GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
gismo
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 23:56
Model Lexusa: gs
Skąd:: bytom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gismo »

moja zona mnie wiozła teraz na wieś i w gs300 komputer pokazal 8,4 a jakoś wolno nie jechała nawet raz mówi ze sie zagapiła i 170 na autrostradzie. Trasa 50/50 autostrada i droga krajowa
BlazejGS
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2020, o 18:55
Model Lexusa: GS
Skąd:: Warszawa/Suwałki
Kontakt:

GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BlazejGS »

A oglądał albo kojarzy ktoś z Was może ten egzemplarz?
https://www.olx.pl/oferta/lexus-gs-lexu ... zphck.html

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AdiCarrion »

Czy ktoś zna ten egzemplarz?Zastanawia mnie,że mimo wyższej ceny od innych egzemplarzy jest napisane "okazja".
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... D8EJF.html?
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Szukasz takiego Lexa? To jedź i sam oceń.Nie czekaj na opinie.Weź VIN,sprawdź historie,zobacz go na żywo i kup lub nie.Jesteś z Radomia więc w rejony Otwocka daleko nie masz.
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AdiCarrion »

Nemo 77 pisze:Szukasz takiego Lexa? To jedź i sam oceń.Nie czekaj na opinie.Weź VIN,sprawdź historie,zobacz go na żywo i kup lub nie.Jesteś z Radomia więc w rejony Otwocka daleko nie masz.
No w sumie logiczne.Po prostu zmyliła mnie nazwa tematu "pytanie o auta z ogłoszenia".
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

AdiCarrion pisze:Czy ktoś zna ten egzemplarz?Zastanawia mnie,że mimo wyższej ceny od innych egzemplarzy jest napisane "okazja".
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... D8EJF.html?
Auto ładne, ogłoszenie bez zbędnego ubarwiania. Cena wysoka ale pewnie coś można utargować. Na duży plus serwis oczywiście do zweryfikowania.
Ogłoszenie jest z Józefowa więc bardzo blisko jest aso toyota i trochę dalej aso lex.
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AdiCarrion »

ledziu pisze:
AdiCarrion pisze:Czy ktoś zna ten egzemplarz?Zastanawia mnie,że mimo wyższej ceny od innych egzemplarzy jest napisane "okazja".
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... D8EJF.html?
Auto ładne, ogłoszenie bez zbędnego ubarwiania. Cena wysoka ale pewnie coś można utargować. Na duży plus serwis oczywiście do zweryfikowania.
Ogłoszenie jest z Józefowa więc bardzo blisko jest aso toyota i trochę dalej aso lex.
Dzięki za odpowiedż.Czy jest jakaś róznica czy sprawdzę auto w serwisie Toyoty, czy Lexusa.U mnie w mieście jest np. tylko Toyota.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

AdiCarrion pisze:
Nemo 77 pisze:Szukasz takiego Lexa? To jedź i sam oceń.Nie czekaj na opinie.Weź VIN,sprawdź historie,zobacz go na żywo i kup lub nie.Jesteś z Radomia więc w rejony Otwocka daleko nie masz.
No w sumie logiczne.Po prostu zmyliła mnie nazwa tematu "pytanie o auta z ogłoszenia".

Uważam,że po prostu lepiej jechać samemu.Dlaczego? Dlatego,że nawet gdyby ktoś oglądał samochód i napisał Ci,że szrot bo np.brak dwóch spinek,lakierowany zderzak itd. to Ty mógłbyś to olać.Coś co dla jednego jest istotne przy kupnie drugiemu wogóle nie przeszkadza.O to mi chodzi.
W Radomiu jak pojedziesz do Toyoty to Lexusa też Ci zweryfikują.
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

AdiCarrion, sprzedaje swojego. Będę w Kielcach w przyszłym tygodniu. Jak jesteś zainteresowany zapraszam. Cena zbliżona do powyższego.
Przedlift i nalatane niewiele ponad 140kkm. Serwisowany w Lexusie. Wszystko do zweryfikowania.
A jak chcesz się po prostu przejechać i zobaczyć, czy Ci taki sprzęt pasuje, też śmiało :) Masz niedaleko.
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AdiCarrion »

admus pisze:AdiCarrion, sprzedaje swojego. Będę w Kielcach w przyszłym tygodniu. Jak jesteś zainteresowany zapraszam. Cena zbliżona do powyższego.
Przedlift i nalatane niewiele ponad 140kkm. Serwisowany w Lexusie. Wszystko do zweryfikowania.
A jak chcesz się po prostu przejechać i zobaczyć, czy Ci taki sprzęt pasuje, też śmiało :) Masz niedaleko.
A możesz podać jakiś link do ogłoszenia z Twoim egzemplarzem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości