Użytkownik Ls400 mk I poszukiwany.

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS

Użytkownik Ls400 mk I poszukiwany.

Postprzez Piątek » 8 maja 2017, o 00:23

Cześć! Tak jak w tytule, poszukuję użytkownika- właściciela Ls400 mk I ! Wczoraj w sobotę jeżdżąc ze swoim synkiem rowerem po Komorowie, tuż przed stacją WKD, zatrzymałem się przed zaparkowanym Lsem400 jedynką z rejestracją WK.... czyli z Ursusa? Zagadnąłem vis a vis człowieka na podwórzu domu, czy to jego auto, okazało się, że kolegi. Wyjaśniłem Panu, że chętnie porozmawiałbym z jego kolegą, a właściwie poprosił o przysługę. Pan zapisal mój nr telefonu,- miał przekazać koledze z Lsem. Chodzi mi o sprawdzenie przepływomierza z mojego ls400 mk I, a raczej już dwóch przepływomierzy,.. drugi czujnik w lecie przypłynął bowiem z Chicago kupiony przeze mnie, miał być dobry, ale po podmianie błąd nie ustąpił- pali się check engine wraz z Trc off..kody błędów sugerują przepływomierz: 24 i 31.. Jeśli miałbym możliwość podłączenia przepływomierza z chodzącego na co dzień Lsa byłbym pewny, że moje dwa są uszkodzone! Proszę o kontakt! W razie co z góry dzięki ! Pozdrawiam wszystkich!!!
Piątek
Nowy lex user

Model Lexusa: Ls400

Re: Użytkownik Ls400 mk I poszukiwany.

Postprzez sebek8888 » 8 maja 2017, o 10:45

Piątek napisał(a):Cześć! Tak jak w tytule, poszukuję użytkownika- właściciela Ls400 mk I ! Wczoraj w sobotę jeżdżąc ze swoim synkiem rowerem po Komorowie, tuż przed stacją WKD, zatrzymałem się przed zaparkowanym Lsem400 jedynką z rejestracją WK.... czyli z Ursusa? Zagadnąłem vis a vis człowieka na podwórzu domu, czy to jego auto, okazało się, że kolegi. Wyjaśniłem Panu, że chętnie porozmawiałbym z jego kolegą, a właściwie poprosił o przysługę. Pan zapisal mój nr telefonu,- miał przekazać koledze z Lsem. Chodzi mi o sprawdzenie przepływomierza z mojego ls400 mk I, a raczej już dwóch przepływomierzy,.. drugi czujnik w lecie przypłynął bowiem z Chicago kupiony przeze mnie, miał być dobry, ale po podmianie błąd nie ustąpił- pali się check engine wraz z Trc off..kody błędów sugerują przepływomierz: 24 i 31.. Jeśli miałbym możliwość podłączenia przepływomierza z chodzącego na co dzień Lsa byłbym pewny, że moje dwa są uszkodzone! Proszę o kontakt! W razie co z góry dzięki ! Pozdrawiam wszystkich!!!

Do mnie mozesz podjechac... ale od razu uprzedzam ze musisz zostawc kaucje, gdyby okazalo sie ze twoje auto rozpier.... przeplywki
sebek8888
Lex user

Model Lexusa: LS400

Re: Użytkownik Ls400 mk I poszukiwany.

Postprzez Piątek » 9 maja 2017, o 17:02

Ok! dzięki! Może zrobilibyśmy w ten sposób: ja podjechałbym ze swoimi przepływkami, by je sprawdzić w Twoim aucie? Gdy okaże się, że pracują prawidłowo, będę szukał przyczyny usterki dalej gdzieś indziej w moim aucie ok? Dodam, że wedle serwisówki oba przepływomierze posiadają prawidłową, książkowa rezystancję co wskazuje, że powinny być dobre..kiedy możemy się umówić?
Piątek
Nowy lex user

Model Lexusa: Ls400

Powrót do Lexus LS