Lexus GS 2008

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Moderator: klexus

Lexus GS 2008

Postprzez muzz » 21 cze 2016, o 14:46

Gratulacje. Trochę fotek by się przydało.
A przycisk nie jest od wyłączenia czujników alarmu wewnątrz auta. Np. Jak zostawiamy uchylona szybę, żeby alarm od muszek się nie włączył?
muzz
Lex Driver

Model Lexusa: GS 430

Re: Lexus GS 2008

Postprzez Cinkos » 25 cze 2016, o 12:50

A jednak Lexus:)
1. Też nie mam a mam najwyższą wersję wyposażenia więc raczej tego nie można było kupić
2. Nigdy nic o tym nie słyszałem...
3. Nie ma ledów do jazdy dzienej to dopiero w wersji 4 jest. Można samemu przerobić ale chyba jednak lepiej jeździć normalnie na xenonie - wymiana co około 2-3 lata.
4. To pewnie autoalarm.
Cinkos
Lex user

Model Lexusa: GS 450h

Postprzez TomekL » 28 cze 2016, o 11:45

Najarany_szaman napisał(a):Witam stałem się posiadaczem lexusa GS z 2008 r po liftungu, auta szukałem pol roku przed tym czytałem o nim chyba z drugie poł.
Teraz jestem już szczęsliwym posiadaczem auta natomiast nurtuje mnie kilka pytań związanych z autem, może ktoś zna na nie odpowiedz:

1. czy schowek na okulary w autach po 2008r (ten koło włączników oswietlenia wewnetrznego) był opcją? w moim aucie jest kawałek plastiku zamiast tego schowka.
2. w internecie na zdjęciach widziałem ze w lusterku wstecznym widniał kompas, u mnie tego nie ma to również była opcja?
3. kwestia swiateł dziennych w "długich" z tego co udało mi się wyczytać ta opcja była na USA oraz kanadę, europejskie odpowiedniki tej opcji nie miały, wie ktoś jaką cześć trzeba dokupić by doposarzyć auto w tą opcję?
4.Wie ktoś od czego jest ten przycisk?
z tym mordowowałem się chyba z miesiąc by znaleśc info niestety nieskutecznie, przejrzałem polską instrukcję którą dostałem wraz z pojazdem jak i jej angielskie odpowiedniki na internecie, tego przycisku w instrukcji po prostu nie ma.
Obrazek
http://i63.tinypic.com/2mzxfr8.jpg

dzięki za info.

Witaj:)

Kolego już Ci wszystko objaśniam.
Więc tak:
1) Schowek na okulary w podsufitce był tylko w modelach bez radaru. Ty i ja go nie mamy bo mamy aktywny tempomat :)
2) Kompas jest w modelach na USA. Wersje Europejskie nie posiadały kompasu.
3) Tak jak napisałeś opcja świateł dziennych jest tylko w wersjach USA/Kanada. Wersji Europejskiej nie da się zaprogramować. Wiem bo byłem na przeglądzie w ASO i tak mi powiedzeli że ten sterownik nie ma takiej opcji. Nie wiem co trzeba dokupić aby to zrobić.
4)Ten przycisk jest od tego gdy zostawisz np. dziecko lub zwierze w aucie to żeby nie włączył się alarm. Wyłącza się czujnik ruchu wewnątrz.Jeśli dobrze pamiętam to u mnie nie miga wtedy lampka "security".

W razie pytań służę pomocą.

Pozdrawiam.
TomekL
Lex user

Model Lexusa: GS300

Postprzez TomekL » 28 cze 2016, o 15:52

Radar był zawsze opcją w modelu GS300 tak samo jak szyberdach nawet w wersji prestige. Inaczej jest w gs430/450h na rynek niemiecki. Tam prestige miał radar w serii. Co do tego czy masz radar to jest dodatkowy guzik na kierownicy z prawej pod wybieraniem głosowym symbol "samochodzik i trzy fale" (foto niżej). A jesli chodzi o dekoder wyposażenia też kiedyś na forum o taki pytałem ale odpowiedzi nie dostałem więc chyba nie ma.
Załączniki
P5210274.JPG
P5210274.JPG (34.95 KiB) Przeglądane 658 razy
TomekL
Lex user

Postprzez TomekL » 28 cze 2016, o 16:07

Tak ten znam. Podaje rok, miesiąc produkcji, model i kod koloru:)
TomekL
Lex user

Powrót do Lexus GS