Roleta przeciw słoneczna

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Moderator: klexus

Roleta przeciw słoneczna

Postprzez Bunka » 14 cze 2015, o 10:37

Witam! mam Lexusa GS 300 z 2008 roku i nie otwiera mi się do końca roleta przeciw słoneczna na tylnej szybie.Otwiera się tylko do połowy, czy może mi ktoś pomóc gdzie jest problem? pozdrawiam
Bunka
Nowy lex user

Model Lexusa: GS 300

Re: Roleta przeciw słoneczna

Postprzez dario55 » 15 sty 2016, o 14:55

Bunka napisał(a):Witam! mam Lexusa GS 300 z 2008 roku i nie otwiera mi się do końca roleta przeciw słoneczna na tylnej szybie.Otwiera się tylko do połowy, czy może mi ktoś pomóc gdzie jest problem? pozdrawiam

Witam i co rozwiązałes problem z rolętą,bo u mnie też zaczeła się do końca nie zasuwać
dario55
Nowy lex user

Model Lexusa: GS 300

Postprzez miszka222 » 23 sty 2016, o 00:02

Witam, jesli kogos to zainteresuje moge podac manual do dobrania sie do tej rolety, ja bym obstawial ze cos sie blokuje i trzeba poobserwowac przy wybebeszonej polce. Ja u siebie rozbieralem to bo cos mi tam popiskiwalo, dzieki forum lexusa usa okazalo sie ,ze to dystansowe plastiki pod tylna szyba. Potraktowanie ich sprayem silikonowym pomoglo i juz rok bloga cisza. Pozdrawiam.
miszka222
Nowy lex user

Model Lexusa: gs 430 mkIII

Postprzez MateoM » 3 mar 2016, o 20:24

Ja miałem identycznie, roleta otwierała się do połowy. Sam nie naprawiałem, podjechałem do serwisu Lexus Club w Warszawie i naprawili mi to, teraz chodzi jak powinna. Niestety było to przy okazji całego zestawu innych czynności serwisowych i nie pamiętam ile wzięli za samą roletę. Ogólnie polecam ten serwis, od lat jeździmy z wszystkimi Lexusami jakie mamy.
MateoM
Lex user

Model Lexusa: GS450H

Powrót do Lexus GS