GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
gismo
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 23:56
Model Lexusa: gs
Skąd:: bytom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gismo »

no fotel kierowcy troche ponizszczony i boczek drzwi , ale kolega mi juz powiedzial to ogarnie bo sie tym zajmuje
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

cooper69: ciesze się, że się w końcu dogadaliśmy :) Również mam podobne alergie :D
gismo: gratuluję zakupu! Bezawaryjności życzę :)
BlazejGS
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2020, o 18:55
Model Lexusa: GS
Skąd:: Warszawa/Suwałki
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BlazejGS »

A propo przebiegu, to ten GS o którego pytałem wcześniej (JTHBN96S805005620) to niestety drugie tyle co ma jeździł na wstecznym. Także nie polecam bo wygląda na sporego ulepa.
Marantz87
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2020, o 15:21
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Marantz87 »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... fbb7aaf428

Zainteresował mnie, dziś go podjadę obejrzeć. Mam tylko jedno "ale", tylko chyba dosyć poważne. Z raportu VIN wynika, że auto miało w 2013 r. już w Polsce poważnego dzwona, na szkodę powyżej 50 tys. PLN. Właściciel zarzeka się, że to niemożliwe, bo auto stało w PL (postępowanie spadkowe trwało) wciąż na francuskich numerach. Co sądzicie, czy możliwe, żeby baza VIN miała nieprawidłowe dane?
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Po samym froncie ten GS dobrze nie wygląda, ale jedź oglądac :) może warto.
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Marantz87 pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... fbb7aaf428

Zainteresował mnie, dziś go podjadę obejrzeć. Mam tylko jedno "ale", tylko chyba dosyć poważne. Z raportu VIN wynika, że auto miało w 2013 r. już w Polsce poważnego dzwona, na szkodę powyżej 50 tys. PLN. Właściciel zarzeka się, że to niemożliwe, bo auto stało w PL (postępowanie spadkowe trwało) wciąż na francuskich numerach. Co sądzicie, czy możliwe, żeby baza VIN miała nieprawidłowe dane?
Niestety wyszukiwajki vin-ove często sypią błędami.
Do tego szkoda 50k jeżeli była usuwana z oc to nie jest kwotowo nic nadzwyczajnego. Aktualnie naprawiam tylny błotnik w toyota auris w warsztacie blacharskim z autoryzacją ASO to wymiana poszycia błotnika z kuwetą + części używane wyjdzie coś koło 10k.

W związku z tym że Twoim wybrankiem jest najtańsza sztuka w EU biorąc pod uwagę lift i przebieg to musisz na to brać poprawkę a auto jest w WAw więc masz do wyboru do koloru aso lex/tojka. Od tego zacznij.
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

gmiter pisze:Po samym froncie ten GS dobrze nie wygląda, ale jedź oglądac :) może warto.
Tylne spasowanie klapy bagażnika też nie do końca dobrze wygląda. Ale jak to ledziu napisał, trzeba jechać i sprawdzić.
Ten rok i przebieg w De, to okolice 20tyś euro :)
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Może to tania okazja jakich wiele w PL:)
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

gmiter pisze:Może to tania okazja jakich wiele w PL:)
A ja bym skupił na stanie technicznym plus prześwietlenie poważnych robót blacharskich bo to że był malowany jest pewne tak samo jak jakiś stopień szpachlowego ulepienia. Dlatego jest taka cena. Jeżeli ktoś szuka perełki to niech szykuje 25k.więcej a z tą ofertą da sobie spokój na to wskazuje logika :ok:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2020, o 15:35 przez ledziu, łącznie zmieniany 1 raz.
admus
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2020, o 23:55
Model Lexusa: GS 450H Mk3
Skąd:: Bonn
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: admus »

ledziu pisze:
gmiter pisze:Może to tania okazja jakich wiele w PL:)
A ja bym skupił nie na stanie technicznym plus prześwietlenie poważnych robót blacharskich bo to że był malowany jest pewne tak samo jak jakiś stopień szpachlowego ulepienia. Dlatego jest taka cena. Jeżeli ktoś szuka perełki to niech szykuje 25k.więcej a z tą ofertą da sobie spokój na to wskazuje logika :ok:
Ja po przejechaniu ponad 2tyś km i poszukiwaniu polifta, odpuściłem szukanie 450H w oryginalnym lakierze :). Skończyło się na pewnej historii serwisowej,
pasującym mi stanie technicznym i roczniku 2006. Kupiony 50km od miejsca zamieszkania :) Mało tych samochodów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości