lexus rx300 2005 rok radio z nawigacją

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RX
ODPOWIEDZ
111dariusz
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2018, o 19:28
Model Lexusa: RX 300
Skąd:: Peterborough
Kontakt:

lexus rx300 2005 rok radio z nawigacją

Post autor: 111dariusz »

Jestem nowy więc jeśli coś robię źle to przepraszam. Mam problem. Mam radio i nawigację w moim lexus rx300 mk2 2005rok. Po około 20-30 minutach grania spada moc i tracę wysokie tony. Sprawdzałem na cd i innych źródłach - jest to samo. Jakość dźwięku jest do niczego. Myślałem że to radio, ale ostatnio myślę że to dodatkowy wzmacniacz końcowy mocy ( jeśli mam ). Czy ktoś może pomóc mi. Jak zorientować się jaki system audio mam w moim aucie. Nie chcę rozgrzebywać wszystkiego tylko po to aby stwierdzić jaki symbol radia mam i ewentualnie wzmacniacza. Czy jest możliwość za pomocą numeru VIN dowiedzieć się jak jest rozwiązany system audio?. Pościągałem różne schematy ale tam nie mam kompletnego diagramu połączenia audio w lexus rx300. Za ewentualną pomoc dziękuje
thiagogo
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2021, o 10:32
Model Lexusa: Lexu ES
Skąd:: nevada
Kontakt:

Re: lexus rx300 2005 rok radio z nawigacją

Post autor: thiagogo »

I truly appreciate what you provide since the knowledge you share helps me a lot in my career as a designer. driving directions mapquest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości