LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Amp
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2016, o 22:04
Model Lexusa: ls400
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Amp »

Witam. Jutro jadę oglądać dwa Lexy.
http://otomoto.pl/oferta/lexus-ls-ls400 ... y6jmt.html
http://otomoto.pl/oferta/lexus-ls-ls400 ... yDeEW.html Nie zdążyłem sprawdzić Vinów a coś mi w nich nie pasuje. Teoretycznie wg rocznika powinny być po lifcie a buda jakby stara... No i ten biała w ogłoszeniu wisi ponad pół roku. Wg sprzedawcy biału ma tylko dziurę w chłodnicy a tak to jest ok. Obydwa niby w dobrej kondycji silnikowej. Coś ktoś wie?
Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

Lift byl w 1997 wiec ten szary mogl sie nie zalapac ale ten bialy faktycznie powinien nie tak wygladac.... :)ale moze to poprostu pomylka... w koncu maja pelno aut. A po co ci to? One chyba nie maja vc5.... ewentualnie moga zalatwic... wiem bo kiedys mieli ufc10 i do nich dzwonilem.... wrazenia slabe... bo nawet nie chcialo sie facetowi sprawdzic w jakim stanie lakier... mowil ze nie bedzie sprawdzal starych zlomow i ze czego ja oczekuje za 5 tys... a mi potrzebne bylo zeby 2 elementy byly ladne.
Łaske robil ze wogole ze mna rozmawial:)
Amp
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2016, o 22:04
Model Lexusa: ls400
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Amp »

Nie będę ukrywał że chodzi o swap i resztę gratów na handel tak więc vc5 mi nie potrzebne.
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

Amp pisze:Nie będę ukrywał że chodzi o swap i resztę gratów na handel tak więc vc5 mi nie potrzebne.
Zeby nie bylo ze sie wpier...... :) ale skoro chcesz swap to czemu ufc20? Nie lepiej ufc10 przynajmniej bedzie gruba korba....
Amp
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2016, o 22:04
Model Lexusa: ls400
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Amp »

nie planuje modów. Bardzo lekki samochód więc mocy i momentu starczy. też jestem ciekaw jaka jest realność tych przebiegów...
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

Amp pisze:nie planuje modów. Bardzo lekki samochód więc mocy i momentu starczy. też jestem ciekaw jaka jest realność tych przebiegów...
150 i 130 tysiecy mil...... raczej malo realne....
Pochwal sie w co to wsadzisz:)
Amp
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2016, o 22:04
Model Lexusa: ls400
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Amp »

póki co może nie będę się chwalił bo nie ma czym a już kiedyś zacząłem temat mojego projektu na pewnym forum i tak naprawdę przez zawiłości życiowe i zmiany dotyczące tego projektu ciągnie się to już pare lat. A że chciałbym to ogarnąś do wiosny to może już nie będę zapeszać :)
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

Amp pisze:póki co może nie będę się chwalił bo nie ma czym a już kiedyś zacząłem temat mojego projektu na pewnym forum i tak naprawdę przez zawiłości życiowe i zmiany dotyczące tego projektu ciągnie się to już pare lat. A że chciałbym to ogarnąś do wiosny to może już nie będę zapeszać :)
To powodzenia:)
Sesil
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2010, o 23:59
Model Lexusa: LS400 1990, Supra mk2 1986 UZ VVTi
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Sesil »

W zeszłym roku też szukałem UZ pod swap i ostatecznie kupiłem sam silnik sprowadzony z Japonii od Toyoty Aristo 1UZ VVti z przebiegiem wg sprzedających (Japan Korean Moto) poniżej 100 tyś km i chyba to prawda ponieważ bebechy wewnętrzne wskazują na minimalne zużycie.
Trzeba tylko pamiętać o potrzebie zrobienia customowej wiązki (u mnie OEM nie było) ale jak idziesz w zewnętrzne sterowanie to i tak wypada to zrobić.
Amp
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2016, o 22:04
Model Lexusa: ls400
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Amp »

Wróciłem.
Kupiłem szarego. Niebawem części na sprzedaż . A ten:
http://otomoto.pl/oferta/lexus-ls-ls400 ... y6jmt.html
Średnio odpalał, po dolaniu paliwa odpalił za którymś razem.
Kolor z wydechu raczej standardowy, pod korkiem oleju lekki nagar ale nic strasznego. na uruchomionym silniku spaliny nie wydostawały się przez otwór do dolewania oleju.
Od pokryw zaworów w dół cały zajeb... olejem.
Praca silnika ogólnie ok. Oprzyrządowanie lekko szumiało (w tym szarym sporo ciszej).
Chłodnica rozczelniona w górnej części.
Felgi chyba od RXa ale strasznie zżarte.
No niby nie jest jakiś straszny ale coś dłuuugo stoi w ogłoszeniu. Zaczyna porastać mchem na uszczelkach.
W końcu nie jeździłem nim więc nie wiem jak skrzynia. Podobno ok.

Mam nadzieję że komuś się przyda ta wiedza
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości