Stare zapytania o ogłoszenia dotyczące Lexus GS

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Zablokowany
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: angrzeda »

Wakacje więc i ruch na forum mizerny :( Chyba nikt nie zna auta o które pytałem ja i pioter (2 ostatnie posty), ale może ktoś widział lub wie czy warto podjechać do Tarnowa obejrzeć to auto: http://otomoto.pl/lexus-gs300-gs-300-C19910991.html
Przyznam że nabrałem ochoty zobaczyć je z bliska. Będę wdzięczny za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
bedok
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 3 maja 2011, o 19:30
Model Lexusa: GS 300 1999 „Biała Strzała”
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: bedok »

model z USA, 300 hp, a od 2000r zmiana na GS430.
michal_5000
Lex user
Posty: 181
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 14:28
Model Lexusa: GS 2nd gen
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: michal_5000 »

@angrzeda, @pioter - ten granatowy GS300, którego pokazujecie to jakaś ściemka wg mnie. Kojarzę go z ogłoszeń na mobile.de i/lub autoscout24.de - jako niemieckie auto w niemieckim komisie. Teraz chwilowo zniknął, ale to na 100% był ten egzemplarz. Najprawdopodobniej sprzedający z Allegro zamieścił fotkę nie swojego auta...
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: angrzeda »

Dzięki @michal_5000 za odpowiedź. Rozmawiałem z gościem, który twierdził, że auto sprowadził od prywatnej osoby, koledze który zapytał go o fotki przyznał, że pochodzą z komisu w Niemczech :mda: Zarzekał się że auto jest bezwypadkowe, ale jak przycisnąłem, to powiedział, że nie sprawdzał go czujnikiem lakieru, więc nie da mi gwarancji że ma fabryczny lakier... No i przebieg - podobno kupił je dlatego że tylko tyle miało najechane, sam nie wiem czy to prawda... Może pamiętasz jaki przebieg miało wystawiony w Niemczech?
Aha, jak chciałem się umówić na oględziny, to nagle okazało się że na razie nieaktualne :angry: W sumie tak lepiej, niż miałbym jechać ponad 500 km na darmo :pala:
michal_5000
Lex user
Posty: 181
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 14:28
Model Lexusa: GS 2nd gen
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: michal_5000 »

Przebiegu niestety nie pamiętam - siedząc głównie w starszych wozach, jakoś zupełnie nie mam nawyku na to patrzeć ;)

Tak jak mówisz - raczej nie ma co żałowac. Wszystko wskazuje, że to jakiś handlarzyna i auto pewnie jest kiblowate. Ogólnie to sam jestem na kupnie GS-a, i z tego co widzę trudno o ciekawy egzemplarz. Ale się nie zrażam ;)

PS. rynku niemieckiego nie rozważasz? Tam wybór jest znacznie większy, no ale koszty importu niemałe...
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: angrzeda »

Póki co - dziękuję że jest to forum :ok: Szukam dalej... Zatrzymałem się przy tym ogłoszeniu: http://otomoto.pl/lexus-gs300-wersja-eu ... 48235.html
Jeżeli ktoś go już widział i udzieli mi informacji, będę wdzięczny. I dobranoc (dobrze że żona dzisiaj nie marudzi tylko śpi :biggrin2: )
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: angrzeda »

No to sam zobaczyłem :ireful3: Odradzam wszystkim wyjazd do Piotrkowa Trybunalskiego. Auto tłuczone z każdej chyba strony, lakier w stanie strasznym, w środku smród stęchlizny :mad:
Jutro napiszę więcej. Może nawet się pochwalę :biggrin2:
pioter
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 29 paź 2010, o 07:28
Model Lexusa: IS 200, xc90 4,4v8
Skąd:: Pruszcz Gd
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: pioter »

angrzeda pochwal się co kupiłeś
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: angrzeda »

:biggrin2:
pioter pisze:angrzeda pochwal się co kupiłeś
skąd wiesz??
No dobra, przyznam się - Poznań już nieaktualny :dance3: wziąłem GS-a... :blush:
Przyznam że bardzo, ale to bardzo przydatne okazały się informacje, które podał stachulex (bardzo dziękuję :piwko: ) Dzięki temu wiedziałem jak poprowadzić negocjacje - jestem bardziej niż zadowolony :ok2: Po pierwsze: duuuużo urwałem z ceny, m.in. zdecydowałem się wymienić rozrząd we własnym zakresie i skorzystać z upustu na to, po drugie: autko ma w papierach rok produkcji 2002 a nie 2001 (po VIN-ie to 10.2001), po trzecie: jedyne co jest nie tak, to obudowa subwoofera - coś tam nieco trzeszczy podczas pokonywania nierówności - poza tym - idealnie. Auto niesamowicie sztywne, zawieszenie miodzio! :ok:
W przyszłym tygodniu jestem już umówiony na gazowanie - firma polecana na wielu forach GZW Zbrosławice, miałem okazję oglądać i wypróbować efekt pracy w Mitsubishi Galant 2,5 V6 - rewelka - http://www.gzw.pl/index.php Koszt instalacji to 4100 zł, jakie podzespoły - można znaleźć na stronie :wink:

Aha, autko jak stachulex wspomniał, było malowane - posiadają własną lakiernie - ale rewelacji tu nie ma, oceniam pracę na 5-, felgi nadają się do renowacji, stwierdziłem "dzwon" prawym przednim błotnikiem (nawet trochę źle spasowany przy drzwiach), do tego był wymieniony reflektor i naprawiony róg maski. No i na szczęście powierzchowne uszkodzenia (jak te testery lakieru się przydają).

I największy mankament - ksenony :down: Są chyba wypalone :ireful3: wielkie rozczarowanie, jest biało, ale tylko przed samochodem. Zaraz przejrzę forum, żeby czegoś się o tych światełkach dowiedzieć...

A o Piotrkowie jeszcze napiszę, ale póki co - nawet nie zaglądajcie!!! Został mi stary Polonez z '92 jako ciężarówka, zjada go nieco korozja, ale jest bardziej zadbany niż tamten Lex :stary: Wspomnę, że koło zapasowe zapleśniało, a butla gazowa jest walcowa w poprzek bagażnika i pokryta ogniskami rdzy... Płakać mi się chciało... :mad:


Ale póki co - witajcie LEXmaniacy. Pozdrawiam wszystkich :biggrin2:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d8 ... 18671.html
Ostatnio zmieniony 30 lip 2013, o 12:14 przez angrzeda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: stachulex »

gratruluje zakupu,ciesze sie ze pomogl ci moj opis.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Zablokowany

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości