Lexus GS 430 z Niemczech

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Moderator: klexus

Lexus GS 430 z Niemczech

Postprzez ghostmateus » 4 wrz 2014, o 23:05

Witam.
Mam pytanie do użytkowników GS-ów. Na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie takiego samochodu czy ma jakieś specyficzne bolączki na które trzeba się szczególnie przypatrzeć. Tu jest link do auta nad którym się zastanawiam http://www.autoscout24.de/Details.aspx? ... c=st|sr,as . I ten przebieg mnie najbardziej ciekawi.
ghostmateus
Lex Driver

Model Lexusa: GS 430

Re: Lexus GS 430 z Niemczech

Postprzez Travis » 4 wrz 2014, o 23:49

Na pewno spodziewaj się wysokich opłat bo według eurotaxu gs430 jest sporo wart jak na swój rocznik. A co do spraw technicznych to tak jak w Polsce trzeba na wszystko patrzyć. Jak była mała przygoda to Niemcy się nie patyczkują i malują całe auto na nowo.
Travis
Lex Master

Model Lexusa: GS430 TTE

Postprzez customcrew » 5 wrz 2014, o 07:32

Z Niemieckiego Autohandlu Toyoty powinno być ok. Na pewno o wiele lepiej niż z normalnego. Przebiegu to by się bali ruszyć. No chyba że autem jeździł "Turas" (sprawdź w Briefie) to wtedy unikaj bo wszystko możliwe ! Wydrukują Ci całą historie i na kanał postawia. Jak kupować auto z Niemiec to tylko z takich miejsc.
customcrew
Lex user

Model Lexusa: LS400 1991 , SC400

Postprzez Yarecki » 5 wrz 2014, o 13:12

ghostmateus napisał(a):Witam.
Mam pytanie do użytkowników GS-ów. Na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie takiego samochodu czy ma jakieś specyficzne bolączki na które trzeba się szczególnie przypatrzeć. Tu jest link do auta nad którym się zastanawiam http://www.autoscout24.de/Details.aspx? ... c=st|sr,as . I ten przebieg mnie najbardziej ciekawi.

Będę w niedługim czasie oddawał swojego GS430 na sprzedaż. PW poszło i trochę szczegółów o aucie również.
721 843 762
Yarecki
Lex Master

Model Lexusa: gs

Powrót do Lexus GS