LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
asmo
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2013, o 16:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: psd
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: asmo »

Maciek-Olsztyn pisze:Nie napalaj się również ze kupisz 20 letnie auto bez mankamentow:) sam kupiłem LS a któremu ktoś zaparkować w dupe... jednak jego potwierdzony przebieg 410.000 tys i do końca serwis w Aso oraz stan w którym go kupowałem mnie przekonały. .. i nie żałuję! Zrobiłem blacharskie naprawy , wstawiłem gaz a w chwili obecnej konserwuje podwozie mimo że nie jeżdżę nim w zimę ;)
szukac tyle auta i kupic woz z takim przebiegiem i po przygodach... interes zycia, szczerze to chyba bym musial tego lsa za darmo dostac ;)
no ale kazdy inaczej podchodzi do zakupu :P
yakuza144
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2014, o 18:36
Model Lexusa: brak
Skąd:: ostrołęka
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: yakuza144 »

po 1 ten lex to ucf10, po drugie to bawi mnie oglądanie 20 letniego samochodu z miernikiem lakieru. przede wszystkim nie patrzeć na przebieg tylko na stan techniczny. ten z bialegostoku wydawał mi się ok więc poszła zaliczka i pewnie niedługo będzie u mnie. do zrobienia czysta kosmetyka: przetarcia na skorze, burchle w dwóch miejscach , nieoryginalna antena itp... silnik jak dzwon, skrzynia również :)
brunos
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 6 lis 2014, o 20:19
Model Lexusa: ls 400
Skąd:: wolin
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: brunos »

Witam
Koledzy mam pytanie:
Chciałbym kupić lexa w okolicach 15tys zl. Miałoby to byc auto rodzinne na dalsze dystanse. Z racji tego że mam dziecko nie oczekuje od auto żeby było w stanie kolekcjonerskim (byłoby mi go poprostu szkoda) Szukam auta maksymalnie wygodnego, bezpiecznego i niezawodnego a przy tym uwielbiam auta które są rzadko spotykane. LS wydaje mi się właśnie takim autem. CZy za 15tys można kupić ls-a do jazdy. takiego żebym nie bał się np dzisiaj do niego wsiąść i przejechać z rodziną 600km.? Jeśłi tak to podajcie proszę link do jakiegoś godnego ogłoszenia bo nie chciałbym kupować miny a będzie to mój pierwszy lex i nie bardzo wiem na co patrzeć.
Pojemności się nie boje bo poprzednie moje auta to m in.
dodge durango 4.7 ( jazda emerycka 20l/100km)
mercedes 126 SEC 500 ( ślilcznota niestety zagazowałem a starych merców na wtrysku mechanicznym nie powinno się gazować:(:(::( )
Przy zakupie auta rodzinnego w gre wchodziło kilka modeli tj
mercedes w140 ale brat ma takiego i nie chciałbym jeździć tym samym
audi a6 c5 combi tylko powyzej 200HP- najlepiej 4.2 (ale mierzi mnie troche to że jakbym zaparkował pod supermarketem to po wyjściu z w/w supermarketu miałbym problem w zlokalizowaniu która audi jest moja :down: )
audi a8 d2 jakaś taka no sam nie wiem
bmw e38 same "kapciuchy" na rynku i dość paliwożerne w stosunku do lexa.

Ale się rozpisałem :) Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc
brunos
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 6 lis 2014, o 20:19
Model Lexusa: ls 400
Skąd:: wolin
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: brunos »

Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: klexus »

Jak by tak było ze kupujesz 20 letniego lexusa za 15 000 i nic nie trzeba przy nim robic i nic tylko lejesz i jezdzisz to uwierz mi te samochody stały by po 100 000 zł
Tak można wsiadać do Ls-a i jechac na drugi koniec Europy pod warunkiem ze ktoś miał pojęcie co ma w garażu, a nie ze wytłukł do zera i sprzedaje za 15000 bo go przeraza koszt zawieszenia, hamulców świec rozrządu itd,
Powiem Ci tak miałem okazje przejechać sie zajechanym LS-em kumpel zakochał sie ze taka cisza i tak płynie on nie słyszał i nie czół ze bije przy hamowaniu ze coś sie trzaska.
Kupujmy z głową:) z ładnego talerza się nie najemy.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Za 15k nie kupisz LS-a do którego wsiądziesz i bez obaw przejedziesz 600km. Ba, nie kupisz żadnego auta tej klasy za te pieniądze, którym nie będzie strach pojechać w tak długą trasę.

Żeby bez obaw wyjechać z rodziną na wakacje autem, które kupisz za 15k trzeba liczyć jakieś 8-10k na pakiet startowy. Mało kto dba o zawieszenie, hamulce, płyny, oleje, wycieki, świece, rozrząd itd. Póki koła się toczą, a silnik odpala to jazda. Często zamiast podstawowego serwisu na auto trafiają wielkie obręcze kół- koniecznie z chińskimi oponami...
Jak chcesz auto do jazdy to szukaj za zachodnią granicą czegoś z miarę niskim przebiegiem. Ale za takie auto trzeba zapłacić odpowiednio więcej.
brunos
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 6 lis 2014, o 20:19
Model Lexusa: ls 400
Skąd:: wolin
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: brunos »

ponawiam pytanie ogładaliście może ten model http://otomoto.pl/lexus-ls-C33260002.html
Co do tego ze nie kupie żadnego auta w tej cenie do jazdy na codzien to chyba lekka przesada. W140 jest na peczki i to naprawde w nie najgorszym stanie a 6 z poczatku produkcji tez nie byloby problemu co do lexa to ile wedlog wasz trzeba dac za dobrego ls. Powtarzam normalne auto do jazdy nie wycackaniec. A pisanie o swiecach czy hamulcach to gruba przesada. Niedlugo zaczniemy pisac ze na 100% zbiornik bedzie pusty a to ok 500zl to tez trzeba wliczyc?.
ponawiam ytanie odnosnie tego modelu http://otomoto.pl/lexus-ls-C33260002.html
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Dla każdego pojęcie auta do jazdy może oznaczać co innego. A LS400 to nie merc, których jest na pęczki.

Zerknij na mobile.de i zobacz po ile chodzą sensowne sztuki z niskimi przebiegami. Myślę że za coś sensownego trzeba dać min 20-25k. Na ogłoszenia w pl nie ma co patrzeć. Szkoda czasu i nerwów.
klasyk

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: klasyk »

brunos pisze:ponawiam pytanie ogładaliście może ten model http://otomoto.pl/lexus-ls-C33260002.html
Wisi w ogłoszeniach od dawna. Kosztował wcześniej 18000, później 16900. Przy tej cenie warto się samemu pofatygować i ocenić skalę inwestycji.
Za 15 tys W140 bym nie kupił.
asmo
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2013, o 16:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: psd
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: asmo »

smieszy mnie troche to pisanie, ze 8-10tys trzeba wlozyc w auto zeby w ogole jezdzilo, wiec teraz pytanie na serio do ekspertów: Kupilem ls'a rocznik 2000, co musze kupic za ta kwote, zeby wyjechac autem na droge?? Skoto taka kwota to mus na dzien dobry, dlatego pytam serio, co wg was musze zmienic? czekam na odpowiedzi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości