[Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: maniek_ls400 »

Jeśli chcesz mieć dobre auto to bierz je śmiało. To mój LS, którego sprzedałem w listopadzie - oczywiście musisz sprawdzić co się z nim działo w międzyczasie, ale znam go na przestrzał. Przebieg oryginalny - sam go ściągałem z Niemiec (mam nawet faktury).
Jeśli chcesz więcej zdjęć to tutaj je wrzuciłem, gdy sprzedawałem auto: https://picasaweb.google.com/mmilobedzk ... directlink

Swoją drogą ciekawe dlaczego ktoś puszcza go po 3 miesiącach ....
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Jiro
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 22:47
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Jiro »

Tak, myślałem ponieważ Twoje ogłoszenie widziałem i chciałem go kupić ale ... miałem za dużo samochodów i odpuściłem temat przed obejrzeniem na żywo.Teraz mogę sobie pozwolić na kolejny vide duży wygodny 'klasyk' :biggrin2:

Z drugiej strony ktoś za szybko pozbywa się auta i jeszcze cena niższa ;) Dziwne i podejrzane ale to standardowa procedura jeśli chodzi o kupowanie samochód w Polsce :angry:
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: forest »

Obrazek

jakby co to furka stoi w moim mieście i moge podjechać i dokładnie obejrzeć gdyby ktoś był zainteresowany ;) i szczerze to na żywo auto prezentuje się MEGA

:D LINK: http://otomoto.pl/lexus-ls430-bi-xenon- ... 05159.html
SC430 '2002
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

forest pisze:Obrazek

jakby co to furka stoi w moim mieście i moge podjechać i dokładnie obejrzeć gdyby ktoś był zainteresowany ;) i szczerze to na żywo auto prezentuje się MEGA

:D LINK: http://otomoto.pl/lexus-ls430-bi-xenon- ... 05159.html
To auto sie sprzedaje juz chyba z drugi rok... a cena jest dobra więc możliwe że jest coś z nim nie tak. Fajna felga, pasuje do tego modelu i złotego koloru.

Pozdrawiam
Luxusem jadę... :)
kicek25
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2012, o 08:52
Model Lexusa: brak
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: kicek25 »

Witam,
koledzy proszę o opinię na temat tego ls430, może ktoś go oglądał albo zna ten egzemplarz?
http://otomoto.pl/lexus-ls430-4-3-presi ... 32221.html
przy okazji pytanie w jakich widełkach powinna mieścić się grubość oryginalnego lakieru w LS430?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

kicek25 pisze:Witam,
koledzy proszę o opinię na temat tego ls430, może ktoś go oglądał albo zna ten egzemplarz?
http://otomoto.pl/lexus-ls430-4-3-presi ... 32221.html
przy okazji pytanie w jakich widełkach powinna mieścić się grubość oryginalnego lakieru w LS430?

Pozdrawiam
Wg. ASO Lexusa grubość oryginalnego lakieru na GS 300 mk2 z 98 roku wynosi w granicach 120-240 nm. Myślę że te widełki się raczej nie zmieniły i są podobne również dla tego LS-a. Generalnie jak dla mnie lakier do 140 nm należy uznać za 100% oryginlany fabrycznie. Powyżej jest różnie bo czasami fabrycznie element jest malowany podwójnie w fabryce stąd większa grubość powłoki.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: tomekb »

janasek a co jesli lakier jest trojwarstwowy albo czterowarstwowy dlatego sa takie widelki w aso
moj np to podklad + biala baza + perła + bezbarwny
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

tomekb pisze:janasek a co jesli lakier jest trojwarstwowy albo czterowarstwowy dlatego sa takie widelki w aso
moj np to podklad + biala baza + perła + bezbarwny
Z tego co wiem fabryczny lakier jest zazwyczaj trójwarstwowy; podkład, baza i klar. Jeżeli jest to metalik lub perła to do bazy są dodawane dodatki w postaci cząstek alu lub miki i to wszystko. Wcześniej były stosowane lakiery dwuwarstwowe a teraz stosuje się je w zasadzie tylko jako lakiery renowacyjne. Oprócz tego jest jeszcze na samym początku nakładana powłoka antykorozyjna.

A to co wymyslą "lakiernicy artyści" to już inna bajka, może i być 4 czy 5 warstw ale to już nie jest fabryka.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: tomekb »

wiesz ja kupowałem lakier na moj samochod w mieszalni w toyocie i dalie mi 3 puszki nie bylo w tym zestawieniu podkladu lakiernik polozyl i jest igla
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: prosperopro »

masz po calosci lakier bezbarwny jak tak to oryginal. W krajach skandynawskich bardzo powszechny zabieg na 10 aut 7 ma taka powloke oryginalnie polozona. Znajomy mi powiedzial jak bylem u niego w norwegii :)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości