GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
BOHEN
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 23 lip 2015, o 16:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: wschód
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BOHEN »

No on był wystawiony na wiosnę za 24, zdjęcia nadal te same, ogólnie niby jest perfekt itp, ale ktoś kto zakłada monitory w zagłówki i obniża Lexusa chyba powinien wybrać inne auto :d
kazzz_91
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 9 lut 2016, o 19:41
Model Lexusa: GS430 MK II
Skąd:: KONIN
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kazzz_91 »

BOHEN pisze:No on był wystawiony na wiosnę za 24, zdjęcia nadal te same, ogólnie niby jest perfekt itp, ale ktoś kto zakłada monitory w zagłówki i obniża Lexusa chyba powinien wybrać inne auto :d
Czyli że Twoim zdaniem jak ktoś ma Lexa to nie może go obniżyć? Co w tym złego bo nie rozumiem?
BOHEN
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 23 lip 2015, o 16:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: wschód
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BOHEN »

Jak ktoś chce robić obniżone auto niech zrobi to razem z felgami i innymi tego typu rzeczami które pasują do projektów, a nie wsadzić sprężyny a dalej jeździ na 16kach pomalowanych na czarno, to auto wygląda teraz o 10tys taniej. Co kto woli
lolo4me
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 7 lip 2016, o 11:38
Model Lexusa: GS300 LS430
Skąd:: opole
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lolo4me »

sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Ja Ci to wytłumaczę ...

Jesteśmy zaradni i jedni kradną a drudzy handlują w tym przypadku samochodami. Jeżeli masz ochotę możesz wsiąść w auto i samemu pojechać... żeby zaoszczędzić na prowizji handlującego.
Tylko jest jeden problem w/w auta wyszły by Cię drożej albo tak samo a do tego ile wyceniasz ryzyko wtopy i tłuczenie się z lawetą tysiąc kilometrów ?

No i żeby Cię troszkę uświadomić to we wrześniu/październiku po dwie wtopy zrobiłem około 3500-4000km. i ich nie wziąłem a mój brat w tamtym tygodniu zrobił 2600km. i wrócił na pusto. Więc... wiesz droga wolna ruszaj na podbój Europy :piwko:
lolo4me
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 7 lip 2016, o 11:38
Model Lexusa: GS300 LS430
Skąd:: opole
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lolo4me »

no dobra, ale kto zatem w chwili obecnej ma to auto, wystawiający niemiec czy samochód jest w polsce? tu i tu jest inny sprzedający. (tak wiem zadzwoń, dowiedz się) Jak to się ma do legalności takich ogłoszeń?
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

lolo4me pisze:no dobra, ale kto zatem w chwili obecnej ma to auto, wystawiający niemiec czy samochód jest w polsce? tu i tu jest inny sprzedający. (tak wiem zadzwoń, dowiedz się) Jak to się ma do legalności takich ogłoszeń?
Oj chyba sobie nabijasz posty :biggrin2:

A co ma piernik do wiatraka? Jak kupię od Ciebie auto to nie mogę go sprzedać za 5min. po tym jak je kupiłem?
Awatar użytkownika
shamal
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 12:01
Model Lexusa: GS300 mk2
Skąd:: krk
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: shamal »

Byłem przejazdem w częstochowie i widziałem 2 skrajnie różne GSy ;)
neromax pisze:Hey, zna ktoś ? długo już wystawione, cena w miarę ..

Częstochowa

http://otomoto.pl/oferta/lexus-gs-300-3 ... yiJXt.html
Był wcześniej, tak jak ktoś pisał, za ok. 23k.
Spodziewałem się, że może coś doszło w nim do roboty. Jednak sprzedawca poinformował mnie, że jest w takim samym stanie, tylko teraz potrzebuje go szybciej sprzedać...
Na wstępie powiem, że
- EGZEMPLARZ UTRZYMANY W PERFEKCYJNYM STANIE
to chyba żart w tym ogłoszeniu. Nie mam aż tak daleko do częstochowy, ale cieszę się, że byłem tam akurat przejazdem, a nie specjalnie po niego pojechałem. Napiszę co pamiętam, bo z góry zrezygnowałem z tej oferty, więc nie notowałem co jest do zrobienia.
A więc:
-samochód stał od 1,5 miesiąca nie ruszany, akumulator był wyjęty
-rdzy prawie nie ma, minimalna plamka pod listwą przy prawych przednich drzwiach, tylny lewy błotnik na rancie zaczyna już łapać, delikatnie na brzegu przedniej maski, no i trochę nad przednią szybą (już w niejednym to widziałem :/ )
- obniżony jak na foto, ale na felgach 17 lub 18 (nie przyjrzałem się), chyba nie są lexusowe, pomalowane na biało lub jakiś taki odcień srebrnego :p felgi 16' z foto dodaje; oberwana osłona pod silnikiem, "taki niski, że zawadza czasami";
- lakier niezły, nie sprawdzałem miernikiem bo nie taki miałem cel przy pierwszym oglądaniu - ale sprzedający zaoferował sprawdzenie prostym miernikiem i twierdził, że malowany był tylny lewy błotnik, obydwa zderzaki, lewe lusterko (nie wiem czy prawe też) i chyba maska była poprawiana, bo była w odpryskach. Ogólnie ma być nie bity - można sprawdzać, kto zainteresowany...
- wnętrze też w miarę, po za tym że brudne/zakurzone w momencie kiedy oglądałem; podłokietnik ma pokrowiec, pod spodem bdb zachowana skóra... pierwotnie podobno była navi, sprzedana i założone to co widać; zmieniarka w schowku - wyjęta; te ekrany w zagłówkach założone troszkę niechlujnie, ale dodawane są oryginalne; 'unikatowa' roleta tylnej szyby lekko naderwana w jednym miejscu; kierownica dosyć zmęczona, przebieg prawdopodobnie + ~150k, ale to tylko mój pogląd, sprzedawca powiedział, że już kupił z takim i nic nie robił z tym (btw na przebieg to akurat patrzę najmniej ;) );
- na desce świeci się VSC - "to pewnie czujnik abs do zrobienia"
- sprzedający wspomniał po odpaleniu silnika, że cewka zapłonowa jest do zrobienia...
- po odpaleniu samochodu, poinformował mnie, że wydech jest zmieniony i trochę głośny (o czym wiedziałem) - odpowiedziałem, że nie jest źle, nie przeszkadza mi to za bardzo, więc sprzedawca pokazał mi ostro wciskając na zimnym, że jednak trochę słychać...
- gaz jest, coś tam działa, porobione niby wszystko ok - nie mam jak tego zweryfikować, trochę zielony w tym jestem
- pełno gratów pod maską pomalowane (a więc były zdejmowane), zdjęta była główna osłona ze znaczkiem :LEXUS: , pomalowana na złoto;
- nie jeździłem, bo specjalnie nie nalegałem, sprzedający też zresztą niechętnie chciał ruszać, tym bardziej że skończył się już przegląd
- więcej nie pamiętam, można dopytać na priv, jeżeli ktoś jest zainteresowany ;)
Może te pare miesięcy temu było jednak lepiej. Ogólnie - tragedii nie ma, ale wpisanie, że to perfekcyjny stan to niezły dowcip. Jeżeli ktoś ostro starguje cenę to będzie do odratowania ;)


Za to parę kilometrów dalej, widziałem świetny egzemplarz, możliwe że najlepszy ze wszystkich oferowanych w polsce ;)
A konkretnie przyjechał dopiero do Polski i stoi komisie (nie ma jeszcze ogłoszenia online). Chodzi o srebrnego GS430 i tutaj nie ma co za dużo pisać, bo wygląda idealnie, przebieg poniżej 100k jak najbardziej może być realny - tylna kanapa wygląda tak, jakby nikt nigdy na niej nie siedział ;) Niestety to już nie mój budżet, ale kto ma pieniądze - niech się spieszy :)

A tak btw, to w tym ogłoszeniu wyżej, są te same foty lexusa - zarówno na ogłoszeniu otomoto i mobile.de są zrobione w polsce, wystarczy popatrzeć na napisy w tle... Trzeba by zadzwonić i się doinformować.
samik
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 8 cze 2014, o 12:47
Model Lexusa: IS200
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: samik »

shamal pisze: A tak btw, to w tym ogłoszeniu wyżej, są te same foty lexusa - zarówno na ogłoszeniu otomoto i mobile.de są zrobione w polsce, wystarczy popatrzeć na napisy w tle... Trzeba by zadzwonić i się doinformować.
Nie trzeba jakoś szczególnie wpatrywać się w tło. "Niemiec" sam napisał, że: "Auto steht jetzt in Gorlitz !"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości