GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
zibuch
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2017, o 14:25
Model Lexusa: GS300
Skąd:: 3miasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zibuch »

overrange pisze:Nie lepiej dołożyć kasę i kupić w normalnym stanie z pewnego źródła niż pchać się w podejrzanie tanie oferty? Lub kupić pewniaka ale mk2? Póki ludzie kupują takie zlepy to interes będzie kwitł.
A jak kupisz drożej co co to znaczy? że będzie lepiej? A może dołożysz haracz handlarzowi? Niestety w PL kupno samochodu to ryzyko. Kupiłem kiedyś hondę legend, najdroższy egzemplarz jaki był z rocznika bo myślałem tak jak Ty piszesz i się ładnie naciąłem. Mk2 nie wchodzi w grę.
Tu akurat jest historia serwisowa z Niemiec do 100tyś, zdjęcia z kolizji więc wiem co było. Dodatkowo nie ma skóry co jest rzadkością a dla mnie dużym plusem. Na niską cenę wpływa też bardzo ubogie wyposażenie jak na lexusa.
Nie proszę tu o podejmowanie za mnie decyzji ani o ocenę czy lepiej kupić egzemplarz za 60tyś, jakbym miał tyle to bym szukał lepszego. Znacie te modele, może coś ciekawego wam się rzuci w oczy.
overrange
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2016, o 22:14
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Północ
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: overrange »

W Polsce można kupić dobre używane auto tylko trzeba kupować z głowa. Nikomu nie karze szukać oszczędności czy wybierać najdroższa ofertę, to każdego indywidualna sprawa lecz mnie zawsze zastanawia czemu ludzie sobie pozwalają na takie okazje skoro auta są warte więcej i czemu te okazje często wiszą długo okres w ogłoszeniach.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Konczymy OT i wracamy do konkretnych ogloszen panowie.
Michacy
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2017, o 20:07
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Michacy »

Odnośnie auta o które pytałem, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi - http://allegro.pl/show_item.php?item=6859465025

Straciłem tylko full czasu, jadąc dużo kilometrów i pieniędzy na sprawdzenie w ASO.
Ogólnie to z pozytywów to, że ten niski przebieg może się zgadzać z prawdą, ALE dotyczy on tylko przedniej części auta. Tył został wstawiony od innego... :mad:
kuskus83
Lex user
Posty: 176
Rejestracja: 1 maja 2015, o 08:33
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warm - Maz
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kuskus83 »

Michacy pisze:Odnośnie auta o które pytałem, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi - http://allegro.pl/show_item.php?item=6859465025

Straciłem tylko full czasu, jadąc dużo kilometrów i pieniędzy na sprawdzenie w ASO.
Ogólnie to z pozytywów to, że ten niski przebieg może się zgadzać z prawdą, ALE dotyczy on tylko przedniej części auta. Tył został wstawiony od innego... :mad:

Oj chyba bym wyszedł z siebie gdybym stracił pół dnia i cash dowiadujac sie ze auto jest przeszczepione
Podejrzewam ze na rozmowie by sie nie skończyło
Co za ludzie :doh:
adeq4
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 28 paź 2014, o 15:19
Model Lexusa: is250
Skąd:: S-c
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adeq4 »

I jeszcze napisze taki, że bezwypadkowy...
lexgs
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 13 paź 2016, o 22:38
Model Lexusa: GS430 mk3
Skąd:: WAW
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lexgs »

Jakby ktos nie wiedzial..., Radom to jest mazowieckie zaglebie handlarzy aut (slynnych na pol Polski), ktorzy z samochodami czynia cuda...
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Arkadyx »

wojtekS pisze:I ja, jak mantrę, powtórzę, lepiej dać ten 1-2 -3 k ojro więcej i mieć auto nie z Polski ;)

Na dłuższą metę to się naprawdę opłaca !
Przecież to właśnie, jest auto nie z Polski :sarcastic:
Michacy
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2017, o 20:07
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Michacy »

Z tym, że akurat ten egzemplarz miał pierwszą rejestrację w PL w 2011 roku.
Przez telefon dowiedziałem się, że jeden błotnik był naprawiany, ale tylko delikatnie przy rancie i sprawdzone auto było miernikiem i tam pokazuje ok. 400. Z tym się godziłem, ale problem w tym, że w serwisie okazało się, że zamiast 400 jest 2000 i to na obu błotnikach i drzwiach, a w dodatku tył jest przyspawany przy dachu i progu...

Generalnie straciłem wiarę, że coś dobrego można znaleźć, a ogłoszenia, w którym wpisany jest Radom omijam szerokim łukiem.
Mam wrażenie, że z każdym autem sprzedający chce zrobić kupującego w ***.

Przynajmniej w bazie Lexusa mają info, że to konkretne auto to składak, więc jak ktoś będzie chciał kupić to będzie miał od razu info.
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LinkPL »

Pierdolenie takie ... swoim zrobiłem 150k km w 4 lata obecnie 290k... naprawiony po wypadku zrobione 20k ... jeżdżę dalej i raczej nie mam planów, żeby się go na szybko pozbywać, tylko dlatego że gdzieś tam był malowany ... Wszystko zależy od tego jak to jest zrobione ... Jak by tego było mało, jeszcze wczoraj sarnę zaliczyłem ...

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości