Lexus LS 600h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Piotrmaz
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 13:52
Model Lexusa: Lexus GS 430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: Piotrmaz »

majek, znajomy tam Lexa IS upolował i śmiga nim już jakiś rok. Mogę popytać, bo w zasadzie to nie pamiętam, czy był zadowolony z samego komisu i czy nie przepłacił. Chociaż ten Twój 600h jak patrzyłem na stronie faktycznie korzystnie wypada.
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: Thorgal1 »

adamsky73 pisze:Kierownica kierownicą ale ta porysowana szybka licznika i przede wszystkim dziwnie wytarte przyciski od regulacji zawieszenia i trybów jazdy... Dziwne. No i to golas, więc czy na serio jest sens kupowania hybrydy żeby zaoszczędzić te 4l/100 km w mieście za 40 000 zł więcej niż LS460?
jeśli chodzi o przyciski to niekoniecznie muszą być wytarte, a może coś było przewożone autem i porysowało ... bo tam się nie zagląda za bardzo - ja miałem porysowaną ozdobną osłonkę oparcia fotela, przedlift była w kolorze siedzenia a po lifcie już w chromie i wyglądało paskudnie ... w tym aucie z powodu baterii nie ma możliwości składania siedzeń - pojedziesz do ikea coś kupić, upakujesz na siłę i rysy w czasie jazdy gotowe ... szybkę porysować to żaden problem ... .przecież widać że rysy od szorowania szmatką ... na myjni za 35pln/komplet jeszcze więcej strat potrafią narobić.
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
majek
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2016, o 17:02
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: majek »

Piotrmaz pisze:majek, znajomy tam Lexa IS upolował i śmiga nim już jakiś rok. Mogę popytać, bo w zasadzie to nie pamiętam, czy był zadowolony z samego komisu i czy nie przepłacił. Chociaż ten Twój 600h jak patrzyłem na stronie faktycznie korzystnie wypada.
Dzięki, jakbyś mógł zapytać szczególnie czy wszystko po roku jest nadal okej.
Piotrmaz
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 13:52
Model Lexusa: Lexus GS 430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: Piotrmaz »

Ok. kumpel mówi, że jest zadowolony, a komis może polecić. Cena niewiele się różniła, jakiś typ prywatnie chciał mu wcisnąć za prawie tą samą kwotę auto w gorszym stanie i większym przebiegiem więc zdecydował się na komis.
Alex4net
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 00:53
Model Lexusa: LS 500H - w planach
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: Alex4net »

Oglądałem ten egzemplarz. Kiedy mówiłem że mam dwie 600-tki na oku.
Po pierwsze to prawie golas, czyli ma jedynie podgrzewanie kierownicy wyżej niż najniższa wersja.
Po drugie jest wizualnie "wymęczony" to kwestia zdartych przycisków - kilku przytarć i otarć wewnątrz. Z przodu i z tyłu był poprawiany czyli miał stłuczki.
Zestawienie kolorystyczne - dla mnie słabe, biały na zewnątrz + mysi z szarym drewnem - ale to kwestia gustu.
Przebieg też taki ni pies ni wydra czyli ani nie ma 100-150.000 czy prezes sam jeździł przez 7 lat ani 300+ czyli auto śmigało w firmie i jeździło wielu wtedy też jest odpowiednio "zajechane". 226.000 przebiegu ale nie zobaczyłem wpisów do systemu IT serwisowego lexus / toyota dla tego egzemplarza, więc nie wiadomo ile stał a ile jeździł i kiedy.
Kupiony w Niemczech.
Ja nie kupiłem - za dużo na nie.

Pozdrawiam :-)
Alex4net
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 00:53
Model Lexusa: LS 500H - w planach
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: Alex4net »

Tu kolejna ładna 600h, ale to nie LEXUS sprzedaje tylko pośredniczy.
Dodatkowo samochód ma niezidentyfikowany problem z system hybrydowym i na razie nie można zidentyfikować problemu.
Wygląd i wyposażenie są na przyzwoitym poziomie.
Tylko musi wyjaśnić się sprawa problemu z hybrydą....

http://www.uzywane.lexus-polska.pl/oferta/lexus-ls/657
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: Thorgal1 »

Alex4net pisze:Tu kolejna ładna 600h, ale to nie LEXUS sprzedaje tylko pośredniczy.
Dodatkowo samochód ma niezidentyfikowany problem z system hybrydowym i na razie nie można zidentyfikować problemu.
Wygląd i wyposażenie są na przyzwoitym poziomie.
Tylko musi wyjaśnić się sprawa problemu z hybrydą....

http://www.uzywane.lexus-polska.pl/oferta/lexus-ls/657
kurde... w ofercie nie piszą że uszkodzony? skąd to wiesz?
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
mikemike
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2016, o 08:42
Model Lexusa: .
Skąd:: północ
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: mikemike »

Nie, nie ma o tym wzmianki w ogłoszeniu. No i jak wspomniał Alex4net oni pośredniczą a nie sprzedają.

Jeśli chodzi o wnętrze a czego nie widać - zużyta jest kierownica, wytarty lewy podłokietnik i uszkodzona jest delikatnie tkanina na słupku A. Pozatym w środku zadbany, chociaż czy przy takim przebiegu powinno być to powycierane?
Coś czego nie ma również w ogłoszeniu, ani nikt nie wspomniał to, że samochód miał 6 właścicieli.
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: Kaloteck »

Alex4net pisze:Dodatkowo samochód ma niezidentyfikowany problem z system hybrydowym i na razie nie można zidentyfikować problemu.
Tere fere, akurat... nie można... a co to Citroen jest czy jakiś inny francuz z kapryśną elektryką? Akurat ASO nie może nie móc zidentyfikować problemu.
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: Arkadyx »

Kaloteck pisze:
Alex4net pisze:Dodatkowo samochód ma niezidentyfikowany problem z system hybrydowym i na razie nie można zidentyfikować problemu.
Tere fere, akurat... nie można... a co to Citroen jest czy jakiś inny francuz z kapryśną elektryką? Akurat ASO nie może nie móc zidentyfikować problemu.
Ale co ma do tego citroen, czy inny francuski samochód? Nie ma jak powielanie stereotypów :doh:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości