LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: q3_ »

Dzięki za informacje. Jak będę miał chwilę to może tak zrobię.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Ja bym sobie odpuścił oglądanie aut poniżej 30k. Nikt nie sprzeda dobrego ls w tej cenie. Tym bardziej ze to auto do którego włożyć 10k w krótkim czasie jest bardzo łatwo.
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: q3_ »

Dzięki za refleksję :) . Z drugiej strony lepiej wydać 25k i dołożyć 10, niż wydać 35 i dołożyć 10 ;) .
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

To nie do końca tak. Kupiłem kiedys galanta poniżej ceny rynkowej. Wpakowałem kupę kasy i pracy, a potem kolejną kasę itd. Lexusa kupiłem naprawdę zadbanego, a mimo wszystko to i owo trzeba było zrobić. Nie przez zaniedbanie wlasciciela, a przez wiek auta. Przykładowo tuleje przednich wahaczy po przebiegu 180kkm - prawdziwego nie jakiegoś wyssanego z palca, były mocno spekane. Zamiennikow brak. Jedne dostępne w aso a drugie tylko razem z wahaczem - zrobiłem zestaw poliuretanowych. Rurka od klimy skorodowala nad tylnym zawieszeniem.

W tym roku poprawiłem przód a w przyszłym będę poprawiał tył. Tuleje są pozapiekane, a korozja sanek i zawieszenia szaleje. Tak samo dyfer. Mam w planie demontaż wszystkiego w drobny mak, piaskowanie i proszkowe malowanie. Tłumiki końcowe mają przedmuchy od góry - standard w tym modelu. Wszystkie na allegro mają dziury. To są pierdoly, ale upierdliwe. Gdy przyszło mi poprawiać zaniedbania eksploatacyjne jak niektórym, to odechcialo by mi się tego auta. Aaa i jeszcze korozja pod panelami drzwi do wycięcia, bo zatrzymać się jej nie udało.
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: endrju1 »

q3_ pisze:Dzięki za refleksję :) . Z drugiej strony lepiej wydać 25k i dołożyć 10, niż wydać 35 i dołożyć 10 ;) .
To trochę nie tak, bo okazuje się, że lepiej kupić za 35 i dołożyć 10 i mieć auto do jazdy, niż kupić za 25, dołożyć 20 (albo i 25)i nadal jeździć ulepem w którym w każdej chwili coś może się wysypać.
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

owczar pisze:To nie do końca tak. Kupiłem kiedys galanta poniżej ceny rynkowej. Wpakowałem kupę kasy i pracy, a potem kolejną kasę itd. Lexusa kupiłem naprawdę zadbanego, a mimo wszystko to i owo trzeba było zrobić. Nie przez zaniedbanie wlasciciela, a przez wiek auta. Przykładowo tuleje przednich wahaczy po przebiegu 180kkm - prawdziwego nie jakiegoś wyssanego z palca, były mocno spekane. Zamiennikow brak. Jedne dostępne w aso a drugie tylko razem z wahaczem - zrobiłem zestaw poliuretanowych. Rurka od klimy skorodowala nad tylnym zawieszeniem.

W tym roku poprawiłem przód a w przyszłym będę poprawiał tył. Tuleje są pozapiekane, a korozja sanek i zawieszenia szaleje. Tak samo dyfer. Mam w planie demontaż wszystkiego w drobny mak, piaskowanie i proszkowe malowanie. Tłumiki końcowe mają przedmuchy od góry - standard w tym modelu. Wszystkie na allegro mają dziury. To są pierdoly, ale upierdliwe. Gdy przyszło mi poprawiać zaniedbania eksploatacyjne jak niektórym, to odechcialo by mi się tego auta. Aaa i jeszcze korozja pod panelami drzwi do wycięcia, bo zatrzymać się jej nie udało.
tyle korozji w tak młodym aucie ???
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

A z której strony ono młode? :) Szczerze mówiąc pod tym względem to lexus rozczarowuje.
config
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2016, o 00:38
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: config »

owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Taki przebieg plus LPG wymaga gruntownego sprawdzenia silnika. Jeśli w zawieszeniu ie było nic robione to także czeka Cię inwestycja.

Czujniki parkowania z przodu wyglądają na uszkodzone.
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

owczar pisze:A z której strony ono młode? :) Szczerze mówiąc pod tym względem to lexus rozczarowuje.
Z każdej strony :) `03 to młode, jakby to było `93 no to wtedy można by takie rzeczy zrozumieć...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości