GS300 II jako auto rodzinne

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

GS300 II jako auto rodzinne

Postprzez malaania06 » 10 mar 2017, o 16:54

Hey wszystkim,

Od zawsze chciałem mieć Lexa właśnie z przełomu wieków. Podobają mi się też LS z początku lat 90, ale to już inne koszta utrzymania. Chcę namówić żonę na wspólne auto gs300 2jz z 2001 roku. Jest w Wawie jeden piękny egzemplarz, który oglądałem, i którym jeździłem. Pytanie mam do Was: czy ktoś z Was używa gs300 jako auto rodzinne? Fotelik, małe dziecko, wózek w bagażniku, jazda matki z dzieckiem na zmianę z tatą z dzieckiem. Auto ma lpg i działa to bardzo dobrze, także o pb nie trzeba się specjalnie martwić. Ale wygoda/pakowność/niezawodność. Ważne jest, aby auto zawsze żonie odpaliło, dojechało. Boję się nowszych aut, bo się psują na potęgę. O jakości lexa chodzą legendy....no to jak to jest ? ;-)
malaania06
Nowy lex user

Model Lexusa: gs300

Re: GS300 II jako auto rodzinne

Postprzez Janczur » 10 mar 2017, o 17:20

Dobry egzemplarz, dobry serwis bez oszczędzania i będziesz zadowolony. Lexy nigdy nie były nastawione na mega funkcjonalność, ale gs to duże auto i spokojnie się pomieścisz.
Janczur
Lex user

Model Lexusa: RX300

Re: GS300 II jako auto rodzinne

Postprzez rsz1981/2 » 2 kwi 2017, o 20:23

Witaj, ja swojego GSa 99r ujeżdżam od 2009 roku. Poza jedna usterką nigdy nie miałem z nim praktycznie żadnych problemów. Wymiany na bieżąco olej, filtry, klocki, tarcze, co jakis czas wahacze górne i będziesz miał auto na lata. Mi po przesiadce z Civica sprawdziło się bardzo dobrze jako auto rodzinne. Do bagażnika spokojnie mieści się łóżeczko turystyczne, wózek, walizka. Jeśli masz sprawdzone auto za rozsądną kasę to jak najbardziej polecam Ci GSa mk2 jako auto rodzinne,
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
rsz1981/2
Lex user

Model Lexusa: GS300

Powrót do Lexus GS