LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
inter32
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2014, o 22:36
Model Lexusa: może będzie LS
Skąd:: Wyszków
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: inter32 »

ja też będę chciał panowie dołączyć do waszego grona i pojeździć Lexusem LS, jaki lepiej brać z pneumatyka czy bez, 400 czy 430?, dziękuje userowi CDME za możliwość przejechania się jego egzemplarzem
Mazda 626 GE 1.8 + LPG
Audi A8 D2 4.2 + LPG
Mercedes 400 SE + LPG
quasimodo
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 26 paź 2014, o 06:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: quasimodo »

bunny54 pisze:Jeździ mi się bardzo fajnie. Pod względem mechaniki trafiłem super bo nie mam (chyba) nic do zrobienia. Muszę tylko ogarnąć go wizualnie ( fele 18" już kupione, końcówki wydechu przespawane bo były jak z horroru) i wyprać dywany. Jest cichutko ( pierwszego dnia bym rozwalił rozrusznik bo zapomniałem że jest odpalony :biggrin2: )i komfortowo, przyspieszenie - cóż - co kto lubi, mnie wystarczy. Przesiadłem się z Espace IV więc jest trochę mniej miejsca ale cała reszta na +. Spalanie narazie około 13l PB po Wawie, mała traska 10l ale trochę dostał i był zaj....sty mróz więc myślę że da się mniej. A najlepsze były miny sąsiadów :szok: :szok: :szok: - :biggrin2:
Ten gs z ogłoszenia jest moim zdaniem trochę za drogi, poza tym jak sprawdzasz auto miernikiem to sprawdzaj też progi, słupki we wnękach drzwi, komorę silnika i w bagaju. Folia do zmiany koloru ma około 100 mikronów więc jak zobaczysz na mierniku np. 220 to się nie bój, ale np. już 300 i więcej może o czymś świadczyć.
No to tylko bunny pogratulować ze ci się udało zadbany egzemplarz kupić. Ja cały czas się waham który model wziąć. Chciałem gs460 ale bez książki i coś kolesie kombinowali w czasie rozmowy. Więc postanowiłem LS kupić. Ale moja zonka ciągle mi narzeka ze po co mi LS jak tylko na dojazdy do roboty potrzebuje. Dlatego tez trochę skłaniam się na gs mk2. Fajne i do tuningu tez łatwe.
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bunny54 »

otomoto.pl/C35599657.html?output=web - byłem, oglądałem, jeździłem. Spostrzeżenia naskrobię w weekend. Ogólnie auto jest super z naprawdę małymi mankamentami. Teraz jadę do domu. Pozdrawiam Marcin.
quasimodo
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 26 paź 2014, o 06:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: quasimodo »

Super. A czy mógłbyś porównać go do swojego gs'a? Komfort, wyciszenie, przyspieszenie.....i tak ogólnie. Jestem naprawdę ciekawy....
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bunny54 »

No to piszę. Auta nie planowałem oglądać, wpadłem z partyzanta więc nie miałem ze sobą czujnika grubości lakieru ani latarki. Wizualnie auto wygląda świetnie, brak śladów korozji, lakier lśniący. Dwa male odpryski lakieru do podkładu. Drzwi kierowcy były wymieniane zaraz po zakupie bo były wgięte. Chromy ładne, auto było polerowane i nałożono powłokę kwarcową. Wnętrze jest w przepięknym stanie. Podsufitka jak nowa, dywany jak nowe, boczki i fotele super. Co do foteli - wyglądają ładnie nie są podarte ani poprzecierane ale skóra jest juz lekko twarda, sprężyste, myślę że trochę kremu do skóry i będzie dobrze. Podwozie - ładne, brak śladów korozji ( na tyle na ile mogłem zajrzeć ), wydechy nie pordzewiałe, brak śladów wycieków. Zawieszenie - jak to piszą nie stuka nie puka:))). Auto jest na klasycznych McPhersonach, stoi równo, brak śladów wycieków. Podczas jazdy nierówności wybiera cicho i bez nerwów. Naprawdę nic nie stuka. Ostrzejsze hamowanie nie powoduje zmiany kierunku jazdy. Zimówki to jakieś xiang lingi- nowe, są koła letnie ale nie wiem jakie. Podczas jazdy z większą prędkością odczuwalne są drgania, szczególnie po puszczeniu gazu, ale niewielkie. Silnik czysty, myty czymś agresywnym. Do wyregulowania zawory, do zrobienia rozrząd ( graty są - brak czasu ). Drobny wyciek z pompy lub zbiornika płynu wspomagania. Olej klarowny bez śladów plynu chł. Skrzynia biegów przerzuca biegi płynie również na postoju. Pedał gazu stawia opór przy wciskaniu. Odniosłem wrażenie że mój GS300 jest żwawszy, lepiej ciagnie od dołu. U mnie są też wygodniejsze fotele, te w LS też są wygodne ale ze względu na budowę nie trzymają na zakrętach no i czuć że są w nich klasyczne sprężyny. W ls jest cichutko, ciszej niż w moim, i jest trochę więcej miejsca. Moim, powtarzam - MOIM - zdaniem auto jest bdb stanie, świetne na cudeńko stojące w garażu ale do codziennego tłuczenia byłoby mi go szkoda. W bagażniku jest nawet oryginalna latarka lexusa jeszcze w folii i japskie nierozpakowane baterie do niej..:))).
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Ciekawy rodzynek:
http://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrzeuge ... 504293989/

Wnętrze wygląda jak nowe.
quasimodo
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 26 paź 2014, o 06:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: quasimodo »

Wielkie dzięki bunny. Teraz muszę swoją małżonkę namówić żeby chciała zasponsorować coś takiego :dash: hehehe
inter32
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2014, o 22:36
Model Lexusa: może będzie LS
Skąd:: Wyszków
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: inter32 »

Mazda 626 GE 1.8 + LPG
Audi A8 D2 4.2 + LPG
Mercedes 400 SE + LPG
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bunny54 »

:D :D :D latające dywany :puchar: :D :D
mariosto
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 7 sty 2014, o 23:19
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS mkI (UCF10) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mariosto »

Owczar.... fajny ten LS z ricardo.ch ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z kosztów tego
http://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrzeuge ... 504293989/
,bo to dziś z opłatami i wyjazdem prawie 4 dychy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości