GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Miłosz »

Zawsze można dokupić bagażnik dachowy jak będzie mało miejsca. Póki co 95% jazdy to głównie miasto. Latem od czasu do czasu trasa na mazury w weekend. Jeśli chodzi o dostęp do części zamiennych to bardziej chodzi mi o możliwość szybszego dostępu,a nie czekanie aż aso ściągnie coś z japonii. Najlepiej chyba poszukać sztuki gdzie już ktoś wymieniał i amorki i baterie ;) Czas mam, mogę w sumie kupić dziś, ale lepiej jakbym kupił po nowym roku. Nie chcę trzymać lexa w ujowych warunkach. Skrzynia mi pasuje, nie widzę w niej żadnego problemu jeśli chodzi o jej pracę. Tak czytam w kwesii procedury ruszania i sie zastanawiam czy to ma jakąś opcje LC z wykorzystaniem silnika elektrycznego ? W sumie już wyrosłem z tego, ale ciekawość jest ;) Znalazłem też info, że nie idzie wyłączyć trwale kontroli trakcji, korzystać z tego też nie chcę, ale czasem na śniegu jak się gdzieś człowiek zakopie to ten magiczny przycisk powinien dać możliwość wyjechania. Tył wydaje mi się jest fajnie dociążony w tym aucie, ale różnie to bywa zwłaszcza zimą. Auto już chciałbym kupić i zostawić sobie na pare lat, dość mam kombinowania zmieniania eksperymentowania. Ma być wygodne solidne i nie wymagać stania po serwisach jak honda czy bmw. Mimo że bmw dalej bardzo lubię :D ale to już nie ten etap w życiu, sks mode on ;)
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dawid0ss »

Miłosz pisze:Zawsze można dokupić bagażnik dachowy jak będzie mało miejsca. Póki co 95% jazdy to głównie miasto. Latem od czasu do czasu trasa na mazury w weekend. Jeśli chodzi o dostęp do części zamiennych to bardziej chodzi mi o możliwość szybszego dostępu,a nie czekanie aż aso ściągnie coś z japonii. Najlepiej chyba poszukać sztuki gdzie już ktoś wymieniał i amorki i baterie ;) Czas mam, mogę w sumie kupić dziś, ale lepiej jakbym kupił po nowym roku. Nie chcę trzymać lexa w ujowych warunkach. Skrzynia mi pasuje, nie widzę w niej żadnego problemu jeśli chodzi o jej pracę. Tak czytam w kwesii procedury ruszania i sie zastanawiam czy to ma jakąś opcje LC z wykorzystaniem silnika elektrycznego ? W sumie już wyrosłem z tego, ale ciekawość jest ;) Znalazłem też info, że nie idzie wyłączyć trwale kontroli trakcji, korzystać z tego też nie chcę, ale czasem na śniegu jak się gdzieś człowiek zakopie to ten magiczny przycisk powinien dać możliwość wyjechania. Tył wydaje mi się jest fajnie dociążony w tym aucie, ale różnie to bywa zwłaszcza zimą. Auto już chciałbym kupić i zostawić sobie na pare lat, dość mam kombinowania zmieniania eksperymentowania. Ma być wygodne solidne i nie wymagać stania po serwisach jak honda czy bmw. Mimo że bmw dalej bardzo lubię :D ale to już nie ten etap w życiu, sks mode on ;)
- ja działam głównie ASO Wola i na części nie czekam w ogóle, dostępność jest praktycznie od ręki, nawet gdy w pakiecie startowym robiłem pompę oleju w skrzyni, to sprowadzili z Belgii w jeden dzień
- trakcja w tym aucie jest naprawdę wzorowa, w zimę włączasz tryb SNOW i jazda, możesz dać gaz w podłogę na zaśnieżonej ulicy, a on i tak pojedzie :dirol: w IS200 zima mnie irytowała (lekka dupa), tutaj pomimo mocy 300+ NO problemos
- trc off nawet raz nie nacisnąłem, cenię to auto właśnie za to, że jedzie w każdych warunkach, papcia nie spaliłem i nigdy nie spalę, za bardzo szanuję swoje auta i siebie na takie numery :wink:
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: klexus »

Dawid0ss pisze: - trc off nawet raz nie nacisnąłem, cenię to auto właśnie za to, że jedzie w każdych warunkach, papcia nie spaliłem i nigdy nie spalę, za bardzo szanuję swoje auta i siebie na takie numery :wink:
bo sie nie da spalić hehehe :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Miłosz »

U mnie w ISie w serii był dramat na śniegu, bo auto dostawało kopa i stawiało bokiem, po sofcie zaczęło o wiele lepiej oddawać moc. Mocno się nastawiłem na gsa w hybrydzie, mam nadzieję że uda się w najbliższym czasie coś kupić. Oglądam te auta od dłuższego czasu i mam wrażenie że nie tak łatwo je sprzedać, dla mnie w obecnej sytuacji to na plus jeśli ktoś będzie chciał sprzedać a nie sprzedawać. Tak samo cena benzyny nie rozpieszcza.

Klexus, da się ;)

Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: klexus »

w wersji na Europe nie da sie wyłączyć trakcji na 100%
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Miłosz »

Nie wiem, nie bawiłem się, ktoś z filmiku powyciągał bezpieczniki czy przekaźniki i niby jak widać na załączonym ruchomym obrazku działa. Ja tego testować nawet nie zamierzam ;)
OPM
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 18 paź 2021, o 11:37
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: OPM »

Oglądał ktoś może ten egzemplarz? Już trochę wisi w ogłoszeniach, cena nie zachęca a mam kawałek, żeby obejrzeć: https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... e4db2d467e
Dzwoniłem ale właściciel potwornie mało wylewny.

Ewentualnie hybrydy czy ktoś może te egzemplarze oglądał i może jakoś ocenić:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... e4db2d467e
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 7f55455fae
artur_lewy
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 29 cze 2014, o 06:28
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Raszowa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: artur_lewy »

Byłem oglądać tego pierwszego z Warszawy... nie kupiłem i raczej nie polecam
patol
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 7 paź 2018, o 22:57
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Świdnica
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: patol »

A co z nim nie tak bo po zdjęciach widać, że "igła" :)
OPM
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 18 paź 2021, o 11:37
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: OPM »

Kolego Arturze też bardzo mnie ciekawi co widziałeś. Wysłałem priv ze dwa dni temu ;) Jak dasz radę to się odezwij.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości