GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DARO LEX
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 16 lut 2017, o 15:57
Model Lexusa: GS 300 MKII
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DARO LEX »

bigfish pisze:Daro czemu pw ? ja również ciekawy jestem opini o aucie/komisie
Na placu ponad 400 aut , myte picowane , na pytania odnośnie stanu auta ze wzgledu na ilośc samochodów Pan nic nie wiedział
Ogólnia masówka i stan kiepski. Mieli 2 GS jak byłem zielonego i srebrnego . W zielonym tak śmierdziłao fajkami ze nie szło siedziec w środku przedlift
a srebrny polift stał tak długo że do połowy opony był zakopany w błocie , tarcze i hamulce jedna wielka rdza , jak poprosiłem o kluczyki bo to było 2 auto które oglądałem to
Pan zaczał marudzić ze musi iśc , szukać i jak zawsze bywa akumulator był padnięty wiec trzeba było wskrzesić auto ogólnie zmęczone auto .
Tego dnia widziałem 5 GS i te były najgorsze. Ładny zielony GS jeś też w tym mieście ale na inntm placu wystawiony za 18.900 zł przedlift z jasnym wnętrzem .
Lexus GS 300 MK II - granatowyprawieczarny
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wojtax »

przemosc pisze:Co myślicie o tym?

http://allegro.pl/showitem/description/6696253173.html[/
Dawno mnie nie było bo kupiłem inny samochód, ale z racji tego, że miałem blisko to znowu się napaliłem. Oglądałem go wczoraj w sobotę. Szyba przednia i tylna nie oryginalna. Przednia z 2007 roku, bodajże nordglass, a tylna to jakiś no name (zero oznaczeń). Nie licząc maski cały w oryginalnym lakierze, ale maska, grill i przedni zderzak w paskudnym stanie - do malowania. Z maski schodzi bezbarwny, z grilla schodzi lakier bo brzydko pomalowany chyba pędzelkiem a na zderzaku zaprawek po kamykach bez liku. Lampy przednie ori ale zmatowiałe - minimum do spolerowania. Wizualnie jak na czarny kolor to zrobić polerkę i będzie miód. Felgi 20 cali moim zdaniem krzywe. Poobdrapywane ranty felg jak i opon. Opony jakieś chińskie, ale dużo bieżnika, rocznika już nie sprawdzałem. Ori 17 brak czy zimówek. Zero rdzy, nigdzie nie mogłem się doszukać. Wnętrze: na zdjęciach wydawało mi się bardziej oliwkowe, w rzeczywistości szare. Usyfione niemiłosiernie. Dla mnie największe zdziwienie - przebieg 150kkm a drążek od automatu wytarty, ale okej nie jest to wyznacznikiem przebiegu. Mechanicznie: klocków z tyłu w ogóle nie ma, z przodu kończą się. Tarcze tylne okej, ale przednie według mnie do wymiany przy okazji końca klocków. Olej do wymiany - obecnie ponad 12kkm na castrolu 0w30. Rozrząd też bym dla świetego spokoju wymienił. Handlarz coś wspomniał o sportowym filtrze powietrza K&N, ale się nie znam, potraktowałem to jako najlejkę k&n. Mega plus za przelotowy wydech - pięknie gada.
Oplaty, tłumaczenia, przegląd zrobione. Chciał żebym sprawdził lexusa na stacji kontroli dosłownie obok - ale jakoś sie nie zdecydowałem :biggrin2: Ubezpieczenia brak, prowadził tylko handlarz na przejażdżce, skrzynia super, silnik chyba też zdrowy, zero wycieków i był nawet bystry, ale z przezorności przed zakupem hamownia. Dla mnie za drogo jak na ten rocznik i ten stan. Handlarz z szybami kłamał i z tymi zapewnieniami, że igła. O negocjacji nie chciał słyszeć. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań :down:
Lukulus
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 19:48
Model Lexusa: brak
Skąd:: środkowa Polska
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Lukulus »

http://allegro.pl/lexus-gs430-lift-bard ... 40302.html
Jesli by ktoś interesował sie tym samochodem dodam tylko krótka informacje, bo widzialem go kilka minut i słabo się na tym znam.
Ogólnie auto wyglądało dobrze, lecz świeciło się jakby było całe malowane. Nie podobalo mi się spasowanie drzwi po prawej stronie, jedne były za bardzo opuszczone. Po lewej stronie tez wszedzie takie same te szpary nie były. Środek przez okno wyglądał dobrze. Lampy przednie zmatowiałe. Stal w komisie na ul Modlinskiej w Warszawie. Nie zniechęcam, bo nie mam porownania do innych egzemplarzy, to byl pierwszy gs jakiego oglądałem. Pozdrawiam
bigfish
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 7 lis 2016, o 13:46
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bigfish »

dzieki za informacje !
BraWo
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2017, o 11:33
Model Lexusa: GS 300 mkII ??
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BraWo »

Panowie a ten ???

http://www.autoscout24.ch/de/d/lexus-gs ... 10%26r%3d5

Wyglada przyzwoicie
jakubek-95
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2017, o 13:18
Model Lexusa: W trakcie kupna
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jakubek-95 »

http://allegro.pl/lexus-gs-430-v8-283km ... 69215.html Panowie a co powiecie o tym?? Oglądał go ktoś?? Zastanawiam się właśnie nad tym lub ewentualnie LS z 96r ;/
bigfish
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 7 lis 2016, o 13:46
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bigfish »

@jakubek Napewno czeka juz od jakiegoś czasu, wcześniej wystawiony jako WOJOWNIK SAMURAI, na samochody oferowane przez handlarzy z takimi tekstami zwracał bym szczególną uwagę. Na zdjeciach wygląda ładnie, ale za taka cenę oczekiwał bym stanu wzorowego.
mardzin
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 31 sie 2015, o 09:35
Model Lexusa: GS430
Skąd:: SKa
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mardzin »

Ktoś zwracał również uwagę na zaszpachlowany otwór po antenie...
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wojtax »

mardzin pisze:Ktoś zwracał również uwagę na zaszpachlowany otwór po antenie...
Tak dokładnie. Bity cały tył. Ciekawe jak reszta
BraWo
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2017, o 11:33
Model Lexusa: GS 300 mkII ??
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BraWo »

A TEN ???

https://home.mobile.de/AUTOPARKNORDGMBH#des_241452010

cena kosmos ale czy warto ???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości