LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Smrni
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 2 lut 2015, o 14:21
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Smrni »

Dzięki Panowie za zainteresowanie!

VIN wysłałem do Dobrego Wujka. Może znajdzie jakieś ciekawe kwiatki na temat tego egzemplarza.

Podoba mi się wizualnie kolorystyka in and out. Wiadomo, że zdjęcia mają duże znaczenie w tej kwestii, no ale jakoś tak pozostałe dostępne wyglądają paździerzowato w porównaniu.

Czy ktoś zauważył coś podejrzanego na zdjęciach? Mam wrażenie, że przebieg może być daleki od prawdy sądząc po fotelu kierowcy. Widziałem mnóstwo z większymi przebiegami i z tapicerką w lepszym stanie. Kierownica świeci się? Malowana? Fotel pasażera zielony?
adam81
Lex user
Posty: 108
Rejestracja: 14 cze 2013, o 09:43
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: WARSZAWA
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adam81 »

Witam, auto całe malowane (listwy nie wychodziły w białym odcieniu powinny być szare.Z tego co wiem auto sprowadzone ze szwajcarii rok temu i tam było polakierowane po jakimś czasie miało stłuczke i kupił je ktoś z Warszawy(uszkodzony prawy błotnik,maska i zderzak) obecny właściciel zrobił 3 elementy wyprał tapicerkę dokleił swoje i sprzedaje.
asmo
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2013, o 16:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: psd
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: asmo »

Czy całe malowane to nie wiem, ale auto kupił na aukcji w szwajcarii mój kolega, za dosc dobra kwote w takim stanie:

Obrazek

mówil mi, ze technicznie wszystko było ok, ale optycznie rzeczywiscie było widac jakies wczesniejsze przygody i tak jak kolega mowi, wzial to od niego handlarz, poprawil i sprzedaje "troche" drozej ;)
Smrni
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 2 lut 2015, o 14:21
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Smrni »

Aaaa, tak coś mi śmierdział na zdjęciach niedokładnie spasowany prawy reflektor.

Szkoda, że poszedł do polskiego handlarza, wolałbym Wheeler Dealers :D
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: maniek_ls400 »

DobryWujek pisze: Lub podeślij VIN do mnie ;)
"Dobry Wujku" ładną stronę prowadzisz http://www.passioncars.pl- Samochody "Bezwypadkowe" z USA oraz Kanady - czy zgłaszacie takie przewały/ogłoszenia na policję czy wszyscy mają to w d..ie ?
Szczęka opada...
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: klexus »

Na allegro jest złoty LS 430 , był opis bezwypadkowy , po moim telefonie i przesłaniu linka z PassionCars opis uległ zmianie.
Najlepsze to to ze właściciel kupił tego LS-a w ASO Lexus :P
Awatar użytkownika
SC430-FAN
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 8 cze 2014, o 17:44
Model Lexusa: SC430 Prestige
Skąd:: Poznan
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: SC430-FAN »

poważnie to ten cały obity z PassionCars był sprzedawany jako bezwypadek? Przez ASO ? Jezu.....
Awatar użytkownika
DobryWujek
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 24 sty 2015, o 20:30
Model Lexusa: -----
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DobryWujek »

maniek_ls400 pisze:
DobryWujek pisze: Lub podeślij VIN do mnie ;)
"Dobry Wujku" ładną stronę prowadzisz http://www.passioncars.pl- Samochody "Bezwypadkowe" z USA oraz Kanady - czy zgłaszacie takie przewały/ogłoszenia na policję czy wszyscy mają to w d..ie ?
Szczęka opada...
Dziękuje za dobre opinie :) Gdyby zgłaszanie takich wałków coś dawało to by wprowadzono obowiązek podawania VINów w ogłoszeniu. Ale niestety tak nie jest więc na mojej stronie umieszczam tylko ułamek ogłoszeń aut z USA.

Pozdrawiam ;)
DobryWujek
www.passioncars.pl - Kompleksowe badanie historii samochodów po numerze VIN z USA oraz Kanady
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: maniek_ls400 »

Robi się z tego OFF top więc może DobryWujek założy wątek - "Uwaga przystanek" i będzie wrzucał wszystkie Lexy jakie trafi w czasie podróży przez aukcje/śmietniki z US ? A wdzięczni napaleni na kupno za zaoszczędzone $ i zdowie/życie odwdzięczą się DW "kopertą na parapecie" ?
Swoją drogą czy nie uważasz, że część aut z US jest kupiona dla papierów a potem ginie coś w PL, robią przebitkę i mają całkiem tanie legalne auto na sprzedaż ? Spędziłem jakieś 40min na passioncars.pl i z racji użytkowania widziałem S z czarną tapicerką po mega dzwonie, która z tym samym VIN była oferowana w PL, ale już z innym środkiem ? Może idą wałki też tego rodzaju ?
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
DobryWujek
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 24 sty 2015, o 20:30
Model Lexusa: -----
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DobryWujek »

maniek_ls400 pisze:Robi się z tego OFF top więc może DobryWujek założy wątek - "Uwaga przystanek" i będzie wrzucał wszystkie Lexy jakie trafi w czasie podróży przez aukcje/śmietniki z US ? A wdzięczni napaleni na kupno za zaoszczędzone $ i zdowie/życie odwdzięczą się DW "kopertą na parapecie" ?
Swoją drogą czy nie uważasz, że część aut z US jest kupiona dla papierów a potem ginie coś w PL, robią przebitkę i mają całkiem tanie legalne auto na sprzedaż ? Spędziłem jakieś 40min na passioncars.pl i z racji użytkowania widziałem S z czarną tapicerką po mega dzwonie, która z tym samym VIN była oferowana w PL, ale już z innym środkiem ? Może idą wałki też tego rodzaju ?
W taki też sposób współpracuje z innymi forami, więc jak będzie zgoda to mogę założyć nowy wątek gdzie ja będę umieszczał auta oraz wy będziecie mogli wrzucać zapytanie o Vin ;)
www.passioncars.pl - Kompleksowe badanie historii samochodów po numerze VIN z USA oraz Kanady
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości