GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: passat1978 »

piesogłowy pisze:Kolejne pytanie o dwa Gsy. http://allegro.pl/lexus-gs300-oryginaln ... 66066.html oraz https://www.olx.pl/oferta/legendarny-le ... jiCnt.html
Wiem, że temat tego pierwszego był już poruszany i parę osób wytknęło mu źle spasowanie przodu i tyłu oraz brak felg t3. O ile felgi to dla mnie duperela to spasowanie blach już trochę mnie zainteresowało. Czy ewentualne sprawdzenie miernikiem lakieru rozwiało by wątpliwości czy był bity i składany z trzech? Co do środka to też nie wygląda to najlepiej bo fotel kierowcy chyba do renowacji i brakuje w panelu środkowym tej dolnej części (sorry nie miałem jeszcze Lexa więc trochę nieprecyzyjnie opisałem :D). Po ewentualnej przejażdżce jechać do ASO Toyoty czy wystarczy do jakiegoś mechanika na sprawdzenie?

Co do drugiego to ktoś pytał kilka postów wcześniej ale nie uzyskał odpowiedzi, wiem że wisi już jakiś czas może ktoś go oglądał?
ktoś z forum go oglądał,( ten z łodzi ) bo dzwonił do mnie, niestety nie wiem czemu go nie kupił.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Awatar użytkownika
andrew
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 lis 2014, o 17:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kwidzyn/Olsztyn
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: andrew »

ezz
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2015, o 09:38
Model Lexusa: GS300 mk1
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ezz »

Od dawna ogłoszenie obserwowałem, wcześniej był wystawiony za 9 tys. z kawałkiem, ciekawe czemu z dnia na dzień prawie 5 koła spuścił :mda: . Pisałem do niego, jak coś odpisze dam znać :)
FilipGS300
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2017, o 16:08
Model Lexusa: jeszcze nie mam
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: FilipGS300 »

Witam wszystkich, jestem tu nowy i dopiero rozglądam się za kupnem lexusa. Dziś oglądałem ten egzemplarz https://www.olx.pl/oferta/legendarny-le ... fc409f5a79 . Wrażenia po jeździe próbnej bardzo dobre. Skrzynia chodzi bardzo ładnie, silnik ma piękny dźwięk i dobrą dynamikę, nie zauważyłem żadnych wycieków pod maską. Większych luzów w zawieszeniu i układzie kierowniczym też nie czuć, trochę puka jakiś sworzeń po prawej stronie. Wizualnie samochód też prezentuje się dobrze. Przede wszystkim wszystko jest kompletne, żadnych połamanych plastików itp. Skóra nieco wypłowiała, ale bez żadnych przetarć, podobnie jak cała tapicerka. Blacharsko nie widać najmniejszych oznak rdzy (samochód sprowadzony z Włoch), drzwi kierowcy chyba były malowane bo delikatnie różnią się kolorem, ale to nic wielkiego. Samochód chyba nie miał żadnych większych przygód drogowych. Pod maską i w bagażniku wszystkie spawy wyglądają na fabryczne. Z wad wymieniłbym zacinającą się regulację elektrycznych foteli. Auto wydaje mi się naprawdę zdrowe, ale nie miałem nigdy Lexusa i nie znam się na tych samochodach. Czy ktoś wie coś o tym samochodzie/oglądał go? Na co powinienem zwrócić ewentualnie jeszcze uwagę (słabe punkty tego modelu)? Z góry dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Czujnikiem go obleciales? Drzwi kierowcy chyba byly malowane, delikatna roznica? No daj spokoj. Inny kolor calkiem. Skrzynka i silnik bez gazu przy w miare regularnym serwisie nie maja prawa zajeczec. W mk1 to najbardziej blachy i skory. Reszta bardzo rzadko sie psuje. Jestes zainteresowany to daj do profi przegladu auto i po klopocie.
ezz
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2015, o 09:38
Model Lexusa: GS300 mk1
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ezz »

Scoob
Lex user
Posty: 171
Rejestracja: 24 cze 2014, o 00:32
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Elbląg
Kontakt:

GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Scoob »

Widziałem to auto wiele razy na ulicach Elbląga, mało tego jeździ, stąd mimowolnie zwracam uwagę. Ostatnim razem chyba nawet w zeszłym tygodniu. Zawsze jednak gdzieś się mijałem, więc z bliska nigdy nie miałem okazji.
Może to słaba pomoc, ale skoro samochód widywany jest regularnie, to z dużym prawdopodobieństwem jest sprawny i nikt nie wyciągnął go po latach "z krzaków". ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Trzeba obejrzec. Cena wynika pewnie z przebiegu jezeli opis prawdziwy. Dobrze jest kupic auto ktorego historia jest znana od dobrych paru lat. Z bliska nie zobaczysz, nie bedziesz wiedzial, ale auto przy tej cenie ciekawe.
kazio
Lex user
Posty: 194
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 19:59
Model Lexusa: sc300 z31
Skąd:: koscierzyna
Kontakt:

Re: GS mkI - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kazio »

witam, interesuje mnie gs 300mk 1, jest na olx za 3500 w miejscowosci Milicz, lex z klepiaca panewka, moze ktos go widzial, cos moze powiedziec, poniewaz interesuje mnie cala karoseria,,, z gory dzieki za odzew
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Wrzuc link do ogloszenia;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości