LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Dokładnie, za 55k to co najwyżej zadbany LS430 z końca produkcji.
asmo
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2013, o 16:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: psd
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: asmo »

Powodzenia w szukaniu LS460 za 55tys :lol:
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: maniek_ls400 »

Kaloteck pisze:
maniek_ls400 pisze:eSSa ściąga mi z portfela dość dużo
To może trzeba sprzedać i Lexa kupić, hehe.
Jeszcze rok się muszę przemęczyć (firma, podatki, amortyzacja), ale jeśli nic się nie zmieni w moich doświadczeniach to wsiadam spowrotem do LSa.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
barteg10gg
Lex user
Posty: 121
Rejestracja: 5 paź 2010, o 16:36
Model Lexusa: LS 460
Skąd:: Krapkowice
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: barteg10gg »

Maniek sprzedam ci mojego:))
a tak powaznie to naprawdę tak zle z mercem?
byłeś niedawno zachwycony s
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: maniek_ls400 »

Bardzo dobrze mi się nim jeździ - czerpię dużą przyjemność z prowadzenia Ski, jego mocy, wyposażenia, bajerów - ale niby duperele, które dosłownie idą jedna za drugą osłabiają mnie i trochę za bardzo drenują kieszeń. Teraz robię przymiarkę do zawieszenia ABC - dwa amorki tył (regenerowane) + tzw gruszki + nowy olej i robocizna ~ 8k do wrzucenia, 10kkm temu zmieniałem wahacze przód - niby top z aftermarketu - dziś są już wywalone na zero (1,2k) w poniedziałek stawiam auto do wymiany, poduszki silnika (to akurat tanie) - 1,3k za komplet (z ASO). W kolejce czeka czujnik skrzyni biegów (1k) + olej, filtr + robocizna - 2,5k poleci. itd.. Miesięcznie 1,5k na utrzymanie (bez oleju, paliwa itp) to za dużo. LS był 3 x tańszy, ale cóż chciałem spróbować :)
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LinkPL »

maniek_ls400 pisze:Bardzo dobrze mi się nim jeździ - czerpię dużą przyjemność z prowadzenia Ski, jego mocy, wyposażenia, bajerów - ale niby duperele, które dosłownie idą jedna za drugą osłabiają mnie i trochę za bardzo drenują kieszeń. Teraz robię przymiarkę do zawieszenia ABC - dwa amorki tył (regenerowane) + tzw gruszki + nowy olej i robocizna ~ 8k do wrzucenia, 10kkm temu zmieniałem wahacze przód - niby top z aftermarketu - dziś są już wywalone na zero (1,2k) w poniedziałek stawiam auto do wymiany, poduszki silnika (to akurat tanie) - 1,3k za komplet (z ASO). W kolejce czeka czujnik skrzyni biegów (1k) + olej, filtr + robocizna - 2,5k poleci. itd.. Miesięcznie 1,5k na utrzymanie (bez oleju, paliwa itp) to za dużo. LS był 3 x tańszy, ale cóż chciałem spróbować :)
Tak coś czułem że z czasem Mietek Cie wyleczy z kombinatorstwa ... :)

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
Awatar użytkownika
SimonFreeman
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 24 paź 2013, o 13:18
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: SimonFreeman »

Mariusz ja swojego nie odsprzedam :D Dobrze jednak, że do nas wracasz :)
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Gumish »

maniek_ls400 pisze:dwa amorki tył (regenerowane) + tzw gruszki + nowy olej i robocizna , poduszki silnika , czujnik skrzyni biegów + olej, filtr
Czyli typowe rzeczy eksploatacyjne... Merc, Lex, Jaguar czy BMW, byłoby dokładnie to samo. Nie ma się co przejmować, poważnie.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Gumish pisze:
maniek_ls400 pisze:dwa amorki tył (regenerowane) + tzw gruszki + nowy olej i robocizna , poduszki silnika , czujnik skrzyni biegów + olej, filtr
Czyli typowe rzeczy eksploatacyjne... Merc, Lex, Jaguar czy BMW, byłoby dokładnie to samo. Nie ma się co przejmować, poważnie.
Z tą różnicą że mój kolega posiada bardzo drogą BMWe i drogiego GSa oba od nowości to jak na tą chwilę BMW ma około 60-70 tyś.km. a Lex 90tyś.km no i na BMWe poszło około 16k. w same naprawy bez serwisu a Lexa 0,0zł.
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BeeMiX »

maniek_ls400 pisze:Bardzo dobrze mi się nim jeździ - czerpię dużą przyjemność z prowadzenia Ski, jego mocy, wyposażenia, bajerów - ale niby duperele, które dosłownie idą jedna za drugą osłabiają mnie i trochę za bardzo drenują kieszeń. Teraz robię przymiarkę do zawieszenia ABC - dwa amorki tył (regenerowane) + tzw gruszki + nowy olej i robocizna ~ 8k do wrzucenia, 10kkm temu zmieniałem wahacze przód - niby top z aftermarketu - dziś są już wywalone na zero (1,2k) w poniedziałek stawiam auto do wymiany, poduszki silnika (to akurat tanie) - 1,3k za komplet (z ASO). W kolejce czeka czujnik skrzyni biegów (1k) + olej, filtr + robocizna - 2,5k poleci. itd.. Miesięcznie 1,5k na utrzymanie (bez oleju, paliwa itp) to za dużo. LS był 3 x tańszy, ale cóż chciałem spróbować :)
Maniek ja swoim S500 nie zrobiłem nawet 3 tyś km a auto było trzy razy na lawecie, raz byłem tak wściekły że myślalem że je zaraz podpale. Ponad 13 tyś pln w naprawach na tą chwile. Straszna porażka. Dla porownania Range Rover zrobił przez 4 lata 70k km i naprawy nie przekroczyły 2k pln...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości