LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
piotrekts
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 25 lip 2016, o 13:07
Model Lexusa: Ls
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: piotrekts »

Dzien dobry czy ktos moze oglądał ten egzemplarz bo pora wrocic do jedynej rozsadnej marki;
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... DplfD.html
Romano12
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 13 maja 2019, o 23:12
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Romano12 »

Bardziej bym w polifta celował ale widziales juz moze cos bliżej np w Chrzanowie jeden stoji?
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: karole 10 »

Może to tylko moje zdanie ale mam wrażenie że przedlift jest jakby lepiej zrobiony.Np wydaje mi się ze ma skórę znacznie lepszej jakości.
OPM
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 18 paź 2021, o 11:37
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: OPM »

Oglądał ktoś może już tego z Chrzanowa właśnie?
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... E3AGa.html?
BOD
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 8 paź 2016, o 22:52
Model Lexusa: GS 300 Prestige '05
Skąd:: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BOD »

Czy ktoś oglądał ten egzemplarz?

https://www.olx.pl/d/oferta/lexus-ls-le ... M9MnO.html
Romano12
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 13 maja 2019, o 23:12
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Romano12 »

Raczej niedawno sie pojawil w ogłoszeniu, wersja podstawowa (nie prezydent), ciekawy o tyle ze z hakiem i gumowe wycieraczki i
OPM
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 18 paź 2021, o 11:37
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: OPM »

No właśnie wisi od dawna, jak zaczynałem szukać dla siebie to już go widziałem a nie wiem czy to jeszcze wrzesień nie był.
Romano12
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 13 maja 2019, o 23:12
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Romano12 »

Możliwe bo juz nie śledzę na bieżąco, generalnie dłużej wiszą bo i chetnych malo i nie oglada sie wszystkich, sam ogladalem tylko dwa z racji ze blisko miałem, na fejsie dwa byly przedliftowe i poszly dosc szybko jeden w dwa dni a drugi chyba w trzy tygodnie może, sa tez takie ze dłużej stoja bo cena nie ta bądź nie ideał wszystlie przedliftowe
john coltrane
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2019, o 03:30
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: john coltrane »

Panowie, o co chodzi z tym rynkiem!? Oglądałem ostatnio kilka LSów. Myślę o zakupie takiego auta, ale ludzie zwariowali z tymi cenami. Ja rozumiem, że to nie gnije aż tak jak W220, ani nie ma tylu bubli elektronicznych co E65, ale bez przesady. 45k za przedlifty z przebiegami 400 000km?! Kogoś pogięło? 60k za polifty?

Przecież za tyle można mieć dwa razy młodszą wypasioną E klasę, która oprócz dociągów i lodówki z tyłu będzie miała to samo wyposażenie. Do tego będzie miała lepsze hamulce, brak pneumatyki która w najmniej spodziewanym momencie wykrzaczy się za granicą, lepszą blachę i - o czym posiadacze Lexów często nie mówią - świetną DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI.

A ten LS430 to fajny wóz, ale jednak stary, słabo hamuje, wcale nie jest ,,mitycznie wyciszony" i ,,nic nie czujesz jak przelatujesz nad nierównościami", do tego ma swoje lata, więc bajki o bezawaryjności można między bajki włożyć.

Co jest nie tak z tym światem?

Sukinsynu Ziobro jak żyć? :D

Przepraszam musiałem!

A tak serio - jak ktoś ma LS430 w SENSOWNYCH pieniądzach, a nie tak że myśli że to klasyk (pomimo rudych nalotów od spodu i foteli przetartych od 500k nalotu) to poproszę o oferty na priv.

Najlepszego w Nowym Roku dla fanów fajnych aut, hej ho!
Romano12
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 13 maja 2019, o 23:12
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Romano12 »

Rynek jest ciekawy pod względem cen ale i tu ostatnio się trafiły dwie oferty przedmiotowe z cena startową ok 25 i 27 tyś i zapewne do wzięcia za trochę mniej od tych cen, jeden po dwóch dniach chyba poszedł a drugi 2-3 tyg bo właściciel potrzebował szybko jaką na inne auto więc i takie rodzynki, ciężko coś kupić i potem ciężko to sprzedać chyba jednak wypasiona audica lub merc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości