GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: hydrant23 »

Awatar użytkownika
Kiwi
Lex user
Posty: 97
Rejestracja: 9 cze 2015, o 20:53
Model Lexusa: GS300; GS430
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kiwi »

Witam!!!
Czy ktoś coś wie na temat tej sztuki:

http://olx.pl/oferta/lexus-gs-lexus-gs- ... d79079444f

Ja mam jakieś 300km, aby jechać i oglądnąć. Może ktoś widział, coś wie???
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
GrzegorzPPP
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 29 lip 2012, o 20:41
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: GrzegorzPPP »

mkcine
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 9 lut 2015, o 10:03
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łódź/Koszalin
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mkcine »

Witajcie!

Mam pytanko, czy ktoś z Was widział może tego Lexa: http://otomoto.pl/oferta/lexus-gs-gs300 ... 6869c4c36a ?

Jakie są Wasze naoczne lub inne refleksje w związku z tą ofertą? Co sądzicie o cenie względem rocznika? Czy możliwe, że ten przebieg jest autentyczny? Właściciel twierdzi iż książka zawiera wszystkie wpisy serwisowe...
Czy istnieje opcja sprawdzenia historii po VINie, jeśli samochod pochodzi z niemiec? VIN - JT153JSG000093874
Właściciel wspomniał również iż wymiany wymagają tarcze i klocki z przodu, czy to wysokie koszta?

Bardzo proszę o podanie namiarów na serwisy lub mechaników, którzy mogliby w Warszawie bądź okolicach sprawdzić ten samochód przed kupnem...

Będę bardzo wdzieczny za jakąkolwiek pomoc, pozdrawiam!
pecet3d
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 28 mar 2015, o 00:13
Model Lexusa: brak
Skąd:: Minsk Maz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: pecet3d »

mkcine pisze:Witajcie!

Mam pytanko, czy ktoś z Was widział może tego Lexa: http://otomoto.pl/oferta/lexus-gs-gs300 ... 6869c4c36a ?
Samochód wisi na otomoto od początku kwietnia, cena na początku 23900zł
Awatar użytkownika
matii_88
Lex user
Posty: 126
Rejestracja: 25 mar 2015, o 13:00
Model Lexusa: Lexus IS300 SC
Skąd:: Poznań/Toruń
Lokalizacja: Poznań/Toruń
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: matii_88 »

Czy istnieje opcja sprawdzenia historii po VINie, jeśli samochod pochodzi z niemiec? VIN - JT153JSG000093874
Nie ma możliwości sprawdzenia w Polsce historii wizyt w ASO, czyli przeglądów i tego co było wymieniane przy poszczególnych przebiegach. Musiałbyś to sprawdzić w Niemczech.
Jedyne co w salonie możesz sprawdzić to najwyżej jakieś akcje serwisowe, czyli np. ciekła miska olejowa i wymienili ją na nową.
Mateusz L
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2015, o 21:48
Model Lexusa: GS 300 II 2002r.
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mateusz L »

Witam!

Zainteresował mnie GS znaleziony na OLX. Czy ktoś wie może coś więcej nt. auta?
http://olx.pl/oferta/lexus-gs300-salon- ... 9b185cde4a

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dS »

Auto z mojej okolicy. Właściciel prowadzi chyba warsztat samochodowy więc myślę że stan techniczny powinien być ok. Sporadycznie je widuje więc jakoś dużo jeżdżone nie jest zwłaszcza że koleś ma firmę na miejscu. Także przebieg może być realny. Fotel kierowcy nie jest styrany więc również może wskazywać że przebieg nie był kręcony.
Auto jak można zauważyć na jednej z fotek ma blachy imienne. Na podobnych blachach widuje czasem dostawczaka, więc za woła roboczego Lex raczej nie robił. Rejestracja Lexa zaczyna się od W3 co wskazywać może że tych dostawczaków z blachami o identycznym wyróżniku może być aż 3szt.

Myślę że auto warte obejrzenia zwłaszcza ze cena dość rozsądna jak za rocznik '02.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Mateusz L
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2015, o 21:48
Model Lexusa: GS 300 II 2002r.
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mateusz L »

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Ogólnie oglądałem samochód i teraz się mocno zastanawiam i chciałbym jeszcze sprawdzić na jakiejś stacji. Czy mógłbyś Kolego podpowiedzieć mi jakiś warsztat w Wołominie, gdzie można by się na taką diagnostykę wybrać? Po prostu, żeby ktoś ogarnięty stwierdził, czy nie był "odwijany ze słupa", topiony,, albo coś. Najlepiej, jakby było otwarte dłużej niż do 18, bo praca nie pozwala mi być wcześniej, a nie chciałbym się wpakować na minę- w sobotę sprzedałem -już poprzedni- samochód za tyle mniej więcej, ile w niego w 3 lata włożyłem...Lexus to blachy ma chyba po poprzednim właścicielu, bo -to mnie zastanawia- auto miało ich kilku.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dS »

W Wołominie nikt Lexami się nie zajmuje. Może po prostu podjedź do ASO w Warszawie. Na Żerań z Wołomina nie jest daleko. Za, jak dobrze pamiętam, 350zł zrobią ci kompletny przegląd przedzakupowy. A pracującego dłużej niż do 18 raczej nikogo nie znajdziesz.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości