LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
danon
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 20 gru 2017, o 00:22
Model Lexusa: LS430 2003
Skąd:: Turek
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: danon »

Szukaj człowieka z forum, który mieszka niedaleko, ma ochotę pojechać i zrobić z Tobą inspekcję. Ja tak zrobiłem. Podlaczycie się do komputera. Sprawdzicie auto i będziesz wiedział wszystko.
Grzegorz123
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 05:20
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Grzegorz123 »

Wiec pytam, czy jest ktoś z lubelskiego ogarnięty i chętny zobaczyć to auto?
Grzegorz123
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 05:20
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Grzegorz123 »

A może ktoś z szanownych kolegów z województwa lubelskiego jest posiadaniu Lexusa LS 430 i zechciałby mnie przewieść i powiedzieć na co zwracać uwagę podczas oględzin
aleksander2450
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 16:26
Model Lexusa: Ls
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: aleksander2450 »

Witam,
Zastanawiam się nad zamianą na ten Lexus
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... zFrW5.html?
Czy ktoś może posiada informacje na temat tego auta? Tez bym prosił o informacje czy jest to adekwatna cena za takie auto.
Z opowieści sprzedającego, nie działa centralny zamek, był malowany dach i maska (do sprawdzenia).
Dziękuje z góry.
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

To o klimę jeszcze spytaj 8)
Czy cena adekwatna? Cóż, rozejrzyj się po rynku, zobacz co jest w jakiej cenie i sam oceń. Te auta to nie Passaty, gdzie cena jest 'wyregulowana'.
Grzegorz123
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 05:20
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Grzegorz123 »

Mam pytanie, czy w Lexusie LS 430 w wersji poliftowej jest możliwość wymiany zawieszenia pneumatycznego na zwykłe (oczywiście w razie awarii ) czy ktoś zmieniał i jaki jest orientacyjny koszt tej operacji
Grzegorz123
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 05:20
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Grzegorz123 »

Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Tak sobie rzuciłem okiem teraz na posty i nie wytrzymałem, może dlatego że jest weekend majowy i jestem po którymś piwku :piwko: . Sorry panowie że to napiszę ale wydaje mi się że 50^% piszących w temacie nie ma zamiaru w ogóle kupić LS430, miałem kiedyś do sprzedania Przed i polifta i miałem tyle telefonów że nie wytrzymałem i dałem nr wspólnika, bardzo dużo szukaczy prosiło o nr vin, fotki itd a nikt nie chciał przyjechać po samochód. Nie ważne czy to był średni przedlift czy zajebisty polift to było w chooooooj telefonów a 0 oglądających, jeden i drugi poszedł po pierwszych oględzinach. Nie mam pojęcia o co chodzi z LS430, wklejanie linków i szukanie dziury w całym, dla mnie to jest proste a więc jeśli chcę kupić samochód to jadę oglądać, sprawdzam i kupuję. W każdego LS430 na start trzeba włożyć 5-10 koła w rzeczy które widać na pierwszy rzut oka + parę tysi na coś co wyjdzie w praniu. Ostatnio miałem ofertę poliftowego LS430 100tyś km serwisowanego w ASO który po opłatach i fajnej marży wyszedł by 40 a więc okazja ale ile szukacze LS430 by mi zabrali godzin życia które jest jedno :scratch: :scratch: Wiecie że jeden koleś dzwonił do mnie co tydzień i pytał cały czas o to samo a najlepsze jest to że dzwonił też do mojego kolegi który miał takiego samego tylko że angola a za 10 tym razem nie wytrzymałem i powiedziałem żeby nie dzwonił do mnie.
Co chwilę w ogłoszeniach widzę LS430 z Danii, czemu wciąż wisi? Mały przebieg który można zweryfikować w 5 minut, przyjechał w całości bo pamiętam jeszcze ogłoszenie które było ponad rok temu i mogę się założyć o skrzynkę wódki że auto nie jest ulepem a kolesiowi co chwilę napier..la telefon do niego a nr VIN zna na pamięć.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale proponuję poszukać LS430 w tradycyjny sposób czyli pojechać na miejsce i zobaczyć :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Szkoda, że nie ma opcji lubię to :)

Swoją drogą, gdyby nie budowa domu to bym przytulił takiego ls430 po lifcie.
Tego z przebiegiem 100k ostatecznie miałeś u siebie czy był tylko do kupienia?
Grzegorz123
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 05:20
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Grzegorz123 »

michalllw pisze:Tak sobie rzuciłem okiem teraz na posty i nie wytrzymałem, może dlatego że jest weekend majowy i jestem po którymś piwku :piwko: . Sorry panowie że to napiszę ale wydaje mi się że 50^% piszących w temacie nie ma zamiaru w ogóle kupić LS430, miałem kiedyś do sprzedania Przed i polifta i miałem tyle telefonów że nie wytrzymałem i dałem nr wspólnika, bardzo dużo szukaczy prosiło o nr vin, fotki itd a nikt nie chciał przyjechać po samochód. Nie ważne czy to był średni przedlift czy zajebisty polift to było w chooooooj telefonów a 0 oglądających, jeden i drugi poszedł po pierwszych oględzinach. Nie mam pojęcia o co chodzi z LS430, wklejanie linków i szukanie dziury w całym, dla mnie to jest proste a więc jeśli chcę kupić samochód to jadę oglądać, sprawdzam i kupuję. W każdego LS430 na start trzeba włożyć 5-10 koła w rzeczy które widać na pierwszy rzut oka + parę tysi na coś co wyjdzie w praniu. Ostatnio miałem ofertę poliftowego LS430 100tyś km serwisowanego w ASO który po opłatach i fajnej marży wyszedł by 40 a więc okazja ale ile szukacze LS430 by mi zabrali godzin życia które jest jedno :scratch: :scratch: Wiecie że jeden koleś dzwonił do mnie co tydzień i pytał cały czas o to samo a najlepsze jest to że dzwonił też do mojego kolegi który miał takiego samego tylko że angola a za 10 tym razem nie wytrzymałem i powiedziałem żeby nie dzwonił do mnie.
Co chwilę w ogłoszeniach widzę LS430 z Danii, czemu wciąż wisi? Mały przebieg który można zweryfikować w 5 minut, przyjechał w całości bo pamiętam jeszcze ogłoszenie które było ponad rok temu i mogę się założyć o skrzynkę wódki że auto nie jest ulepem a kolesiowi co chwilę napier..la telefon do niego a nr VIN zna na pamięć.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale proponuję poszukać LS430 w tradycyjny sposób czyli pojechać na miejsce i zobaczyć :ok:
Twój cały post jest bez sensu, czepiasz się ludzi którzy pytają o auto z ogłoszenia w temacie "pytania o auto z ogłoszenia"....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość