GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wojtax »

mirozet pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BP0Z7.html
Ktoś może oglądał go kiedyś?
Wystawiony był w kwietniu i miał wtedy 380 tys a teraz 366 tys... oj nieładnie nieładnie...
Rzeczywiście stał z przebiegiem 380, ale to raczej błąd, że ma teraz 366. Może chciał wpisać 386 :) nie wydaje mi się, żeby cofał przebieg o 14 tysięcy. Jak już to by cofnął na 200 tysiecy i sprzedał auto do weekendu a tak stoi bo przebieg odstrasza. Myśle, że wystarczy zadzwonić i spytać, a daleko chyba nie masz żeby podjechać i obejrzeć ;) powiedzenia przy szukaniu 430tki :wink:
dadan
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 13 cze 2012, o 15:15
Model Lexusa: szukam
Skąd:: gdynia
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dadan »

Wojtax pisze:
mirozet pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BP0Z7.html
Ktoś może oglądał go kiedyś?
Wystawiony był w kwietniu i miał wtedy 380 tys a teraz 366 tys... oj nieładnie nieładnie...
Rzeczywiście stał z przebiegiem 380, ale to raczej błąd, że ma teraz 366. Może chciał wpisać 386 :) nie wydaje mi się, żeby cofał przebieg o 14 tysięcy. Jak już to by cofnął na 200 tysiecy i sprzedał auto do weekendu a tak stoi bo przebieg odstrasza. Myśle, że wystarczy zadzwonić i spytać, a daleko chyba nie masz żeby podjechać i obejrzeć ;) powiedzenia przy szukaniu 430tki :wink:
Przecież w ogłoszeniu jest zdjęcie licznika z przebiegiem 366 tyś km...
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mirozet »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BP0Z7.html
Oglądałem przedwczoraj. Jak to na zdjęciach bardzo ładny, ale doszły jeszcze dwie malutkie stłuczki z przodu i z tyłu (mało rzucające się w oczy). Dwie felgi i jedna opona dostały trochę od krawężników. Podczas jazdy nic mi się nie rzuciło, raz tylko przy hamowaniu lekkie bicie. Mówi, że jest tak tylko czasami i nikt nie wie dlaczego. Silnik ładnie mruczy, nie jest zbyt głośny po modyfikacji wydechu. Najgorsze przed czym mnie przestrzegano jeśli kiepsko pomalowany… na błotniku po roku wychodzi już rdza. Lakier jest ogólnie już trzeci. Sprzedawca bardzo miły i wydaje się uczciwy. Ma trochę zdjęć i faktur (m.in. 5000 zł za gaz z czerwca 2017). Podsumowując wrażenie ogólnie bardzo dobre, ale boję się tych wykwitów, że będzie ich więcej.   P.S. Dzięki Wojtax przyda się bo może skończyć się jednak na 300, bo jest ich więcej i tańsze.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Dużo tej rudej i bardzo źle to blacharsko wygląda? Może warto by było potargować się ze sprzedającym i jeśli dla siebie na lata samochód to zrobić to raz a dobrze i cieszyć się zadbanym Lexem.
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mirozet »

Niedużo, dwie plamy po 3 centymetry (tylny błotnik)... Tylko rok temu cały malowany i już coś wychodzi to naprawdę dziwne. Do tego nawet mówił, że nie było w tym miejscu widać rdzy przed malowaniem. Ja się aż tak nie znam czy rzeczywiście może zaraz kwitnąć w innych miejscach. Może pokaże zdjęcie jakiemuś lakiernikowi... Jeśli zdążę ;) sprzedający mówił, że jest powodzenie. Z ceny na razie dużo nie schodzi.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

mirozet pisze:Tylko rok temu cały malowany i już coś wychodzi to naprawdę dziwne. Do tego nawet mówił, że nie było w tym miejscu widać rdzy przed malowaniem.
Poczekaj jak pierwszy raz trafisz do z..j...ebanego blacharza wtedy zobaczysz co jest dziwne a co nie :biggrin2:

Ogólnie targowałbym i nie słuchał czy ktoś zejdzie z ceny bo to żadna okazja tym bardziej ze nalot pod 400k.km.raczej nie robi z tego auta atrakcyjnym kąskiem :biggrin2:
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Wygląda spoko. Bicie to mogą być krzywe tarcze, moga być tuleje bananów i mogą być tuleje mocowania maglownicy. Wydech bez szału - wygląda mi na przelotowe puchy Turboworks lub cos podobnego i przy V8 to zawsze dobrze brzmi:) Przebieg bez tragedii, środek nieźle wygląda.

Te ekrany w zagłówkach to były OE czy jakieś wstawki?
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mirozet »

To ochłonę trochę i poczekam, jak nie sprzeda się to z ceny więcej zejdzie później :)
Wydech z kwasówki kosztował 2000 zł to chyba nie też jakoś dużo. Więcej nie wiem.
W opcji takich ekranów to chyba nie było nigdy w mkII.
kurek0410
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2019, o 16:48
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Gąbin
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kurek0410 »

Jak pamiętam to w okolicach kwietnia kosztował ok 34 000, teraz już dużo mniej, chyba wiele nie jeździ bo przebieg od kwietnia niewiele się zmienił. Ja też bym się nie rwał, jeszcze trochę postoi.
toms
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2014, o 12:30
Model Lexusa: gs430
Skąd:: podkarpacie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: toms »

Jak zejdzie do 24000 to można się ewentualnie zastanawiać jak ktoś "ma ciśnienie" na gs430.

Blacharka jak raz spartolona, będzie się odzywać regularnie. Autko z przebiegiem rokującym na coraz częstszy i trudniejszy serwis. Co do bicia, to jak raz bije, raz nie, to obstawiałbym maglownicę i zawieszenie.
Jak sprzedający twierdzi, że jest powodzenie to super :ok: Niech sprzedaje. Ale po mojemu to autko w codziennym użytkowaniu będzie generować coraz większe koszty.

Nawet jak zejdzie do 26K, porobisz wszystko zgodnie ze sztuką, ogarniesz "stłuczki" i za 30K nadal masz samochód z grubym przelotem i coraz większą ilością pierdół, które mogą paść. A dobre, zadbane sztuki chodzą właśnie po 30-35K.

Aaa... no i co z tym zejściem przebiegu z 380 na 366K?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości