Rx na dojazdy 200 km

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RX

Rx na dojazdy 200 km

Postprzez tre_k » 4 sie 2020, o 21:13

Cześć, Panowie szukam samochodu w miarę trwałego, obecnie mam volvo s80 i Subaru. Szukam auto głównie w trudne warunki drogowe stad potrzebuję napęd 4x4 na oblodzone i zaśnieżone drogi. Zastanawiam się nad rxem, przebiegi jakie będę pokonywał 5 tys km miesięcznie, 200 km dziennie, 60 tys rocznie. Ogladalem ls430 z 725 tys przebiegu stad wybór padł na lexusa. Teraz pytanie czy rx tez wytrzyma takie przebiegi ? Kupując 15 letniego rx do kwoty 30 tys jest szansa na w miarę bez awaryjną eksplorację ? Auto będzie robić trochę km jednak stad się zastanawiam, mógłbym wziąć coś nowszego ale chcę auto duże u bezpieczne.
tre_k
Nowy lex user

Model Lexusa: Rx

Re: Rx na dojazdy 200 km

Postprzez carinus » 4 sie 2020, o 21:52

Witam kolegę.Czyżbym zasiał odrobinę zainteresowania wpisem na forum LPG?Jak poczytasz trochę niezależnych opinii to doczytasz się że jest to chyba jeden z najmniej awaryjnych modeli w swojej klasie.Jednak wszystko ma tez swoje wady i takie małe niuansiki znajdą się w każdym RX-ie.Hybrydy cierpią na pękające głowice.
carinus
Lex Master

Model Lexusa: IS200 SC Turbo,RX400h,IS220d

Re: Rx na dojazdy 200 km

Postprzez tre_k » 4 sie 2020, o 22:08

Zgadza się kolego:) zależy mi na trwałości
tre_k
Nowy lex user

Model Lexusa: Rx

Powrót do Lexus RX