LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

owczar pisze:Według mnie przejdzie na 90%. Chyba że będzie sprzeczna z jakąś ustawą UE. Jasiński robi wszystko by weszło od 1 stycznia.
BTW masz może więcej info niż to, co pojawia się na internetowych stronach? Jakikolwiek konkret? Bo wszędzie słyszę o straszeniu nową ustawą, a konkretów brak.
Awatar użytkownika
Luszi
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 7 sie 2016, o 13:46
Model Lexusa: LS400 UCF10
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Luszi »

sebek8888 pisze:26 tys za wymalowanego laciatego LSa to chyba sporo...
Zależy kto czego oczekuje - nie odniosłem wrażenia, żeby to był efekt czegoś więcej niż jakieś obcierki parkingowe, bo rdzy w ponadprzeciętnych ilościach nigdzie nie ma, pod maską i w bagażniku też nie zauważyłem śladów napraw itp. Jednak elementy karoserii nie leżą tak równo, jak w egzemplarzach w pierwszym lakierze. Mam wrażenie, że ciężko jest teraz sprzedać LSa w stanie średnim - dobrze sprzedają się te w super stanie, nawet jeśli są drogie.
zulw007
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 lis 2016, o 16:57
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zulw007 »

Jeżeli chodzi o tego lexa https://www.olx.pl/oferta/lexus-ls-400- ... iwbjr.html to ma uszkodzenia takie jak :
Nie działa podświetlenie zegarów , tylne błotniki zjada ruda a na dachu pęka szpachel .
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

zulw007 pisze:Jeżeli chodzi o tego lexa https://www.olx.pl/oferta/lexus-ls-400- ... iwbjr.html to ma uszkodzenia takie jak :
Nie działa podświetlenie zegarów , tylne błotniki zjada ruda a na dachu pęka szpachel .
Rdze na nadkolach i niedziałające zegary widac juz na zdjęciach:P Do tego siedzenia od UFC20 nie w tym kolorze co trzeba:)
Ogładałeś go?
zulw007
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 lis 2016, o 16:57
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zulw007 »

Klient sam mi powiedział jak już w połowie drogi do niego byłem że szpachel na dachu pęka , więc zawróciłem i sobie podarowałem.
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

zulw007 pisze:Klient sam mi powiedział jak już w połowie drogi do niego byłem że szpachel na dachu pęka , więc zawróciłem i sobie podarowałem.
wysłałem ci PW

Za 8 tys cos bez pekajacej szpachli bedzie ciezko kupic:P
zulw007
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 lis 2016, o 16:57
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zulw007 »

sebek8888 pisze:
zulw007 pisze:Klient sam mi powiedział jak już w połowie drogi do niego byłem że szpachel na dachu pęka , więc zawróciłem i sobie podarowałem.
wysłałem ci PW

Za 8 tys cos bez pekajacej szpachli bedzie ciezko kupic:P
Wiesz ja wszystko rozumiem że szpachel itp. ale jak na dachu jest szpachel to już musiał być po ładnej rolce :)
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

zulw007 pisze:
sebek8888 pisze:
zulw007 pisze:Klient sam mi powiedział jak już w połowie drogi do niego byłem że szpachel na dachu pęka , więc zawróciłem i sobie podarowałem.
wysłałem ci PW

Za 8 tys cos bez pekajacej szpachli bedzie ciezko kupic:P
Wiesz ja wszystko rozumiem że szpachel itp. ale jak na dachu jest szpachel to już musiał być po ładnej rolce :)
No niekoniecznie...przeciez moglo np cos spasc na dach...albo jakis dbil po nim przebiegl:P
zulw007
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 lis 2016, o 16:57
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zulw007 »

No niekoniecznie...przeciez moglo np cos spasc na dach...albo jakis dbil po nim przebiegl:P[/quote]

To prawda nie wiadomo ale jak byś nie poszpachlowal dachu no chyba że będzie cienka warstwa i zrobione to będzie na prawdę profesjonalnie to może za kilka lat nie będzie pękał. Ja szukam ls-a na około 5lat minimum
pilot-84
Lex user
Posty: 61
Rejestracja: 12 lis 2016, o 16:13
Model Lexusa: LS400 1989
Skąd:: Łódź
Kontakt:

LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: pilot-84 »

Witajcie,

Lexus LS400 // 4.0 V8 245 km//Full Opcja //Okazja
https://www.olx.pl/oferta/lexus-ls400-4 ... iOWGZ.html

Oglądałem to Auto dzisiaj. Auto ma uszkodzoną skrzynię biegów. Przy mocnym wciśnięcie gazu skrzynia mocno przerywa nie da się rozpędzić tym samochodem. Oprócz tego według sprzedającego Auto było całe malowane oprócz dachu ale mówi że to tylko drugi lakier. Niestety nie miałem jak tego zweryfikować ponieważ nie miałem przy sobie Miernika lakieru. Sam silnik pracuje ładnie, równo, na moje oko z silnikiem nic się nie dzieje.
Widać pare purchli na błotnikach. W bagażniku wilgoć stoi woda.
Skórzane siedzenia brudne ale do odratowania. Kierownica przetarta. Gdyby nie ta skrzynia biegów to już bym go brał. Wg mnie, w tej cenie - jest to okazja, ale odpuściłem.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość