Doświetlenie pojazdu pytanko

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Moderator: klexus

Doświetlenie pojazdu pytanko

Postprzez lexus 430 v8 » 22 mar 2016, o 14:24

W moim gs mk3 mam podswietlenie auta z pod lusterek bocznych na jakiej zasadzie to działa? czy można to jakoś ustawiać ? no i dlaczego auto gdy zgasze i zostawie na światłach to nie gasną? trzeba dłużej czekać ? Jeszcze jedno czy jest elektrycznie ustawiany zagłówek jak jest to gdzie się to włącza ? Poznaje auto od miesiąca dlatego każde info na temat tego modelu pomoże mi go bardziej poznać :)
lexus 430 v8
Lex user

Model Lexusa: lexus gs 430

Re: Doświetlenie pojazdu pytanko

Postprzez Najarany_szaman » 21 cze 2016, o 14:55

jeżeli chodzi o Swiatła to mysle ze jest cos a la follow me home z BMW ale nie jestem pewnien, natomiast jeżeli chodzi o zagłówek to gora doł na bank manualnie ja mam przycisk przy fotelu jak wychodzi zagłówek, mnie nurtuje inna kwestia czy zagłówek ma tylko jedną regulacje gora dół czy tez się wysuwa tył przód.
co do swiateł w lusterkach bocznych to podobno jak się zblizasz do auta to auto łapie sygnał kluczyka i się podswietlają lusterka, z tego co ja u siebie zauwazylem to one się faktycznie podswietlają ale ja ide zdecydowanie, szybko wiec procedura zalalania zaczyna się jak ja już jestem palcami prawej nogi za progiem z napisem lexus ;p
Najarany_szaman
Lex user

Model Lexusa: GS300 2009'

Powrót do Lexus GS