LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

owczar pisze:Jeśli przebieg okazalby się prawdziwy to zmieni to postać rzeczy. Najgorzej z tylnym blotnikiem.

W 25k na gotowo będzie ciężko. Zalezy ile weźmie blacharz i lakiernik. Ale dobry weźmie sporo. Ja się już przekalkulowalem z galantem. Kupiłem go po kolizji i po tych doświadczeniach wole kupować auta do jazdy :)
Wszystko zależy za ile i jak ale nawet jeśli wyjdzie 30 to chyba będzie ciężko kupić coś takiego w całości już po opłatach a nawet jeśli coś się znajdzie to niewiadomo czy nie wyglądało tak jak ten LS. Swoją drogą to tylko auto, jeśli podłużnice nie dostały, nie jest po dachowaniu to dla mnie jest :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Zgadza się. Dzwon nie był poważny i 95% aut z tych lat jakiegoś dzwona miały. Jeśli technicznie jest ok to zawsze warto sprawdzić. Jeśli był serwisowany to nawet kwestie eksploatacyjne powinny być w miarę ok.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: maniek_ls400 »

Fotel kierowcy wskazuje na przebieg 3x do Księżyca i spowrotem To niestety śmietnik a tym bardziej że wystawiony w zagłębiu gdzie szybciej kupisz przystanek niż sprawne auto.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

To nie jest moje auto i mam to w du.ie czy ktoś je kupi czy nie ale tapicerke można reanimować w 1 dzień a przebieg bardzo prosto sprawdzić. Nie ma znaczenia gdzie znajduje się samochód i kto go sprzedaje, przecież sprzedawca nie napisał w ogłoszeniu że samochód jest bezwypadkowy :biggrin2:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: maniek_ls400 »

Nie pisałem, że przez tapicerkę auto nadaje się do odrzucenia, tylko że jej zjechanie świadczy o przebiegu +350kkm a nie 145. Więc to pierwsze kłamstwo, reszty można spodziewać się na miejscu..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

maniek_ls400 pisze:Nie pisałem, że przez tapicerkę auto nadaje się do odrzucenia, tylko że jej zjechanie świadczy o przebiegu +350kkm a nie 145. Więc to pierwsze kłamstwo, reszty można spodziewać się na miejscu..
Widziałem tego Lexa na licytacji z tym przebiegiem a przebieg można potwierdzić. Dużo ludzi ma swoje wyobraźenie na temat zużycia tapicerki do przebiegu, nie raz widziałem przebiegi 200+ gdzie tapicerka wyglądała idealnie, przebiegi 100 gdzie była zajechana masakrycznie, widziałem też kiere w Lexie zjechaną do plastiku przy przebiegu 200 i wszystko było potwierdzone w ASO więc niekoniecznie to nie jest wyznacznikiem prawdziwego przebiegu.
Robimy zakład o Jaska że ten przebieg jest oryginalny ? :biggrin2:
Wystarczy foto książki z VIN-em wysłać do salonu gdzie był serwisowany i potwierdzą to, chyba że szkop, pierwszy właściciel przekręcił sobie licznik i podrobił książkę
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
Biszkopt
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:10
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: Grodzisko Mazowiecki
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Biszkopt »

Przez internety się tego nie oceni. Na zdjęciach zawsze jest inaczej niż w rzeczywistości, a skoro kolega mówi, ze sprawdził przebieg, no to chyba nie ma co się spinać.
Co do wnętrza to się zgodzę, jak jeździ jakaś fleja to i po 5 tysiącach będzie syf i będzie wyglądało na zniszczone. Kumpla tata tak ma - kupuje zawsze nowe samochody i po około 20 tys. są zasyfione jak u mnie po 100-150 tys...

Ja też mam złe doświadczenia z kupowaniem uszkodzonych - więcej mi się nie chce, kupiłem auto z uszkodzonym silnikiem, dziękuję ;)

Tylko tak jak pisałem, jeśli ktoś ma czas, chęci i umiejętności, to nie wygląda to tak źle - jeśli przebieg autentyczny.
http://studiodrugiplan.pl
zielony
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2015, o 18:47
Model Lexusa: szukam
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zielony »

owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

USA. Zacznij od carfax. Komis ma złą sławę. To tak w skrócie.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: klexus »

fajny przebieg hihihi
zamiast 3 z przodu jest 1
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości