GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
szafran93
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 16 lis 2015, o 23:10
Model Lexusa: is250
Skąd:: Bełchatów
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: szafran93 »

A co jest takim kluczowym elementem co najszybciej ściera się we wnętrzu ? Kierownica i fotele coś innego, bo widzę, że ten przycisk start stop jest starty? Jak długo on wytrzymuje? :)
Awatar użytkownika
TomekL
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 28 lip 2015, o 09:59
Model Lexusa: LS 460
Skąd:: Grójec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: TomekL »

kupiec1985 pisze:
szafran93 pisze:
szafran93 pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... yy3LP.html
Panowie na pierwszy rzut oka co sadzicie o tym sprzecie? :beach:
Ktos cos?

Doszedł jeszcze taki "full" :)
Jest ktoś może z okolic i mógłby coś o nim powiedzieć? Ja mam do niego 300 km :/
http://allegro.pl/piekny-lexus-gs300-z- ... 96553.html :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS:
sądząc po stanie wnętrza i stopniu jego zużycia przebieg x2
a taki full nie jest bo radaru nie ma :laugh1:

Gdzie mu do fulla.
To wersja Elegance\Executive więc nie może mieć radaru nawet w opcji.
Brak mu także:
- Ori felg 18 cali
- tylnego spoilera na klapie
- kierownicy i gałki w drewnie
- a tekże systemu audio Mark Levinson
tomlex
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 13 sty 2015, o 22:00
Model Lexusa: is
Skąd:: wołomin
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomlex »

Auto z Ostrowi Mazowieckiej od handlarza więc nic dobrego nie można się spodziewać. Jak ja szukałem is 200 oglądałem dwa w tamtym rejonie jeden po gradobiciu wymieniona maska i klapa ale dach został z wgniotkami a drugi z grubą szpachlą maska i błotniki szczeliny z przodu przy słupkach były jedna od drugiej dwa razy większa.
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LinkPL »

Plastiki pod maską to norma ... z czasem po prostu się kurzą i wchodzi w nie brud, ponieważ taką mają strukturę. Nie ma w tym nic dziwnego, tym bardziej, że są czarne, więc to normalne, że widać na nich kurz ... Wiem, bo takim samochodem jeżdżę od 3,5 roku ...

Jeśli to oryginalne dywaniki, to jest normalne, że robi się dziura w jednym miejscu, gdzie ktoś trzyma prawą stopę, a jak już ktoś jeździ w pantoflach to nawet 2x szybciej ...

U mnie prawie 270k km i przycisk jest jak nowy ... może samochód dużo jeździł po mieście, żaden dowód na skręcony licznik. Skóra w środku jest po prostu brudna ... trzeba ją wyczyścić i będzie jak nowa ...

U mnie przy tym przebiegu jest wytarty lekko uchwyt od zamykania drzwi od strony kierowcy. Zszedł lakier ze skóry ...

Full to to nie jest, ale niewiele mu brakuje - aktywne zawieszenie, ML, lotka, radar ... ewentualnie szyberdach ...

I weźcie się nie ośmieszajcie, bo samochodu nie znacie zupełnie a bawicie się we wróżbitów ... skąd po zdjęciach wnętrza możesz człowieku wiedzieć ile ktoś nim zrobił km ?? byłeś w środku czy tak Ci się po mleku z dzieciństwa pie... ??

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
sedes
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2017, o 00:02
Model Lexusa: -
Skąd:: Zabrodzie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sedes »

Panowie,


co myślicie o tym ogłoszeniu?

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... yASnH.html

Wisi już trochę i sprzedający schodzi z ceny.
Jestem w stanie zaakceptować, że jest to "tylko" V6, mając w zamian AWD. Po Vinie widać, że basic, no ale korbek w drzwiach nie ma:)
Opis serwisowania wydaje się obiecujący.
szafran93
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 16 lis 2015, o 23:10
Model Lexusa: is250
Skąd:: Bełchatów
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: szafran93 »

LinkPL pisze:Plastiki pod maską to norma ... z czasem po prostu się kurzą i wchodzi w nie brud, ponieważ taką mają strukturę. Nie ma w tym nic dziwnego, tym bardziej, że są czarne, więc to normalne, że widać na nich kurz ... Wiem, bo takim samochodem jeżdżę od 3,5 roku ...

Jeśli to oryginalne dywaniki, to jest normalne, że robi się dziura w jednym miejscu, gdzie ktoś trzyma prawą stopę, a jak już ktoś jeździ w pantoflach to nawet 2x szybciej ...

U mnie prawie 270k km i przycisk jest jak nowy ... może samochód dużo jeździł po mieście, żaden dowód na skręcony licznik. Skóra w środku jest po prostu brudna ... trzeba ją wyczyścić i będzie jak nowa ...

U mnie przy tym przebiegu jest wytarty lekko uchwyt od zamykania drzwi od strony kierowcy. Zszedł lakier ze skóry ...

Full to to nie jest, ale niewiele mu brakuje - aktywne zawieszenie, ML, lotka, radar ... ewentualnie szyberdach ...

I weźcie się nie ośmieszajcie, bo samochodu nie znacie zupełnie a bawicie się we wróżbitów ... skąd po zdjęciach wnętrza możesz człowieku wiedzieć ile ktoś nim zrobił km ?? byłeś w środku czy tak Ci się po mleku z dzieciństwa pie... ??

Pozdrawiam
Link
Dzięki, o te szczegóły mi chodziło, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
przemosc
Lex Driver
Posty: 350
Rejestracja: 13 cze 2014, o 01:33
Model Lexusa: IS300/RX300/ES300h
Skąd:: Rzyki
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: przemosc »

Co myślicie o tym? Wyglada na prawde uczciwie

http://allegro.pl/showitem/description/6696253173.html
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Tylko to mk2.
Awatar użytkownika
przemosc
Lex Driver
Posty: 350
Rejestracja: 13 cze 2014, o 01:33
Model Lexusa: IS300/RX300/ES300h
Skąd:: Rzyki
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: przemosc »

Ano zgadza sie....tak sie konczy pisanie postów przez telefon :/
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Choć samo auto wygląda ładnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości