LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Pewnie dlatego że nikt o zdrowych zmysłach by tego auta nie kupił. Auto w żadnym aspekcie nie zachęca do zakupu. Przyciemniane światła mówią bardzo wiele o poprzednim właścicielu.
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: q3_ »

Przyciemniane światła są kwestią gustu, a to jak wiadomo rzecz subiektywna. Ja bym też takich nie chciał, co moim zdaniem nie znaczy, że na przykład poprzedni właściciel nie dbał o ten samochód. Teraz został wystawiony ponownie (http://otomoto.pl/oferta/lexus-ls-ls430 ... yBwvt.html) - jest więcej zdjęć i przynajmniej umyty. W środku wygląda na stan zgodny z deklarowanym przebiegiem. Zastanawia mnie tylko ten kawałek blachy (czy czegoś innego) przed chłodnicą na zdjęciu, gdzie widać silnik... To normalne? Nie wydaje mi się.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Nie zmienia to faktu, że przy takim przebiegu - w dodatku z LPG to auto może - choć nie musi, być skarbonką bez dna. Nikt w tej cenie nie sprzeda dobrego polifta.

A światła świadczą o podejściu do tego auta.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

owczar pisze:Nie zmienia to faktu, że przy takim przebiegu - w dodatku z LPG to auto może - choć nie musi, być skarbonką bez dna. Nikt w tej cenie nie sprzeda dobrego polifta.

A światła świadczą o podejściu do tego auta.
Zapominasz o jednej sprawie... że 3ka w przebiegu na warunki polskie dyskwalifikuje autko przy sprzedaży więc może komuś się nie chce czekać pół roku i wysłuchiwać głupot od "normalnych" klientów.

A co do świateł to mam takie w swoim GS mk2 i fajnie komponują się z autem więc mi akurat ten mod podoba się. No i jeżdżę na millersie :biggrin2:
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Oczywiście może być jak piszesz. Pozostaje kwestia jak ktoś to auto serwisowal i czy w ogóle je serwisowal. Obejrzeć warto, ale myślę że gdyby było warte swojej ceny to by go już nie było. Ja osobiście auta z tak wysokim przebiegiem bym nie kupił. Kiedyś kupiłem, ale teraz podchodzę do tego inaczej. Układ napędowy jest pancerny i wystarczy tylko zmieniać olej. Ale źle wystrojone lpg może sporo popsuć. Zawieszenie też pewnie wola o serwis. Karoseria też pewnie swoje przeszła.
dudi85
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2016, o 15:06
Model Lexusa: LS???
Skąd:: Bytom
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dudi85 »

a to moze ktos z forum albo okgladal ktos?

http://otomoto.pl/oferta/lexus-ls-430-l ... bb0201ff70


przeceniony narazie z 29000 na 27500 i zmienil w ofloszenie przebieg z 427 na 255
vw scirocco '87 pelna seria z przebiegiem 89tys km
vw scirocco '89 bawie sie nim obecnie w jakies mody :-)
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Krawcol82 »

dudi85 pisze:przeceniony narazie z 29000 na 27500 i zmienil w ofloszenie przebieg z 427 na 255
Zmienił przebieg, bo w wyszukiwarce nikt by tego ogłoszenia nawet nie otworzył, gdyby zobaczył 427tkm.
Ale w treści ogłoszenia masz podaną inf o przebiegu (całe auto 427, silnik 255tkm), na zdjęciu też widać wskazanie licznika.
Tak na marginesie-każdy u nas w Polsce chce kupić auto jak najtaniej, z jak najmiejszym przebiegiem-to sprawa oczywista, ale w ten sposób tworzymy patologie, bo handlarze są w stanie czasami przygotować odpowiedni przebieg w aucie ;-)
3 lata temu sprzedawałem Passata, miał wówczas 8 lat i przebieg 325tkm-jak podałem inf w ogłoszeniu, nikt nie zadzwonił. Jak umieściłem ogłoszenie bez przebiegu, to telefon się rozdzwonił :-) W końcu znalazł się odpowiedni kupiec.
Ale nie rozumiem przekreślania aut z trójką na początku przebiegu (czy nawet czwórką)-myślicie, że ile te samochody mają najechane w Reichu czy za oceanem, zanim handlarz się do nich dobierze? :-)
No i jaki jest sens omawiania aut oglądając zdjęcia tylko?
Jesli ktoś widział dany samochód, może niech dopiero wtedy się wypowie ;-)
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Prawda jest taka, że kupując najtańsze egzemplarze kupujemy skarbonke. Sensowne ls430 kosztują od 35k w górę . Jak zdecydujemy się na te najtańsze to w bardzo krótkim czasie dołożymy więcej. Głupia szyba do ls430 to prawie 5000! Zamienniki tylko chińskie, używki odpadają.
BOHEN
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 23 lip 2015, o 16:34
Model Lexusa: GS300
Skąd:: wschód
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BOHEN »

Już widzę jak ktoś idzie i kupuje szybe do 15 letniego auta za 5tys... co z tego co ile kosztuje, nie ma reguł. Możesz za 40 kupić gowno, a za 25 ładny egzemplarz.
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

BOHEN pisze:Już widzę jak ktoś idzie i kupuje szybe do 15 letniego auta za 5tys... co z tego co ile kosztuje, nie ma reguł. Możesz za 40 kupić gowno, a za 25 ładny egzemplarz.
Prawda... to ze auto kosztuje 40 to nie znaczy ze za miesiac cos sie nie rozpier.....oli:) wkoncu swoje latka te auta maja:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość