GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: agiless »

ledziu pisze:po 3ech sztukach mk1 uważam że jest to gitarowe wozidło którego ze świeczka szukać na polskich drogach
Oj żebyś wiedział, że ciężko coś nierozklekotanego, bez betoniarki szpachli dorwać... 3 lata niespecjalnie mocno, ale rozglądałem się. Obejrzałem w sumie 6-7 sztuk. Do jednego w Łodzi nawet ze swojej poczciwej Camry nie wysiadałem, ulep totalny.
Swojego trafiłem u mnie w mieście z pukającą przy uruchomianiu panewką, ale wolałem powalczyć z silnimiem niż z rudą :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

toms pisze:Straszny zgnitek jak za taką kasę...
Ten rokuje znacznie lepiej https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... a2884f2266
Rokuje albo nie rokuje... ten czerwony ma piękne zdjęcia pokazujące wszystko i nic... ambitna nazwa firmy i cena... dobrze że zegara nie skręcili bo w ch było ogł.jak miał 200k.km. :biggrin2:
A biorąc pod uwagę ile kosztował w ch spokojnie można zaproponować 14-15k.co według mnie jest sporo ogólnie jak na mk1 z przebiegiem 200k.km.+ . Chyba że ideały... :laugh1:
agiless pisze: Swojego trafiłem u mnie w mieście z pukającą przy uruchomianiu panewką, ale wolałem powalczyć z silnimiem niż z rudą :)
Ja swojego kupiłem z przebiegiem dokładnie 113k.km. blacharsko i technicznie wzorcowo ale skrzynka była padnięta... a potem.... moja łajfina skróciła go o 7cm :bye:
matios16
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 6 sty 2019, o 19:20
Model Lexusa: IS250
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: matios16 »

Dzięki,

No trochę tej rdzy widać na zdjęciach.
Spojrzę na niego dokładniej i dam znać na dniach.

Pozdro,
Marcin
Eryczek
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2019, o 23:23
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Pułtusk
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Eryczek »

Cześć, mam pytanie odnośnie lexa z ogłoszenia.
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... CL91r.html

Oglądał może go ktoś?
Jeżeli tak to proszę o opinie na jego temat ponieważ mam 200km do przejechania ,ew może ktoś ma takowego na sprzedaż ?
Pozdrawiam
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Eryczek pisze:Cześć, mam pytanie odnośnie lexa z ogłoszenia.
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... CL91r.html

Oglądał może go ktoś?
Jeżeli tak to proszę o opinie na jego temat ponieważ mam 200km do przejechania ,ew może ktoś ma takowego na sprzedaż ?
Pozdrawiam
Auto jak auto, ładnie wygląda, ze zdjęć trudno coś powiedzieć. Na plus to że nie ma pierdolingu o klasic car, wyselekcjonowaniu i serwisowaniu w ASO :biggrin2:
Musisz jechać i obejrzeć... zwracając uwagę na stan tech.i blacharski (widać z tyłu korozję więc już cena w dół :biggrin2: ).
Eryczek
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2019, o 23:23
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Pułtusk
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Eryczek »

Dzięki za odpowiedź ,pisałem do właściciela, przetarty zderzak i dół drzwi skorodowany lewy tył.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości