[Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
klasyk

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: klasyk »

customcrew pisze:Myślę ze jest ekscentrykiem i auto od niego powinno byc zadbane.
Możesz mieć rację ale ja stawiam na to, że gość nie ma czasu na przejażdżki i pogaduszki. Czeka na kogoś konkretnego, kto wie, co chce kupić i ma pieniądze.
zapek
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 22 lis 2012, o 18:16
Model Lexusa: poszukiwany
Skąd:: Busko Zdrój
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: zapek »

rozmawiając z gościem z Poznania, odnosi się wrażenie jak by wcale nie chciał sprzedać tego Lexus-a
customcrew
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 23 sie 2014, o 07:13
Model Lexusa: LS400 1991 , SC400
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: customcrew »

klasyk pisze:
customcrew pisze:Myślę ze jest ekscentrykiem i auto od niego powinno byc zadbane.
Możesz mieć rację ale ja stawiam na to, że gość nie ma czasu na przejażdżki i pogaduszki. Czeka na kogoś konkretnego, kto wie, co chce kupić i ma pieniądze.
Dokładnie tez tak czułem. Miałem nawet ochotę na to auto ale MK1 robi mi najbardziej i tego bede szukał.Nie spotkam sie z nim bo szanuje jego czas i podejcie. Mi gosć z Poznania jeszcze dodał ze na trasie przy 120km/h na kompie pokazuje sie spalanie 7,5 Beny. To chyba lekki cud ????
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

No troszkę przesadził z tym spalaniem.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Yarecki »

zapek pisze:rozmawiając z gościem z Poznania, odnosi się wrażenie jak by wcale nie chciał sprzedać tego Lexus-a
Bo handlarze z Poznania maja takie komunistyczne podejście i myślą, że ktoś będzie ich prosił by sprzedali a "oni będą windować cenę i się zastanowią jak poprosisz" czy sprzedać czy nie, niejednokrotnie przećwiczyłem to z nimi :biggrin2:
massive79
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 sie 2014, o 11:18
Model Lexusa: LS400 (UCF20)
Skąd:: Zach. pom.
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: massive79 »

...a może ktoś ktoś już przerabiał temat tego LS-a ze Śremu z odnawianą tapicerką ? http://otomoto.pl/lexus-ls400-lexus-ls4 ... 13353.html
customcrew
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 23 sie 2014, o 07:13
Model Lexusa: LS400 1991 , SC400
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: customcrew »

Kiedyś byłem oglądać SC400 u kogoś z jego rodziny. SC miało byc igłą za 28tys a okazało sie kręconym nie raz wyeksploatowanym autem wartym max połowę. Był tez na forum na sprzedaż. Pod czas oględzin dowiedziałem sie ze jest na sprzedaż LS400 . To było przynajmniej z rok temu. Dowiedziałem sie tylko ze był kupiony w słabym stanie i właściciel (bodajże kierowca ciężarówki) doprowadzał go długo do używalności. Przed zmina tapicerki cena był sporo niższa. Niestety chciałem do ogladnąć ale nie był dostepny bo własciciel gdzieś krążył poza domem.
Awatar użytkownika
bedok
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 3 maja 2011, o 19:30
Model Lexusa: GS 300 1999 „Biała Strzała”
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: bedok »

massive79 pisze:...a może ktoś ktoś już przerabiał temat tego LS-a ze Śremu z odnawianą tapicerką ? http://otomoto.pl/lexus-ls400-lexus-ls4 ... 13353.html
Raczej mało jeździ bo nigdy tego Lexa nie widziałem "na mieście"
Pozdr
zapek
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 22 lis 2012, o 18:16
Model Lexusa: poszukiwany
Skąd:: Busko Zdrój
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: zapek »

koledzy forumowicze, pokazał się na all...... nowy nabytek (potencjalny) i moje pytanie jest takie ;
czy w wersji po lifcie nie powinno być wyświetlacza ciekło-krystalicznego obligatoryjnie ??? czy może wychodziły też takie wersie jak ten, bez.
http://allegro.pl/ls-400-stan-kolekcjon ... 09209.html
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Yarecki »

zapek pisze:koledzy forumowicze, pokazał się na all...... nowy nabytek (potencjalny) i moje pytanie jest takie ;
czy w wersji po lifcie nie powinno być wyświetlacza ciekło-krystalicznego obligatoryjnie ??? czy może wychodziły też takie wersie jak ten, bez.
http://allegro.pl/ls-400-stan-kolekcjon ... 09209.html
Jak dla mnie to lepsze rozwiązanie, można założyć fajne 2 din z GPS i wieloma udogodnieniami.
Ten ori wyświetlacz to jakość "tetris" więc nie ma czego żałować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości