Stare zapytania o ogłoszenia dotyczące Lexus GS

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Zablokowany
levyy1986
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:43
Model Lexusa: jesze nie mam;)
Skąd:: wrocław
Lokalizacja: Okolice Wroclawia
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: levyy1986 »

hmmm wielkie dzięki za ogólne poruszenie i zainteresowanie;) powiedzcie co oznacza "T3", co oprócz grilla ma specjalnego?
zauważyłem też, że wąż nie jest prawidłowo przymocowany do króćca chłodnicy, co by potwierdzało,jakąś przygodę czołową, jutro zwróce na to szczególna uwagę. I na ten zbiorniczek płynu do spryskiwaczy;)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

Jakich spryskiwaczy? T3 to wersja niby sport, ktora ma kilka kucy wiecej i jest wolniejsza przez te alusy,tylko pytanie czy europejskie T3 nie ma spojlerka na bagaju( w UK jest), moze tylko te alu ktos zalozyl i w ogloszeniu T3 przedstawia :biggrin2:
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

Wydech z nierdzewki daje dodatkowe 7KM, buda wisi nieco niżej od "wersji cywilnej", tak jak pisze legato gorzej się zbiera przez te 18 calowe alumy (chyba 10 cali na tyle i 8,5 z przodu). Spojlerek chyba w opcji bo już kilka widziałem bez.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
levyy1986
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:43
Model Lexusa: jesze nie mam;)
Skąd:: wrocław
Lokalizacja: Okolice Wroclawia
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: levyy1986 »

Ech... byłem, widziałem.. i :mad: poprostu ruina... Na 99% to nie T3 tylko zwykły ,z alu od T3.w polsce od 98r. Przebieg niby 260tys. ale środek wygląda na jeszcze raz tyle,to wszystko pikus- auto ma cały przód poskręcany na blachowkręty, połamane uchwyty lamp, nawet nie poprostowane okolice prawej podłużnicy, silnik chodzi na 1800 obrotów, nie spada mimo rozgrzania, 3 wężyki od podciśnień zaślepione srubami.. jeden wesoło sterczy. auto ma na całej prawej stronie nawet nie pościerany podkład w nadkolach, na rantach drzwi i uszczelkach.Tylna klapa nie otwiera się ze środka ,tylko kluczykiem. ogólnie auto robione w stodole,przez kogoś kto mało ma pojęcia o robocie. No i dziurawy zbiorniczek na płyn do chlodnicy:) machnąłem się wcześniej, że spryskow. Ogólnie na więcej szczegółów nie patrzyłem ze względu na już widziany stan :down:
Nawet się nie przejechałem, tylko wróciłem do domu.
Dzięki wszystkim za sugestie, i wyjasnienia :piwko:
michal_5000
Lex user
Posty: 181
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 14:28
Model Lexusa: GS 2nd gen
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: michal_5000 »

Czyli taki polski standard... :lol:
Cóż, łączymy się z Tobą w bólu. :?
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

Na zdjęciach wygląda troche lepiej. :biggrin2: A felgi jak wyglądają? Są ranty poobcierane?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 4 lis 2011, o 19:54 przez janasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Luxusem jadę... :)
levyy1986
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:43
Model Lexusa: jesze nie mam;)
Skąd:: wrocław
Lokalizacja: Okolice Wroclawia
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: levyy1986 »

janasek pisze:Na zdjęciach wygląd troche lepiej. :biggrin2: A felgi jak wyglądają? Są ranty poobcierane?

Pozdrawiam
Felgi wygadają tez na świeżo malowane, żadnych zadrapań... a pod spodem pewnie szpachla & szpachla :ok: tak jak reszta...
Chyba uderzę w poszukiwaniach w kierunku zachodu :zryw: Bo tu tylko szkoda nerwów...
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

Jest trosze tego u Niemców, ale do tanich nie należą a ze stanem tez pewnie róznie np:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... geNumber=1

Dosyć sporo a pewnie stan i tak pozostawia sporo do zyczenia. Za dobry stan z małym przebiegiem z tego roku to z 4k Euro trzeba przyszykować.

Pozdro
Ostatnio zmieniony 4 lis 2011, o 10:07 przez janasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Luxusem jadę... :)
michal_5000
Lex user
Posty: 181
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 14:28
Model Lexusa: GS 2nd gen
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: michal_5000 »

Z mojego doświadczenia - generalnie warto jechać po auto do DE. Oczywiście i tam można trafić na minę - jednak przeciętnie poziom zadbania samochodów jest tam większy.

Tylko tu uwaga: rozważając import nie nastawiałbym się na okazję cenową. Wiele osób wyobraża sobie, że będą mieli "tanio i dobrze" - a potem jest wielkie zdziwienie, jak się dowiadują ile kosztuje sama podróż, tablice, ubezpieczenie, tłumacz przysięgły, przegląd zerowy, zwolnienie z VAT, akcyza, recycling itd... Nie mówiąc o tym, że samo auto też nie będzie tanie jeśli ma być ładne.
levyy1986
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:43
Model Lexusa: jesze nie mam;)
Skąd:: wrocław
Lokalizacja: Okolice Wroclawia
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: levyy1986 »

Tego jestem świadom, chyba jednak zamiast GS-a, poszukam Ls-a :biggrin2: , przynajmniej za 15-17k :dance3: kupię ładnego no i v8 :dirol:
W niemczech tez ciężko coś ładnego kupić, na pewno da się,ale tak jak piszesz.. wcale nie będzie taniej, tylko większe prawdopodobieństwo ,że jakiś rzeźnik siekiery nie wkładał pod maskę.. Wszystkim szerokości;) mam nadzieję,że nie długo dołączę do szczęśliwych posiadaczy Lexa :ok:
Zablokowany

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości