GS mk3 - informacje.

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

GS mk3 - informacje.

Postprzez Witam » 28 wrz 2018, o 00:05

Witam,
chciałbym zasięgnąć porad dotyczących modelu GS, poniżej kilka, krótkich pytań...
Na wstępie słówko o mnie, sam mało jeżdżę, maksymalnie 12 000 km w rok, myślę nad samochodem po zakończeniu własnej działalności.
Chciałbym dopytać się kluczowych spraw, patrząc na fakt kosztów utrzymania, głównie części eksploatacyjne, jak i ewentualne/typowe naprawy, gdyż właśnie tego (a nie spalania), obawiam się najbardziej.
Dobrze byłoby gdyby osoby wypowiadające się, najpierw podały nazwę, wersję silnikową i rok opisywanego pojazdu.
1. Na co należy zwrócić szczegółową uwagę przed kupnem GS?
2. Jakie są najczęstsze usterki w danym modelu silnikowym?
3. Co ile należy serwisować baterię i jaki jest ich koszt, przy 450h?
4. Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem (cenowo, czy podlegają zniżki, itd.)
5. Jaki jest koszt przeglądu samochodu? (widziałem opinię nawet 1000zł przy hybrydzie)
7. Koszty części eksploatacyjnych? (spotkałem się z opinią, że za żarówkę, należy zapłacić 500zł)
8. Jaka wersja silnikowa to najlepszy pomysł, dla przeciętnego zarabiającego?
9. Czy dla osoby zarabiającej "przeciętnie" lepszym wyborem będzie IS mk2, od GS mk3 i dlaczego? (różnicę)
Myślę że sam temat, będzie ciekawym punktem zaczepienia dla osób zainteresowanych kupnem Lexusa, z góry wielkie dzięki i pozdrawiam serdecznie.
Witam
Nowy lex user

Model Lexusa: NOTHING

GS mk3 - informacje.

Postprzez legato97 » 28 wrz 2018, o 16:44

Temat ciekawe czy spotka sie z odpowiedzia w ogole. Rozumiem, ze zadanie tylu pytan na raz jest latwe, ale moze sam bys poszukal troche. Ceny czesci, serwisu? Ogolne pytania takie. Serwisy moga byc rozne, rozne czesci do wymiany. Ile co kosztuje mowie...podzwon, sprawdz allegro. O modelach tez jest informacji na forum duzo, plus tematy o indywidualnych autach uzytkownikow. Przecietnie zarabiajacy? Co to w ogole znaczy? I ubezpieczenie? Nikt nie wie gdzie mieszkasz, auta nie masz jeszcze wiec nie wiadomo co powiedziec. Rok zdobycia prawka, wiek. Jezeli ubezpieczales auta miales, to chyba wiesz jak to dziala.
legato97
Administrator

Model Lexusa: GS300,GS430

Re: GS mk3 - informacje.

Postprzez hydrant23 » 29 wrz 2018, o 12:49

jeśli naprawdę się tym zainteresuje to lexus-forum jest dość dobrze uszeregowane aby znaleźć wszystkie niemal informacje na niemal wszystkie pytania związane z gsami, ale kilka pytań (słyszałem,widziałem opinię) ...szkoda pisać
hydrant23
Lex Maniak

Model Lexusa: GS430 mkIII

Powrót do Lexus GS