GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Postprzez admus » 27 sty 2020, o 08:05

Samochód cały odmalowany. W niektórych miejscach bardzo nieudolnie. Tylny lewy błotnik z widoczną wgniotką na wysokości łączenia ze zderzakiem. Plastiki w bagażniku niespasowanie, latające luzem. W środku zaniedbany. Niedziałające głośniki z przodu. Samochód prowadzi się niezbyt pewnie, do przejrzenia zawias, lub inne związane z tym rzeczy. Opony z 2010 roku, trochę syfu dookoła uszczelek, jakby stał długo. Raczej nie były wspawywane żadne ćwiartki. Z plusów: silnik ładnie pracował, baterie dobrze trzymały.
admus
Nowy lex user

Model Lexusa: ...

Postprzez Mynx » 27 sty 2020, o 12:08

EdHaust napisał(a):
Mynx napisał(a):
roedskilde napisał(a):jeszcze pytanie czy warto czekać na sprawdzenie auta w ASO? Dzwoniłem do Radomia i na serwis trzeba się umawiać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, a pomiary czyli geometria etc. pracuje niezależnie więc może być problem żeby zrobić jedno po drugim :D
Podstawowa diagnostyka czyli mechanika, lakier, historia, podpięcie pod komputer to 400zł i pomiary płatne osobno. Cena to nie jakiś wielki problem ale czy w ASO faktycznie będzie to lepiej zrobione i będę miał większą pewność, że z autem jest wszystko ok?
A może ktoś już oglądał? :)
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... b56b1092dd

O...Lexus z mojego osiedla :szok: A jak ja szukałem to nie był na sprzedaż. Zazwyczaj jeździ tym kobieta. Auto wygląda spoko, widać, że zadbane. Lakier ładny, bez jakiś większych uszkodzeń, środek też spoko. Zdjęcia są uczciwe, samochód na pewno nie picowany do sprzedaży. Szczegółów technicznych nie znam. Cena według mnie za wysoka jak na ten rocznik, ale to tylko moja subiektywne zdanie (zaraz niektórzy powiedzą, że TO PRZECIEŻ V8! :podziw: ) Jest LPG - dla jednych to + dla innych -... Możliwe, że właściciel sprawdza za ile uda się sprzedać... Aczkolwiek po własnych poszukiwaniach wiem, że jak jest coś dobrego to długo na nabywcę nie czeka. A cena...wiadomo, rzecz względna przy tych autach. Co do sprawdzenia w ASO to każdy pewnie ma swoje zdanie na ten temat.

Piszesz że cena deko za wysoka . Jak myślisz jaka cena była by realna?

Kolor nadwozia jest kontrowersyjny... Ponadto, nie wierzę, że to ideał. Na pewno coś tam do zrobienia jest. Zakładając, że to "coś tam" nie kosztuje kilka tysięcy to i tak 8-10% ceny ofertowej, według mnie, jest do urwania.
Mynx
Nowy lex user

Model Lexusa: gs

Postprzez Nemo 77 » 27 sty 2020, o 20:14

Kolor to rzecz gustu...dla mnie OK.
Nemo 77
Lex user

Model Lexusa: GS 300

Postprzez EdHaust » 28 sty 2020, o 06:57

Poprosiłem sprzedającego na 2 sposoby o dane auta do sprawdzenia na "historia pojazdu" i cisza. Może nie odpowiada na wiadomości. :down:
EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737
EdHaust
Nowy lex user

Model Lexusa: Sienna 2007

Postprzez admus » 1 lut 2020, o 20:05

No i stało się, Gs zakupiony :). Co najlepsze, po zrobieniu w zeszły weekend ponad 2tyś km za samochodem, ostatecznie zdecydowałem
się na sprzęt, który był 50km ode mnie :). Jakby ktoś interesował się GS450H z takich miast w Niemczech jak: Steinfurt, Schenefeld, Troisdorf,
posiadam na ich temat trochę ciekawych informacji. Jak coś, na priv.
admus
Nowy lex user

Postprzez michalllw » 1 lut 2020, o 21:41

admus napisał(a):No i stało się, Gs zakupiony :). Co najlepsze, po zrobieniu w zeszły weekend ponad 2tyś km za samochodem, ostatecznie zdecydowałem
się na sprzęt, który był 50km ode mnie :). Jakby ktoś interesował się GS450H z takich miast w Niemczech jak: Steinfurt, Schenefeld, Troisdorf,
posiadam na ich temat trochę ciekawych informacji. Jak coś, na priv.

Pokaż co kupiłeś i za ile :ok: Dziś dostałem info o ciekawym 450H w Polsce więc jeśli ktoś będzie zainteresowany to PW :dirol:
Obrazek
https://web.facebook.com/MMniceCARS/
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS-F

Postprzez admus » 1 lut 2020, o 22:22

Na razie pogoda nie pozwala na zrobienie ładnych zdjęć, ale z czasem na pewno wrzucę :) Skończyło się na roczniku 2006 i większej kwocie niż założyłem. Kolor srebrny, czyli nie do końca mój ulubiony, ale w tym modelu akurat nie ma co przebierać i wybrzydzać :). Samochód miał lakierowane elementy, nic strasznego. Hm... o cenie nie przepadam pisać. Według mnie, udało się kupić dość dobrze, czyli poniżej 12tys.euro. Właściciel wyjeżdżał na dwa lata do Mongolii, żal mu było zostawić go w garażu. Serwisowany do końca.
admus
Nowy lex user

Postprzez michalllw » 1 lut 2020, o 23:52

admus napisał(a):Na razie pogoda nie pozwala na zrobienie ładnych zdjęć, ale z czasem na pewno wrzucę :) Skończyło się na roczniku 2006 i większej kwocie niż założyłem. Kolor srebrny, czyli nie do końca mój ulubiony, ale w tym modelu akurat nie ma co przebierać i wybrzydzać :). Samochód miał lakierowane elementy, nic strasznego. Hm... o cenie nie przepadam pisać. Według mnie, udało się kupić dość dobrze, czyli poniżej 12tys.euro. Właściciel wyjeżdżał na dwa lata do Mongolii, żal mu było zostawić go w garażu. Serwisowanych do końca.

No to gratuluję, będziesz zadowolony z GS MK3, chodzi mi po głowie żeby wrócić do GS 300, dla mnie najlepsze auto w swojej klasie :ok:
Obrazek
https://web.facebook.com/MMniceCARS/
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS-F

Postprzez admus » 2 lut 2020, o 11:49

"Nie" dziękuję :). Przerobiłem trochę samochodów w swoim życiu, głównie z miłości i pasji do nich. Gs rozłożył mnie póki co na łopatki. Nie mogę się doczekać, kiedy znów do niego wsiąde. Świetne uczucie :). Ma przejechane 136tys. Chciałbym o niego zadbać i dłużej nim pojeździć. Mam nadzieję, że się uda :)
admus
Nowy lex user

Postprzez EdHaust » 2 lut 2020, o 15:08

Na OLX jest GS450H w okolicy Łodzi z lekko uszkodzonym bokiem W ładnym kolorze tapicerki za deko ponad 30 tysi.
EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737
EdHaust
Nowy lex user

Model Lexusa: Sienna 2007

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lexus GS