdjęciu foli będzie konieczne malowanie (zaszpachlowanych i głębokich rys od gwoździa nie wychwycisz).

Pomierz elementy wewnętrzne kielichy błotniki od wewnątrz, drzwi, progi i słupki tam zapewne będzie lakier bez folii.

Sprawdź folię w newralgicznych miejscach tj. ranty, przetłoczenia i wyoblenia (zderzaki, lusterka, ranty nadkoli).

Jeśli coś gdzieś odchodzi licz się z ingerencją w postaci potrzeby ponownego oklejania.
LEXUS.jp
KRYSPIN BACK
Lex user

Model Lexusa: IS300SC / RX330

Postprzez Lexus is200 » 29 sty 2014, o 11:01

Wielkie dzięki kolego:)myslisz,że a ASO mi to mogą zrobic w miarę za dobrą cenę?czy lepiej samemu?
Lexus is200
Lex user

Następna strona

Powrót do Lexus IS