GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

patol pisze:
ledziu pisze: Przewija się u nas na forum Michallw, pogadaj z nim o gs mk3
Potwierdzam, polecam... sam kupiłem od Niego GS430 mk3 i jestem mega zadowolony.

Tylko nadmienie Michallw nie bawi się w zaspakajanie potrzeb wiecznych poszukiwaczy oraz amatorow moto ściemy.
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AdiCarrion »

ledziu pisze:
patol pisze:
ledziu pisze: Przewija się u nas na forum Michallw, pogadaj z nim o gs mk3
Potwierdzam, polecam... sam kupiłem od Niego GS430 mk3 i jestem mega zadowolony.

Tylko nadmienie Michallw nie bawi się w zaspakajanie potrzeb wiecznych poszukiwaczy oraz amatorow moto ściemy.
Ale to na tym forum przeczytałem,żeby do 430 poniżej 60 tys nawet nie podchodzić ;)
Wiecznym poszukiwaczem nie jestem bo dopiero od dwóch dni myślę już poważniej o zakupie GS(kasa w końcu uzbierana ), a zanim zacznę nabijać km na oględziny, chcę wyeliminować egzemplarze, których nie warto oglądać.byłem też na stronie Nice Cars, ale nie mają żadnego GS w ofercie.
Nie szukam przysłowiowej igiełki, ale po prostu nie chcę włądować się na minę, a przy mojej nieznajomości auta jest duże prawdopodobieństwo.
Mam nadzieję,że moje posty nie są odbierane jako szukanie ideału za pół darmo,bo wiem że dobrze utrzymanego auta nikt nie odda za grosze-po prostu wynikają z niewiedzy ;)
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AdiCarrion »

P.S Jestem z Radomia i flaszka za przewiezienie ok ;)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

AdiCarrion pisze: Ale to na tym forum przeczytałem,żeby do 430 poniżej 60 tys nawet nie podchodzić
Tia, zazwyczaj takie twierdzenia dotyczą wiecznych poszukiwaczy połączonych z idealistami :biggrin2:

Rynkowa cena tych aut to 40-50k w zależności od stanu i przebiegu. Możesz dać nawet 60k tylko to musi być uzasadnione... np. masz znajomego z autem po kompletnym serwisie i z LPG oraz nalotem 100k.km.wtedy wiesz co kupujesz i ile zaoszczędzisz. Natomiast w przypadku zakupu rynkowego licz sobie 44k-48k zakup + starter.

Spokojnie sobie ustrzelisz takie auto :ok:

Szkoda że jesteś spod Radomia bo ja jestem spod Waw i mam do dyspozycji kolegi mk3 3uz i mógłbym Ci go pokazać żebyś chociaż wiedział czy Ci odpowiada :ok:
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

AdiCarrion pisze:P.S Jestem z Radomia i flaszka za przewiezienie ok ;)
.
Szkoda,że nie sprzedaję swojego bo myślę,że flaszka za przewiezienie + ewentualne dobicie targu by było :biggrin2: Co prawda 300-tka,a nie 430.
PS.Choć czasem kiełkuje myśl o LS-460,ale chyba przerost formy nad treścią w moim przypadku i przy moch znikomych przebiegach.
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AdiCarrion »

Nemo 77 pisze:Ostatni serwis w serwisie miał w 2009r...w 2019 odnotowany wpis przy przebiegu 202tyś. Jednak możesz się upewnić czy są jakieś wpisy w książce np.od "pana Janka"
Samochód jest z Radomia,TY jesteś z Radomia więc jedź i oglądaj.
No właśnie na ogłoszeniu jest z Radomia a naprawdę z Warszawy :)
gismo
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 23:56
Model Lexusa: gs
Skąd:: bytom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gismo »

a co tu jeździć , ja pojechał przejechał się pierwszy raz i wziąłem i po 400km zadowolony. Z wad brak usb ale muza leci po aux i nawigacja ciezka do opanowania i nie chce mi sie z nia walczyc i tak gogle ozywam. A i nie da się kontaktów przenieść z nowych telefonów automatycznie. z użytkowania wam tez na mokrym 1/4 gazu i trakcja co chwile chodzi na zakrętach ?
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Choć sprzedaję te samochody to uważam że cena jest wzięta z dupy :laugh1: Lex jest zajebi...sty, mało awaryjny samochód ale cena względem GS300 i GS450H nie jest współmierna z tym co oferują, GS300 jest dla mnie nie doceniany choć ma tani zawias bez regulacji, najmniejsze spalanie i wystarczające przyśpieszenie

GS450H ma ponad przeciętne osiągi, miłośnicy motoryzacji nie będą mieć pociechy ze względu na CVT i bezpośredni wtrysk.

Według mnie można dobrze zapłacić dobrze za 430 pod warunkiem że ktoś będzie montować w nim LPG i dobry wydech :laugh1:
W moim przypadku zamiana z 300 na 430 kosztowała mnie 20k co po czasie mogę stwierdzić że było bez sensu. Każde auto chcę mieć mechanicznie jak z fabryki, musi wyglądać, mieć dobry zawias i dobre opony, ta zamiana była w moim przypadku bez sensu :doh:

Co by nie gadać trzeba się przejechać każdym z nich, jeden poleci na cenę zakupu, drugi na dźwięk a trzeci na dynamikę...
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Zgadzam sie z Twoim postem,szczególnie z jego pierwszą częścia.Też odnoszę czasem wrażenie,że osławiona niby nadmierna konsumpcja oleju i bębny VVTi za bardzo dyskredytują 300-kę jednocześnie silnik 430-ki urasta do rangi kultowego co potem przekłada się na ceny samochodów.Nie umniejszam ,że to b.dobry motor jednak tak dobry jak ktoś o niego dbał. Jeśli ktoś jest fanem V8 to nie ma o czym mówić,ale jeśli rozważa GS-a jako takiego to nie strącałbym 300-ki,ani 450h (kwestia bagażnika) z mostu. ;)
BlazejGS
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2020, o 18:55
Model Lexusa: GS
Skąd:: Warszawa/Suwałki
Kontakt:

GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BlazejGS »

Też właśnie mam to samo odczucie. Cały czas się waham między 450h a 430 i postanowiłem to sobie przeliczyć. Otóż wyszło mi że gdybym miał założyć instalacje (5,5k) plus kwestie właśnie luzów zaworowych i obsługi instalacji to względem hybrydy wyjdę na plus po 40kkm (brałem chyba odpowiednio spalanie 10pb dla h i 15 gazu). Czyli w moim przypadku nieopłacalne. V6 moim zdaniem też super brzmi a mam wrażenie że komfort i reakcja na gaz są szybsze w hybrydzie. Obserwuję już jakiś czas te samochody i widzę że on praktycznie nie schodzą a z ofert aktualnie wynika że hybrydy chodzą taniej. Te 430 za 50k stoją już od grudnia niektóre a jak pytam właścicieli to mówią że nikt prawie nie dzowni, co też mnie martwi przy odsprzedaży później. A hybryda też jest chyba tak że ludzie się jej boją, bo autoswiat kiedyś napisał że wymiana baterii to kosztuje 20k zł i już tak zostało przyjęte. A z waszych doświadczeń, ile te samochody są realnie warte? Dodam że te auta mają już po 15 lat (430) więc nie ma już egzemplarzy wiejacych nowością.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości