Stare zapytania o ogłoszenia dotyczące Lexus GS

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Zablokowany
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: hydrant23 »

http://otomoto.pl/lexus-gs300-C19622454.html niezly kolor... troche galka zmiany biegow zmeczona...pozatym wyglada calkiem dobrze
rumunn95
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2011, o 19:26
Model Lexusa: brak
Skąd:: biala podlaska
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: rumunn95 »

hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: hydrant23 »

rumunn95 pisze:a co powiecie o tym http://allegro.pl/limitowana-edycja-pla ... 60156.html ??
cos z nim nie tak , zle spasowana tylna klapa , na piewszym zdjeciu widac roznice odcieni lakieru drzwi -blotnik , auto do glebszego sprawdzenia...
barthus
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 10 paź 2010, o 20:07
Model Lexusa: LS 600hL
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: barthus »

dS pisze:cena jakoś dziwnie niska, inne starsze o rok hybrydy stoją powyżej 100 000zł, a tu młodsze i jeszcze europejczyk, imo coś tu nie pasuje :scratch:

jeśli jeszcze ci w głowie szaleństwa to brał bym IS350 bo GS450h raczej do wyczynowej jazdy się nie nadaje
minusem IS350 jest też fakt że w EU nie był sprzedawany więc pozostaje wersja US a z nimi nie jest kolorowo bo praktycznie każdy powypadkowy.

Bylem w czwartek ogladnac auto. 600 km zrobione i auta nie kupie.
Mialo byc bezwypadkowe jak zapewnial sprzedawca, ale przeglad w ASO na Pulawskiej ujawnil co najmniej kilka brakow i watpliwosci co do bezwypadkowosci auta - takbym to najogledniej ujal. Wymieniana byla przednia i tylna szyba i malowane bylo cale auto. Co prawda o malowaniu sprzedawca informowal i podal przyczyne, ale pozostale fakty ujawnione przez ASO mnie zniechecily.
Natomiast przebieg 65000 km jest prawdziwy i ogolnie auto bardoz ladne i ladnie jezdzi - jest proste, nieruszone podluznice, poduszki OK.
Mam papiery z przegladu w ASO i wydruki z historii serwisowej, takze jesli ktos jest zainteresowany tym egzemplarzem, to sluze obszerna informacja i dokumentami na priva.

Osobny temat to obsluga w serwisie ASO Pulawska - wprawdzie to moj pierwszy kontakt z ASO Lexusa, ale akurat ten wybralem bazujac na informacjach z forum i jestem pod wrazeniem.
Przeglad przedsprzedazowy mial trwac 1,5-2 godziny i kosztowac ok. 550 zl. W aucie kopali 3,5 godziny i zaplacilem 559 zl.
W Katowicach chcieli za przeglad 800 zl...
Poza tym duza fachowosc goscia z serwisu - wpuscili mnie na hale warsztatowa i pokazali wszystko co i jak i gdzie i naprawde przylozyli sie do badania tego auta.

Namierzylem juz innego GS z pewna jak wydaje sie historia. W poniedzialek ogladam.
Skutek warszawskiej wizyty w ASO i przejazdzki GS 450h z ogloszenia to caly dzien w plecy (od 6 rano do 22.30) i koszty przegladu oraz podrozy, ale kosztow nie zaluje, bo sadze uchronily mnie przed mozliwymi przykrymi konsekwencjami, a poza tym uwazam ze koszty przegladu sa na niewysokim poziomie, skoro w Fordzie krzycza 400 zl i polowy z tego wszystkiego nie robia.
Drugi efekt wizyty w Wawie to decyzja, ze jednak GS. IS jednak odpada. Chce GS i raczej na pewno hybryde.

Dla zainteresowanych GS300 wazna informacja - po moim wyjezdzie z ASO zadzwonil do mnie czlowiek, ktory mnie obslugiwal, bo zapomnial mi powiedziec czy do GS450h mozna zalozyc kola 17 calowe (wolalbym miec zimowe na 17 - owszem mozna zalozyc), przy okazji zapytalem go czy nie maja jakiegos GS z pewniejsza historia. 5 minut pozniej zadzwonil do mnie gosc zajmujacy sie sprzedaza uzywanych samochodow i powiedzial ze maja GS300 Prestige z 2009 roku i przebiegiem 12000 lub 15000 km (prawie nowe auto) - zdaje sie ze democar i sprzedaja go za 165.000 zl, ale mozna negocjowac cene. Przez telefon zadeklarowal kwote 150.000 zl.
Gdyby ktos byl zainteresowany to uwazam ze to bardzo ciekawa propozycja.

pozdrawiam
majac nadzieje na rychle dolaczenie do grona posiadaczy Lexa
barthus
Życie jest za krótkie żeby jeździć dieslem...

Było GS 450h '09, było GS 450h '16, jest LS 600h L '13
levyy1986
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:43
Model Lexusa: jesze nie mam;)
Skąd:: wrocław
Lokalizacja: Okolice Wroclawia
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: levyy1986 »

Witajcie! jutro jadę oglądać takie coś
Mam prośbę,abyście doradzili mi, na co szczególnie zwrócić uwagę, co często się psuje ,co jest kosztowne itp..szegolnie prośbę kieruję do posiadaczy GS-a mk1,lub byłych włascicieli :biggrin2: może ktoś zna to konkretne auto?
Nie chciałbym wbić się na minę :lame: A po Camry pozostał niedosyt :hobby:
MarekFloryda
Lex user
Posty: 61
Rejestracja: 18 gru 2010, o 21:45
Model Lexusa: GS 460 i IS-F
Skąd:: Koniec świata
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: MarekFloryda »

levyy1986 pisze:Witajcie! jutro jadę oglądać takie coś
klimatronic (do nabicia) :laugh1:
levyy1986
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:43
Model Lexusa: jesze nie mam;)
Skąd:: wrocław
Lokalizacja: Okolice Wroclawia
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: levyy1986 »

MarekFloryda pisze:
levyy1986 pisze:Witajcie! jutro jadę oglądać takie coś
klimatronic (do nabicia) :laugh1:
Wszystkie "tylko do nabicia" czyli standard.. Orientujesz się może, jakie koszta są uruchomienia klimy? tzn. spreżara, skraplacz, uszczelnienia? Są wyższe niż np w Camry III, IV?
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

Znajdziesz wszystko co trzeba do klimy, uzywek jest na rynku troche, duzo czesci z angoli, jezeli klima tylko nie dziala, to cena za T3 bardzo ladna, plus fele Borbrta ktore same sa duzo warte.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

Też na niego patrzyłem bo z zewnątrz jest ładny no i T3. Jeżeli do tego jest padnięta sprężarka to używka kostuje z 400 zł ale cały serwis może wyjśc do tysiąca. O nowej sprężarce trzeba zapomnieć - cena zabija a jeżeli chcesz wiedzieć to na toyodiy.com można sprawdzić. Nie pisze gość czy jest książka i komplet kluczy... Same fele bym wziął... :) i fajnie tu przedna lampa wygląda. :) Grill jest od wersji cywilnej, w T3 powinien być sportowy, siatka, więc pewnie przodem oberwał.

Pozdro
Ostatnio zmieniony 2 lis 2011, o 22:45 przez janasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

Chyba ma dziure w zbiorniku plynu chlodnicy, nowy koszt ok 400zl, przynajmniej u mnie.
Zablokowany

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości