GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
dzirwin87
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 00:25
Model Lexusa: gs430
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dzirwin87 »

Bylem widzialem tego z supraśla najmniejsza wartosc na czujniku gr lakieru byla 280mikronów na dachu 360 na tylnych drzwiach 560 tylne blotniki nawet 1400 poduszka pasazera zle wklejona peknieta deska przy air bagu ogolnie cale malowane i szpachlowane technicznie wszystko ok srodek jak nowy z salonu a i wspomaganie cos szwankuje ciezko sie kiera kreci
Crimson
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 21:20
Model Lexusa: brak
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Crimson »

witam, wiadomo że za tą cenę nie ma co się spodziewać cudów za mk2 ale może ktoś oglądał i się wypowie czy bardzo gruz? miejscowość Kartuzy. http://otomoto.pl/oferta/lexus-gs-ID6yyVsN.html
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Crimson pisze:witam, wiadomo że za tą cenę nie ma co się spodziewać cudów za mk2 ale może ktoś oglądał i się wypowie czy bardzo gruz? miejscowość Kartuzy. http://otomoto.pl/oferta/lexus-gs-ID6yyVsN.html
Nie widziałem, ale generalnie od jakiś 2-3 lat widzę ogłoszenie tego auta. Za każdym razem z zupełnie innego miasta - czyli zmienia co chwile właściciela.
Crimson
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 21:20
Model Lexusa: brak
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Crimson »

Dzięki za odpowiedź. Gość tłumaczy przez tel że sprzedaje bo jest na kuroniówce i potrzebuje zakupić jakiegoś busa typu vw transporter, a aktualnie porusza się służbowym autem i Lex się marnuje plus na początku października wychodzą opłaty. Niby od roku jest właścicielem, nie ma podobno wycieków, wszystko chodzi super, jedynie ma rdzawkę na tylnym prawym nadkolu. W poniedziałek jadę tam zrobić sobie wycieczkę to wrzucę fotorelację ;)
Awatar użytkownika
wojtek8830
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 21 lip 2013, o 22:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wojtek8830 »

Jestem mega ciekawy bo faktycznie co chwile się wystawia ten lex i dość szybko znajduje nowego chętnego tylko na początku (od kąd pamiętam) był za 16-17 tys i to w warszawie na mokotowie wtedy ktoś pisał że ma jakieś serduszka na masce czy tylnej klapie :)
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Ja go kojarzę jak był wystawiony w Gdańsku, a potem po kilku miesiącach w pucku. Możliwe, że obecny właściciel ma go już z rok, pytanie czy to nie jest wersja amerykańska? jak z przebiegiem bo w środku był nieźle styrany.
Crimson
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 21:20
Model Lexusa: brak
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Crimson »

Ma obrysówki z przodu i ma w opisie kraj pochodzenia Kanada. Liczę się z tym że to jakiś powypadek, wszystko zależy jak mocno dostał i gdzie. I właśnie, to 2002 rok, więc polift, nie powinien mieć na kierze zmiany biegów góra dół?
Awatar użytkownika
wojtek8830
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 21 lip 2013, o 22:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wojtek8830 »

oj tam oj tam powinien nie powinien.. nie bądźmy tacy drobiazgowi bo jak tacy mamy być to on wszystko ma z przedlifta: lampy tył, kiera grill
Crimson
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 21:20
Model Lexusa: brak
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Crimson »

Hehe okej, to jedyne co zauważyłem bo to będzie drugi oglądany przeze mnie GS, jestem jeszcze świeży ;)
Autsajder
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 3 mar 2015, o 16:15
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Autsajder »

Hej, oglądał może ktoś ten egzemplarz ?

http://allegro.pl/lexus-gs430-i6516377186.html#thumb/1
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości